Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, DameTime said:

 

Pa dobro, ja se lepo slažem i sa navijačima Sunsa ovde. Imaće Lejkersi delgada dugoročno, a i ne vidim šta mi nudite, kakav ugovor i na koliko? 😛 

O, pa ti bi milione, avione, kamione. 

 

Kakav ti je ugovor dala fanbaza Sansa?

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Pravo MVP izdadose saigraci. Od tih silnih Holidaya, Lopeza, Middletona nidje nikog jutros. 

Da Jrue 50+ i onda da 6 poena. Sa kim Janis igra🤦‍♂️

Ma Bucksi odmaraju,kriju karte, hoće da uspavaju potencijalnog protivnika... i naravno čuvaju se za PO :baby:. Sa druge strane Boston flexuje💪:classic_laugh:. Različiti pristupi za showdown at ok corral

(bold) pa ni Tatum nije baš mr. Konstantni, pogotovo od All stara.

4 hours ago, DameTime said:

Pa dobro, ja se lepo slažem i sa navijačima Sunsa ovde. Imaće Lejkersi delgada dugoročno, a i ne vidim šta mi nudite, kakav ugovor i na koliko?

Ne, ne čini to:please:. U stvari i možeš, ali bez ugovora, samo na reč :classic_laugh:. Ja sam se prešaltovao na Kelte 🍀. Slobodno možeš da se priključiš_ pending...

Let's go CELTICS !!!

giphy.gif?cid=ecf05e47zmh5n7pbtm0r097wbz

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Denver je kesa bez Jokica. Naravno da su sve ekipe puno losije ako im oduzmes superstara, ali cini se da niko svoju ekipu ne pravi toliko boljom koliko Jokic. Zamisli napad gde ti je udarna igla Jamal, kralj iracionalnih suteva i nekonstantnosti. Uz to Porter koji ne ume da spusti dribling i Gordon, jedan kvalitetan igrac, ali u prasinarskoj ulozi. Malopre procitah na twitteru podatak da MPJ u karijeri sutira 20% za 3 poena kada Jokic ne igra.

  • Like 3
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Denver je kesa bez Jokica. Naravno da su sve ekipe puno losije ako im oduzmes superstara, ali cini se da niko svoju ekipu ne pravi toliko boljom koliko Jokic. Zamisli napad gde ti je udarna igla Jamal, kralj iracionalnih suteva i nekonstantnosti. Uz to Porter koji ne ume da spusti dribling i Gordon, jedan kvalitetan igrac, ali u prasinarskoj ulozi. Malopre procitah na twitteru podatak da MPJ u karijeri sutira 20% za 3 poena kada Jokic ne igra.

Valjda je Jamal jedini pogodio za 3 od Nageca... ostali - samo ćorci 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Sve ono što nemam 😄 

 

Edit: pročitala sam plejof umesto pejotl haha

Ne znas ni sta sve pise u ugovoru, mozda pise da ces morati da navijas protiv Dejma narednih sezona.

8 minutes ago, bodo said:

Mi nudimo pejotl i joyride 😁

Pitao sam, mozda mozemo da matchujemo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ne znas ni sta sve pise u ugovoru, mozda pise da ces morati da navijas protiv Dejma narednih sezona.

Pitao sam, mozda mozemo da matchujemo.

 

Ne piše, pošto je Frensis izjavio da ne bi imao ništa protiv da probaju s Dejmom. Nešto se tu bodo bunio ali ne sumnjam da mogu i njemu da pitchiram ponudu... Oko Dejma je uvek borba, da li oko mene ili onog pravog ne pravi neku razliku 😄 

Bolje za Buckse da pitaš za ugovor, tu sam direktno s Janisom pregovarala...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Del Piero said:

Denver je kesa bez Jokica. Naravno da su sve ekipe puno losije ako im oduzmes superstara, ali cini se da niko svoju ekipu ne pravi toliko boljom koliko Jokic. Zamisli napad gde ti je udarna igla Jamal, kralj iracionalnih suteva i nekonstantnosti. Uz to Porter koji ne ume da spusti dribling i Gordon, jedan kvalitetan igrac, ali u prasinarskoj ulozi. Malopre procitah na twitteru podatak da MPJ u karijeri sutira 20% za 3 poena kada Jokic ne igra.

https://www.statmuse.com/nba/ask?q=michael+porter+jr.+3pt%+without+jokic

 

Upravo tako.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Denver je kesa bez Jokica. Naravno da su sve ekipe puno losije ako im oduzmes superstara, ali cini se da niko svoju ekipu ne pravi toliko boljom koliko Jokic. Zamisli napad gde ti je udarna igla Jamal, kralj iracionalnih suteva i nekonstantnosti. Uz to Porter koji ne ume da spusti dribling i Gordon, jedan kvalitetan igrac, ali u prasinarskoj ulozi. Malopre procitah na twitteru podatak da MPJ u karijeri sutira 20% za 3 poena kada Jokic ne igra.

Nisu igrači Denvera toliko loši gledano pojedinačno, samo su međusobno loš fit.

Veliki je posao pred Butom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Del Piero said:

Denver je kesa bez Jokica. Naravno da su sve ekipe puno losije ako im oduzmes superstara, ali cini se da niko svoju ekipu ne pravi toliko boljom koliko Jokic. Zamisli napad gde ti je udarna igla Jamal, kralj iracionalnih suteva i nekonstantnosti. Uz to Porter koji ne ume da spusti dribling i Gordon, jedan kvalitetan igrac, ali u prasinarskoj ulozi. Malopre procitah na twitteru podatak da MPJ u karijeri sutira 20% za 3 poena kada Jokic ne igra.

 

Otprilike zbog ovakvih komentara je Denver postao najiritantnija ekipa za diskutovanje. Ma ne znaju bez njega ni pertle da vežu. Zanima me samo kako su se bavili košarkom  pre pojave Jokića u njihovim životima?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...