Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


JPM

Recommended Posts

A Dobric je kad moram tako da kazem skroz nesposoban igrac,kao da je od kamena napravljen,oni njegovi prodori i onda se spetlja i uglavnom izgubi loptu su mi ista sifra kao i Stefan Markovic sam ispod kosa izbaci pas drugom samo da on ne bi sutnuo u 35 godina 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Koliko mi lose izgledamo i to sa Kampacom... Mislim da bi mogao malo vise da se koristi Kuzmic u buduce

 

O jebote bog.Kad bi se koristio vise onda bi bilo sklonite Kuzmica on ne moze da izdrzi vise od 5 minuta na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Ilic osim jedne ukradene lopte los. Martin na klupi, Kuzmic na klupi. Nisam gledao od pocetka: da li je Kuzmic odradio svoje tri minute? On kao da ima takav ugovor gde mora odigrati taj minimum, inace... sta god vec.

Pa ne moze da izdrzi.Kuzmic je odavno trebao biti u penziji a sto nije ne znam.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

gotova je ova sezona ako smo dosli do toga da se kuz priziva kao spasilac

Igrao prosle sezone 15ak minuta ako ne i vise. Obzirom na Mitra kad je u baba-modu i neubedljivog Martina, ne znam zasto sedi na klupi 37 minuta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic je trenutno u odbrani kvalitetniji od svih nasih centara,Hasan je bolji mozda od njega ali njemu se ne daje prilika da se vrati u tu neku formu,koliko mi "mrzeli" Kuzmica ovo sto ostali visoki rade Kuz radi dosta bolje od njih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...