Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


JPM

Recommended Posts

2 minutes ago, pantelia said:

Ono 2+1 bas nidje veze, mada su dunuli par faulova u napadu koje nisu morali

 

Meni je i dalje neverovatno da smo u igri sa ovakvom ekipom. Steta za poslednji napad.

Kako misliš nisu morali, Tavares svaki drugi blok postavlja nepravilno 

1 minute ago, suptil said:

Jel moze pojasnjenje zasto je priznat kos Reala u prvoj cetvrtini koji je bio posle onog laktanja kada je nedovic dobio od Gosa mislim lakat/saku u lice?

Zato što je morala da bude nesportska da bi poništili, a oni su procenili da nije bio... 

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Вјероватно ћемо овај меч изгубити 15 разлике, али овај тим има оно што желим. Не предаје се. Бори се!

 

Овакав састав је еврокуп ниво. Нама је једини странац Холанд, еј Холанд. 

 

И опет се држимо 5 на 8. Тенденциозно, фуњарско суђење. Надам се да ће се вратити шпанским пројектима, јер овакав лоби, овакво суђење ни ЦСКА није имао у златно перо.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Jel moze pojasnjenje zasto je priznat kos Reala u prvoj cetvrtini koji je bio posle onog laktanja kada je nedovic dobio od Gosa mislim lakat/saku u lice?

 

Navodno jer nije nameran faul, samo tad se poništava koš

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Kako misliš nisu morali, Tavares svaki drugi blok postavlja nepravilno 

Zato što je morala da bude nesportska da bi poništili. 

Mislim da nisam odavno vidio da neko postavlja nepravilnije blokove od njega a da mu se to tolerise toliko. 

Ipak treba ga napasti u 3/4, stisnuti m... pa da se izvuku mozda i neki faulovi. 

Dusko zna da ovi nisu bauk a nadam se da su i momci skontali.

Link to comment
Share on other sites

Odlican rezultat na poluvremenu.

Real nije imao neke promasene zicere-uglavnom su pogodili sve sto im je ponudjeno.S druge strane mi smo promasili par zicera iz straha od Tavaresa + poeni Reala 2+1 i ona situacija gde nije sviran faul u napadu nad Nedovicem, to je vec +5poena za Real.

Samo neka nastave da peglaju odbranu, i neka napadaju centre, ako ih uvucemo u problem sa faulovima to moze biti nas adut.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...