Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Ili igraju u 3 brzini. Cim malo prismrdimo uozbilje se na 2 minuta, strpaju nam dve trojke i nabiju dva tranzisn ofensa i opet su na laganih 10. Nema svrhe tesiti se, pozitivno jeste za veceras sto je odbrana bila pristojna. Sve ostalo bolje da ne komentsrisem. 

Petrusev dobar veceras. I to je to.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

Po meni je tacnije da se drzimo rezultatski dobro protiv uber talentovane ekipe koja nema svoje vece.

 

kada kažem uber-talentovana, mislim u oba smera. odbranu igraju odlično celu tekmu, pre svega zato što su i za to fizički sposobni

a sad, da nemaju svoje veče..nisu dobro šutirali za tri, sve ostalo im je bilo na nivou

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

kada kažem uber-talentovana, mislim u oba smera. odbranu igraju odlično celu tekmu, pre svega zato što su i za to fizički sposobni

a sad, da nemaju svoje veče..nisu dobro šutirali za tri, sve ostalo im je bilo na nivou

A danasnja kosarka kako se igra moj Vini?Znam da znas.Kad te sluzi sut za 3 onda ti se otvara 1000 opcija u napadu.Jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i to bi bilo to..

30 minuta smo se drzali.. prejaki su, ono kad ti je lojd drugi/treci igrac i na svakoj poziciji imas dva vrhunska el igraca. jos je onaj strazel najlosiji.

asap se mora prestati sa ovom raspodelom minutaze gde niko i ne moze da udje u ritam ako promasi prva dva suta jer sledi klupa.

sve sto smo znali, sulude petorke bez bentila ili vildoze ili nedovica

martin totalno iskljucen iz ovog meca, bukvalno nikakav ucinak

holand je tu da opali par puta ako ne udje klupa ono potpuno nebitan deo rotacije

Link to comment
Share on other sites

Prestao sam da pratim generalno i fk i kk, cisto ispostujem po neki mec, ali ni najmanje se ne nerviram iz razloga sto od Terzica i Mrkija odnosno poludelog Covica letos, nisam ni ocekivao nesto pametno i korisno. 

Ni malo mi zao nije. 

Neka je Radule uhlebljen, neka Kataju puca dzordan, radi mene nek se ugase kad su ovako jadni i nakazni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...