Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ako Lakersi budu isli na Clipperse i Wolvese u Play-Inu mislim da ce izgubiti obje. 

Padaju male dosadne komsije u play-inu. Niko nece Lejkerse dobiti 12 puta zaredom😀

Sto se Minesote tice, bilo bi zajebano. Egal mec i trenutak inspiracije.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MrTwister said:

Svaki put se napravi neki debilan trejd, uzmu se losi ugovori, onda oni isteknu i otvoris cap space, najavi se da ce se juriti svi top FA, ispusi se za svakog, rinse & repeat. 

Kad smo vec kod ovoga, da Dallasu neko ponudi #1 overall pik, znaci Wembya, za Doncica, da li bi to prihvatili?
Ili obratno, da Dallas nekim cudom upadne u top4 i uzmu #1 pika, dal bi mogli da dobiju od BKN nesto poput Claxton, Bridges, pikovi?

 

recimo da u wembyjevom lekarskom izvestaju stoji da su mu tetive i kolena od nerdjajuceg celika a da u tarabicevim spisima eksplicitno stoji da je wemby taj coek na belom konju = svejedno bi takva odluka bila kraj aspiracija mavs fransize za bilo kakav uspesan biznis. 

 

na stranu taj scenario epske fantazije, doncic je arguably najpozeljniji igrac u ligi za gradjenje rostera, kada se ukrsti generacijski talenat sa brojem ljudskih godina.

 

sto se drugog scenarija tice, poredis vembanajamu, koji jos nije usao u ligu, sa kevin freakin durantom i situacijom sunsa, kojima je taj potez last train to trancentral title?? odgovor je ujedno - ne verujem da bi dobili, osim u nekoj specificnoj situaciji, koja ujedno zahteva i onaj doktorski izvestaj o celicnim strunama na mestu tetiva ili makar tarabicevim prorocanstvima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

edit

sad kad razmislim o opciji dva [mikal, claxton, moze jos neko kao filler i brda pikova koje su sunsi istovarili] - mislim da bi ih bruklin bez razmisljanja isporucio, uprkos aktuelnoj percepciji da je bridges (koga ja izuzetno cenim i apelovao sam na knicks FO da ga biraju al nije imao ko da cuje) neki novi pippen. takodje, nisam siguran da bi cuban to prihvatio, pre svega zato sto (opet) ne bi bilo dobro za biznis a onda i zato sto postoji nekakva mala ali sansa da bi to bio najludji duo u istoriji lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, realno *w said:

 

Da, mediji su krivi što je odigrao 100 tekmi za 4 godine u Bruklinu.

0a od tih 100tinak propustenih meceva za Bruklin pola je bilo zbog povreda, mozda i vise. Sto se tice vakcine, njegovo pravo i nije jedini sportista koji je odbio da 0rimi vakcinu. 

26 minutes ago, freethrow said:

ALi nije dobro prenet tvit, Lebron mu je još u septembru 2011 rekao, igraćemo baš turbulentnu sezonu 2023, ali ćemo nekako izvući 50%+.

Dobar dobar😀

Link to comment
Share on other sites

@freethrowsve inklinira ka našem matchupu u prvoj rundi na sveopće   zadovoljstvo groa forumske populacije 😁. Neka manje zlo pobijedi 😂😂😂 

Edit

Mada sad vidim da odmaramo sve plus povređen  Biz i Payne te bolesni T. J. Warren a oni sa svim raspoloživim starterima. Znači naši biraju ipak njih za protivnika. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Jokic za 28 min sutno' 5x na kos, 2/5 sut iz igre. MVP koji nece da sutira , to nisam video do sada. Bez njegovih minimum 20 suteva po utakmici, ako ne i vise, nemaju sta da traze u play offu. Svakako je on najpouzdanija opcija, bolje te suteve da uzima on nego bilo ko drugi iz Denvera. Razumem da hoce da razigra ostatak tima, ali ovo je NBA play off i nema vise niti mesta niti vremena za zajebavanje. Ako hoces da probas da uradis nesto , sad je vreme, a ne da glumi fazon " pola pije pola Sarcu daje". 

 

Za NFL play off je bitno u kakvom momentumu ulazis u isti, moze neko da bude i 6ti seed i da osvoji SuperBowl, jer je usao u hot formu bas kad treba, ako se tako gleda, Denver onda nema sta da trazi u play offu, jer vec duze vreme igraju preko one stvari. E sad, da li to svesno rade, pa imaju, jelte, prekidac da se prebace na play off mode i mentalitet, onda ok, mada nesto ne verujem bas u to, ali ajde, da ne pisemo unapred nesto sto ne znamo. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Koliko su dosadne price, "Jokic nece da sutira", kad mu se ne igra onda igra ovako, kako igra. 

 

1 hour ago, bodo said:

@freethrowsve inklinira ka našem matchupu u prvoj rundi na sveopće   zadovoljstvo groa forumske populacije 😁. Neka manje zlo pobijedi 😂😂😂 

Edit

Mada sad vidim da odmaramo sve plus povređen  Biz i Payne te bolesni T. J. Warren a oni sa svim raspoloživim starterima. Znači naši biraju ipak njih za protivnika. 

Bilo bi dobro da se Finiks nesto pita, ali ne. Klipersi ce pobediti veceras. Prva serija za Sanse ce biti protiv Klipersa. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Koliko su dosadne price, "Jokic nece da sutira", kad mu se ne igra onda igra ovako, kako igra. 

 

Bilo bi dobro da se Finiks nesto pita, ali ne. Klipersi ce pobediti veceras. Prva serija za Sanse ce biti protiv Klipersa. 

Pa kako se ne pita. Da odluče odigrati ozbiljno sa prvom ekipom pa valjda su u stanju dobiti Clipperse doma i u tom slučaju igrati sa Ratnicima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Pa kako se ne pita. Da odluče odigrati ozbiljno sa prvom ekipom pa valjda su u stanju dobiti Clipperse doma i u tom slučaju igrati sa Ratnicima. 

Hteo sam reci da se Finiks u ovakvom vecerasnjem sastavu nista ne pitaju. Naravno, Finiks ce zeleti da dobije utakmicu, ali sa druge strane je Kavaj.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Hteo sam reci da se Finiks u ovakvom vecerasnjem sastavu nista ne pitaju. Naravno, Finiks ce zeleti da dobije utakmicu, ali sa druge strane je Kavaj.

Aha. To da. Nije realno  da sa Sabeen Leejem na pleju i ostalim scrubsima dobijemo ovaj sastav LAC šta implicira da smo svjesno birali protivnika. A to se meni niti malo ne sviđa. 

2 minutes ago, Dracarys said:

Rekli su da Kavaj igra veceras, dovoljno.

Svi igraju osim PG

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Rekli su da Kavaj igra veceras, dovoljno.

Ne vjerujem u tu pricu. Mislim da sve do sada sto su radili ukazuje na to da ce ici na laksi put. 

Vrvt i ako zaigraju to ce biti 1 pol i drzace neki egal i pratiti situaciju na drugim terenima da zabodu 6 mjesto.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Ne vjerujem u tu pricu. Mislim da sve do sada sto su radili ukazuje na to da ce ici na laksi put. 

Vrvt i ako zaigraju to ce biti 1 pol i drzace neki egal i pratiti situaciju na drugim terenima da zabodu 6 mjesto.

To onda otvara mogućnost da i GSW svjesno izgubi od Portlanda koji onda opet tankuje za što bolju poziciju na draftu. Ma sve skupa se pretvorilo u cirkus. 

Link to comment
Share on other sites

Fora je sto Portland nema sanse da pobedi, sve je podredjeno tome, ko veze dve trice, vise nece biti na terenu.

 

Za Kliperse je moguce da kalkulisu, ali to ce biti vrlo tesko tokom utakmice. Za njih bi bilo idealno da utakmica malo duze traje od NOP-Minesota, pa onda da donesu odluku.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pa eto, sve ovo je doneo play-in. Na papiru kao kompetitivno do samog kraja i poslednjeg zvuka sirene u reg. sezoni, a u praksi sajam kalkulacija, load-managementa i otaljavanja.

To sam ja jučer rekao. Bas fulana odluka. Nije da nema i bez njega namještanja ali ipak ima puno manje prostora za isto. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

@freethrowsve inklinira ka našem matchupu u prvoj rundi na sveopće   zadovoljstvo groa forumske populacije 😁. Neka manje zlo pobijedi 😂😂😂 

Edit

Mada sad vidim da odmaramo sve plus povređen  Biz i Payne te bolesni T. J. Warren a oni sa svim raspoloživim starterima. Znači naši biraju ipak njih za protivnika. 

Šta da ti kažem, neka bolji pobedi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...