Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


JPM

Recommended Posts

A Dobric je kad moram tako da kazem skroz nesposoban igrac,kao da je od kamena napravljen,oni njegovi prodori i onda se spetlja i uglavnom izgubi loptu su mi ista sifra kao i Stefan Markovic sam ispod kosa izbaci pas drugom samo da on ne bi sutnuo u 35 godina 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ilic osim jedne ukradene lopte los. Martin na klupi, Kuzmic na klupi. Nisam gledao od pocetka: da li je Kuzmic odradio svoje tri minute? On kao da ima takav ugovor gde mora odigrati taj minimum, inace... sta god vec.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Koliko mi lose izgledamo i to sa Kampacom... Mislim da bi mogao malo vise da se koristi Kuzmic u buduce

 

O jebote bog.Kad bi se koristio vise onda bi bilo sklonite Kuzmica on ne moze da izdrzi vise od 5 minuta na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Ilic osim jedne ukradene lopte los. Martin na klupi, Kuzmic na klupi. Nisam gledao od pocetka: da li je Kuzmic odradio svoje tri minute? On kao da ima takav ugovor gde mora odigrati taj minimum, inace... sta god vec.

Pa ne moze da izdrzi.Kuzmic je odavno trebao biti u penziji a sto nije ne znam.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

gotova je ova sezona ako smo dosli do toga da se kuz priziva kao spasilac

Igrao prosle sezone 15ak minuta ako ne i vise. Obzirom na Mitra kad je u baba-modu i neubedljivog Martina, ne znam zasto sedi na klupi 37 minuta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic je trenutno u odbrani kvalitetniji od svih nasih centara,Hasan je bolji mozda od njega ali njemu se ne daje prilika da se vrati u tu neku formu,koliko mi "mrzeli" Kuzmica ovo sto ostali visoki rade Kuz radi dosta bolje od njih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...