Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, uini said:

ja sam u velikom, sto bi rekao vucicevic iz informera (jebote, vucic, vucevic, vulin, vucicevic, kakav vu-tanga klan), hejterskom problemu.

samo da bucksi ne porodju u finale istoka zbog djane, samo da celticsi ne prodju zbog bostona generalno, otprilike bih embiida i realno nesnosnu fanbazu filadelfije docekao kao najrodjenije. na zapadu mi samo lejkersi smetaju, valjda nece predugo da se zadrze ali istok je tuga & neverica. ima da poginem u prognozama odma na startu 😶

 

To je negde i moje razmišljanje, ubaci se zato sa mnom u voz nerealnih očekivanja od Cavsa

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gggggggg said:

I compare it to slavery where they wanna turn us against each other" - Draymond Green on criticism he receives for the LeBron James praise

 

:Hail: :ajme:

 

 

delgado nije ni blizu bronsexualac kao sto je green.

Tezak slepac,obezbedice ti Paul ugovor koji zelis,ne sikiraj se.

 

Vec ga vidim u ulozi Pipena kad bude poceo posle kraja karijere da kenja po fransizi,Stephu,Kleju i ostalima.

Edited by Gaga
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

 

kako kada thibs i ja igramo protiv cavsa

 

Nekako sam prevideo nyk, ne znam šta bih ti rekao

 

Biće mi baš teško tu da navijam protiv Brunsona, možda se ipak preobratim. Svakako mi je pobednik te serije favorit sa istoka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa to je danas internet, sprdanje sa svim i svacim, ne vidim sta je smesno.

 

Inace, ne vidim problem u obavljanju nekih rituala/rutina, to svaki covek ima. Ne vidim takodje zasto bi nekome smetalo bacanje praha u vis.

 

Ujutru Bron vs Durent. Sansi ne planiraju da odmaraju, hoce da uigraju tim za plej of.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Pa to je danas internet, sprdanje sa svim i svacim, ne vidim sta je smesno.

 

Inace, ne vidim problem u obavljanju nekih rituala/rutina, to svaki covek ima. Ne vidim takodje zasto bi nekome smetalo bacanje praha u vis.

 

Ujutru Bron vs Durent. Sansi ne planiraju da odmaraju, hoce da uigraju tim za plej of.

Grofe, kod tebe info kasni?

 

Ne igraju najbolji igraci Sunsa

Link to comment
Share on other sites

Usao da proverim kako stoje Dalas i Oklahoma medjusobno, u borbi za poslednje plejin mesto. Vidim dobili Tanderi dve, prvu u produzetku. Dok sam pretrazio da vidim sta se desavalo na tom mecu, naisao sam na jos dosta ludih podataka i utakmica Dalasa, pa sam se spustio "down the rabbit hole" i evo da vidite sta je sve Dalas uspeo da izgubi ove sezone. Hronoloskim redom, za one koji mozda zele da se vrate i pogledaju snimke i situacije - ako navijate za Dalas i Luku, nikako ne preporucujem :lol_2::

Spoiler

-Vec u 1. kolu imali +22 na nekih 9 minuta do kraja 3/4. Uspeli da prospu i izgubili 2 razlike, Luka promasio trojku za pobedu.
-Pomenuta protiv Oklahome, kod kuce, koja je igrala bez Gidija. Imali +16 i posed na manje od 5 minuta do kraja. +8 na 2 minuta, kao i 15 sekundi za poslednji napad pri neresenom. Luka promasio za pobedu, izgubili u produzetku.
-Kuci od Denvera, bez Jokica, Mareja i Gordona, oni kompletni. Imali +4 i posed na manje od 2 minuta do kraja. Bez poena nakon toga, izgubili 1 razlike, Luka ponovo promasio za pobedu.
-Od Detroita, koji je vec na 5-18 skoru i igra bez Kaningema, oni kompletni. Otisli u produzetak, Imali +3 i posed, na manje od 3 minuta do kraja. Detroit zatvorio mec serijom 11-2.
-Kuci od Milvokija. Prosuli +11 sa pocetka 4. pa i pored toga imali +1 i posed na 13 sekundi do kraja. DFS promasio oba bacanja, Lopez pogodio, Luka jos jednom promasio za pobedu.
-Od Klivlenda, 1 razlike. Postigli trojku u svom prvom posedu u produzetku, nista do kraja. Bez Luke i Dinvidija ovaj mec, Kemba i Vud ih drzali.
-2. mec protiv Vasingtona, koji im gostuje bez Porzingisa, oni kompletni. Luka masi drugo bacanje na 12 sekundi do kraja, pokusava da usmeri Kuzmu u aut i pravi los faul, ovaj daje samo jedno. Dobija inbaund pas na 3.7 od Dinvidija, ne gleda na kos iz nekog razloga, nego pokusava da mu da povratni, Rajt krade i ponovo gube mec 1 razlike.
-Gube kuci od Lejkersa, nakon sto su imali cak +27 u jednom trenutku.
-Prvi od 3 vezana poraza od Memfisa. Prosuli +10 na 9 minuta do kraja. Bez Luke i Kajrija, Memfis bez Moranta, Adamsa i Klarka
-3. poraz od Memfisa, ovaj put samo Luka falio, Memfisu ista trojka kao u prethodnim. Imali +16 na minut do kraja 3/4, uspeli da dodju do -7 pred kraj.
-Prvi od 2 vezana poraza od Sarlota, koji uveliko vozi tenk. I to kod kuce, falio im jedino THJ, dok Sarlotu vec neko vreme ne igra vecina startera i prakticno im je u interesu da gube. Gubili dvocifreno maltene od samog starta, uspeli da se vrate na -1 na 8 minuta do kraja, ali nisu mogli da preokrenu i dobiju.
-Sledeci dan, u Sarlotu, kompletni. Opet poceli uzasno, skoro celo drugo poluvreme u dvocifrenom zaostatku. Uspeli 2 puta da okrenu na +1, sredinom 4/4, ali opet nisu mogli do pobede.
-Pre neki dan, protiv Atlante, vracaju se protiv Atlante u mec. Vud 2 bacanja na sekund do kraja, ubacuje prvo, masi drugo. Dzavejl hvata, ali i on masi 1 i odlaze u produzetak. Luka masi trojku za pobedu u produzetku.

Pored ovih, bilo je tu jos dosta losih poraza, gde su bili solidni do ubedljivi favoriti. Takodje hronoloski:
-2 razlike od Nju Orliensa, bez Zajona, Ingrama i Dzounsa, Dalasu falio samo THJ.
-Od Orlanda bez Fulca, Bankera, jos par rezervi. Ubacili samo 87 poena, iako kompletni.
-Od Vasingtona bez Bila i Porzingisa, Kuzma im ubacio 36, Hacimura 23, ponovo bili kompletni.
-Na svom terenu od Hjustona, koji je vec uveliko u tenk modu, poceo sa 3-12 skorom. Bez Luke, doduse.
-Od Toronta bez Siakama, Barnsa i Aciuve. Oni kompletni. Ceo mec egal, bili na poen zaostatka do 30 sekundi pred kraj.
-Od Minesote bez KATa, Gobera, Andersona i Prinsa. Njima falio jedino THJ.
-Od Klipersa bez Dzordza, oni kompletni.
-Poraz kuci od Indijane, koja je vec dobrano ispod 50% i sanse za plejof su im prakticno teoretske. Vracali su se nekoliko puta iz solidnog zaostatka na -1 ili 2, na kraju Kajri promasio za pobedu.
-2 razlike, kuci od Golden Stejta. Kajri nije igrao. Ovu sam dodao jer se zna koliko su losi Voriorsi na strani cele godine + je u pitanju onaj mec gde su se zalili ligi da su osteceni za 2 poena, situacija gde su sudije zabrljale.

Dodao bih jos samo, zbog plejof implikacija, 2. mec protiv Oklahome. Napravili su im Tanderi 46-19 seriju, za nekih 13 minuta u 1/2. I to ne nekom blistavom igrom, imala je Oklahoma dosta promasenih bacanja i izgubljenih lopti u tom periodu. Jednostavno pomracenje Dalasa, kojih je po svemu sudeci bilo bas puno ove sezone. 


Zanimljivo je takodje da od ova 42 dosadasnja poraza, samo 14 doslo protiv ekipa koje su ispod 50%, odnosno 17 ako se racunaju ekipe koje su tacno na 50% trenutno. Mada deluje da ce i Toronto i Minesota zavrsiti na pozitivnom ucinku na kraju.

Izvinjenje za mnogo dugacak post, nisam ocekivao da ce ovako da ispdane kad sam poceo da pisem. 😄

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Grofe, kod tebe info kasni?

 

Ne igraju najbolji igraci Sunsa

Injury Report

Phoenix:

At the moment, n/a, but last night Suns head coach Monty Williams made no promises that guys would play on the second night of a back-to-back

Lakers:

LeBron James (right foot soreness) is QUESTIONABLE

Anthony Davis (right foot stress) QUESTIONABLE

D’Angelo Russell (left foot soreness) PROBABLE

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Injury Report

Phoenix:

At the moment, n/a, but last night Suns head coach Monty Williams made no promises that guys would play on the second night of a back-to-back

Lakers:

LeBron James (right foot soreness) is QUESTIONABLE

Anthony Davis (right foot stress) QUESTIONABLE

D’Angelo Russell (left foot soreness) PROBABLE

 

 

Lebron je Q otkako je dosao u Lejkerse😀 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

 

 

Lebron je Q otkako je dosao u Lejkerse😀 

Ma cirkus rade od svega. Kao da se sta bolje uigraju a onda svi sidelined. Meni se to osobno ne sviđa. Ne moraju da gule 35 minuta ali do 24 su komotno mogli. 

Link to comment
Share on other sites

Sto se Denvera tice, nisam stigao ovih dana da odgovorim na komentare tipa "lazni 1st seed", "ispadanje u 1. rundi" i "ma kakav MVP, kad gubi 20 od Hjustona".
Mislim da su nakon sinoc stvari jasne. Sa trecepozivcima odigrali egal na strani, protiv glavnog favorita. Plus razbili Milvoki u poslednjem mecu. Tako da bih rekao da su stvari jasne. Lagana setnjica do titule. 😎
#logika

Naravno da su takvi komentari potpuno besmisleni, kao i donosenje zakljucaka nakon jedne ili par utakmica. Pogotovo ovako irelevantnih, kakve su ove koje mi igramo, evo vec 2-3 sedmice unazad.
Sto se tice MVP price, sve mi je bilo jasno kad sam video da se Embid stavlja kao egal sa Jokicem, a Janisa i ne pominju, koji je po vecini kriterijuma ispred njega, i koji bi zapravo trebalo da bude jedina pretnja za 3. u nizu. Drago mi je da su u organizaciji to prepoznali na vreme, te da se odustalo od te price i resili da maksimalno odmore Nikolu, da bude na maksimumu kad krene plejof. Zasluzio je vala, nakon sto je 2 i po godine vukao i nosio citavu fransizu na ledjima.

Sto se samog plejofa tice, da sacekamo prvo rasplet ova poslednja 2 dana, pa cu komentarisati. Ne bojim se nikoga, narocito ne u prvoj rundi. Mislio sam da bi valjalo izbeci Pelikane, jer su uz nas igrali najbolju kosarku na Zapadu, dok su bili zdravi. Ali posto se Zajon ne vraca za plejin, a i posle toga ko zna kad ce, sasvim je svejedno. Prihvaticemo ulogu favorita u 1. rundi protiv bilo koga, pa cak i ako nam aktuelni sampioni zapadnu.
Jedina stvar koja me brine su Melounove izjave, pojma nemam sta se tu desava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...