Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

8 minutes ago, Volter said:

Sudije nam ubijaju momentum. :classic_biggrin:

Tako je i nije uopste smesno. Mogli bismo zbog ovog da oplačemo. Nisu nam dali kos ne znam koliko minuta, mi u seriji i sad se odjednom ide u svlacionicu. I koji kurac vecaju 15 minuta. Ako hoces da praznis halu, daj naredbu jos dok odlazis u svlacionicu jer to traje jos pola sata. Ovako mudruju i onda neka polovicna resenja gde se prazni jedan deo tribina pa nastaje "bezanija" na deo tribine koji sme da ostane u hali...trajace to ako bude tako jos sat vremena. Sudije se debili.

 

A i za Niš ovo treba da bude zadnje domacinstvo za neko vreme. Sve ok, ali daj veliku, kosarkasku dvoranu, daj kontrolu publike PRE utakmice i organizuj KRK kako treba. Koliko puta vec ovo gledamo?

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Smaraju vise sa prekidima, kao do sada navijaci nista nisu ubacivali pa se utakmice zavrsavale. 

Imas problem sa ubacivanjem predmeta, stavi mreze i problem resen, a ne stalno se prekidaju derbiji. Ako su navijaci stoka, nadmudri ih. 

Naravno, pod uslovom da je ubacivanje predmeta zaista razlog.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ne znam sta si ocekivao, barem kod nas. Nije 90% ali dobili su svoj zasluzeni share.

Jbg, ja sudije doživljavam kao elementarnu nepogodu na koju ne mogu da utičem, pa onda nema ni neke vajde od priče o njima. Bilo je i neke košarke da se vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Od raznih odrona koji obitavaju ovim društvom, košarkaške sudije su najveće blato i šljam; biti SNS bot je pristojno zanimanje u odnosu na ove sisače kurca za bakšiš

 

pritom, oni komentari kako posao koji rade je pod izuzetnim pritiskom - kada je zaista ijednom od tih maloumnih egoističnih amatera priredjena neka neprijatnost, a kamoli zafalila dlaka sa glave, a nije da nije bilo povoda u mnogim situacijama u kojima se na običnom basketu za takav bezobrazluk situacija rešava šamarima. Opasnije je i teže biti vozač autobusa, taksija, bankar, stečajni upravnik, policajac, radnik na trafici.. bukvalno bilo koje obično zanimanje u Srbiji, osim da si možda ITevac 🙂 na prste jedne ruke se može izbrojati kada su odusdili normalno jedan derbi u poslednjih x godina

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Moj sin koji gleda tekmu sa mnm i ne zna mnogo o kosarci osim da je Zvezdin navijac uoravo pita mogu li se neka druga trojica sudija pozvati da dovrse mec...

 

Ne znam koji kurac sad čuče u svlacionici... Gleda se da li su pare legle na racun? 😁

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...