Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, uini said:

s'tim sto suns roster ima cca 15 manje ili vise upotrebljivih igraca i nekoliko vrhunskih u tih 15ak.

Mozemo reci i ovako. U seriji Sansi-Klipersi, od 5 najboljih igraca na terenu, cetiri ce biti na jednoj strani.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Mozemo reci i ovako. U seriji Sansi-Klipersi, od 5 najboljih igraca na terenu, cetiri ce biti na jednoj strani.

 

tja, za mene su durant i chavo najbolji na parketu, odmah ispod njih booker i djordjo, gde booker mozda ima blagu prednost, jer ne znamo kakav ce polovica izaci na teren. iza njih paul i ayton ali onda i gomilica clippersa redno, sto kazu.

 

sunsi su prvi favoriti zapada i makar egal sa bucksima ako stigne do tog obracuna ali zdravi clippersi su dostojan protivnik, mozda i najozbiljniji na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Miki,ti pratis u detalje,daj zbog kladze ko mora da dobije danas,ko zeli da izgubi,osim Portlanda?:classic_biggrin:

S obzirom da Sunsi odmaraju sve a izgleda i Kinesota logicno bi bilo da ce dobiti Klipani, GSW, Lejkersi i Pelikani i upravo ce poredak biti takav u slucaju pobjeda tih ekipa od 5 do 8 mjesta. 

Minesota ocigledno zeli Okc a onda gubitnika iz duela Lejkersi-NO kao nacin da udje u plejof.

 

Portland ce dati sve od sebe da izgubi, Lejkersima nikako ne odgovara poraz jer bi onda bili u nepovoljnom polozaju, odnosno u tom playin mecu bili gosti Pelikanima.

 

Sto se tice Klipani-Sunsi, ja stvarno mislim da Klipani nisu toliko ludi da idu na Sunse i da ce napraviti stelu pa makar to znacilo playin i duel sa Lejkersima tako da bih taj mec zaobisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

S obzirom da Sunsi odmaraju sve a izgleda i Kinesota logicno bi bilo da ce dobiti Klipani, GSW, Lejkersi i Pelikani i upravo ce poredak biti takav u slucaju pobjeda tih ekipa od 5 do 8 mjesta. 

Minesota ocigledno zeli Okc a onda gubitnika iz duela Lejkersi-NO kao nacin da udje u plejof.

 

Portland ce dati sve od sebe da izgubi, Lejkersima nikako ne odgovara poraz jer bi onda bili u nepovoljnom polozaju, odnosno u tom playin mecu bili gosti Pelikanima.

 

Sto se tice Klipani-Sunsi, ja stvarno mislim da Klipani nisu toliko ludi da idu na Sunse i da ce napraviti stelu pa makar to znacilo playin i duel sa Lejkersima tako da bih taj mec zaobisao.

Ništa u 21h30 multi screen I 4 tekme odjedanput 😁

 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je za Lenarda jedini zaista loš direktan mečap u čitavoj ligi onaj sa Durentom - predugačak je jednostavno Kevin. Koliko se sećam, dok je Durent igrao u onoj seriji GSW protiv Toronta, Kavaj se baš mučio u napadu i fino ga je čuvao KD, dok u odbrani Kavaj nije mogao mnogo protiv krakatog - prevelika je razlika u visini da zaista zasmeta kod šuta. Pritom danas, posle svih povreda, KL više ne igra ni tako sjajnu odbranu generalno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, displejnejm said:

Mislim da je za Lenarda jedini zaista loš direktan mečap u čitavoj ligi onaj sa Durentom - predugačak je jednostavno Kevin. Koliko se sećam, dok je Durent igrao u onoj seriji GSW protiv Toronta, Kavaj se baš mučio u napadu i fino ga je čuvao KD, dok u odbrani Kavaj nije mogao mnogo protiv krakatog - prevelika je razlika u visini da zaista zasmeta kod šuta. Pritom danas, posle svih povreda, KL više ne igra ni tako sjajnu odbranu generalno. 

A ni KD ne igra vise odbranu na tom nivou a niti Sunsi generalno plus sto imaju tih krakatih Klipani da bace na KD od Marcusa, Powella, Covingtona, Batuma pa ako zaigra i PG13+Kawhi. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Ja iz nekog možda iracionalnog razloga ne verujem u Sanse. Mislim da  je trejd za Duranta trebao biti letos , moguće da sam previše tradicionalno nastrojen po tom pitanju, ali mislim da se šampionske ekipe ne prave za mesec dana. 

Meni je favorit za izlazak sa zapada Memfis, pa Denver i Finiks, a generalno mislim da će titula ove godine na istok.

 

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

A ni KD ne igra vise odbranu na tom nivou a niti Sunsi generalno plus sto imaju tih krakatih Klipani da bace na KD od Marcusa, Powella, Covingtona, Batuma pa ako zaigra i PG13+Kawhi. 

Sunsi su 6. u OPPG na 111.5 a Cllipersi 13.na 113.1

 

 

Once upon time, sitting players would get the coached fined:

 

https://www.espn.com/nba/story/_/id/8695865/nba-fines-san-antonio-spurs-250000-sitting-players

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

S obzirom da Sunsi odmaraju sve a izgleda i Kinesota logicno bi bilo da ce dobiti Klipani, GSW, Lejkersi i Pelikani i upravo ce poredak biti takav u slucaju pobjeda tih ekipa od 5 do 8 mjesta. 

Minesota ocigledno zeli Okc a onda gubitnika iz duela Lejkersi-NO kao nacin da udje u plejof.

 

Portland ce dati sve od sebe da izgubi, Lejkersima nikako ne odgovara poraz jer bi onda bili u nepovoljnom polozaju, odnosno u tom playin mecu bili gosti Pelikanima.

 

Sto se tice Klipani-Sunsi, ja stvarno mislim da Klipani nisu toliko ludi da idu na Sunse i da ce napraviti stelu pa makar to znacilo playin i duel sa Lejkersima tako da bih taj mec zaobisao.


Ne mogu Lakersi biti iza Pelsa ako samo te dvije ekipe budu imale isti score jer imaju tiebreaker u odnosu na njih. Jedini scenario u kojem Lakersi mogu zavrisiti iz Pelsa je i da Pelsi i Sunsi dobiju veceras. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ne mogu Lakersi biti iza Pelsa ako samo te dvije ekipe budu imale isti score jer imaju tiebreaker u odnosu na njih. Jedini scenario u kojem Lakersi mogu zavrisiti iz Pelsa je i da Pelsi i Sunsi dobiju veceras. 

Napisao sam da su Lejkersi 8 ako uzgube od Jute a Pelikani dobiju.

Lejkersi sa pobjedom zavrsavaju 7 i u zavisnosti od drugih utakmica mogu biti 6 ili 8 ali to su male vjerovatnoce.

Link to comment
Share on other sites

 
kad bi neko umeo da mi objasni one fajnal forove tokom sezone, da razumem i ja sta je to?
 
odmah da kazem grofu kako ce biti tesko vozdu da stigne bodirogu po broju osvojenih f4 a alvertisa nikako.
Ako sam dobro razumio, neke utakmice u rasporedu ce biti oznacene kao "kvalifikacione" i brojace se posebno za taj midseason tournament. Kad se valjda odigra dovoljno toga, 4 najbolje ekipe igraju neki F4 na neutralnom terenu i pobjednici dobiju nesto vise para za taj turnir. 500k po glavi pobjedniku.

Za nocas da se prati seeding

969e579624cda54315c43f7da0f208d8.jpg
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

 Meni je favorit za izlazak sa zapada Memfis, pa Denver i Finiks, a generalno mislim da će titula ove godine na istok.

 

Brt, NBA 2022/23 champs - Milwaukee Bucks 😉 

 

Apropo KD trejda, šta znam, verovatno ima smisla ovo što si napisao, možda su prekasno povukli taj risky potez. Ali su ga barem povukli. Ja se nadam da bi nekako mogli da se iščupaju sa Zapada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...