Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Just now, NikadProtivKaline said:

pa mislim nije da ga teram(posebno sto bi mu zamena verovatno bio stef), vec jednostavno ne vidim cime potencijalno moze da pravi prednost na ovom nivou

 

nije los igrac, ima neke fundament nedostatke ali verujem da moze da bude nosioc.

Link to comment
Share on other sites

Realno ovde je većina mislila da će nas rešiti već u prvom poluvremenu. Borili su se momci, nismo ni bili kompletni, bilo je dobrih momenata tako da ne mogu mnogo da zamerim igračima. Lako izgubljene lopte su nas najviše koštale kao i nedostatak koncentracije.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme nije lose , drugo poluvreme smehotres , kakvi brainfartovi pojedinaca ( Adams,Petrusev,Ivanovic) 

 

Ivanovic je jedan od gorih igraca koji je dosao kod nas iz buducnosti, nit prodor , nit dodavanje, poneki user za 3 i to je to ..

 

Treba ovde jedan plej , i vise drzati petorku sa Bentilom i Martinom, barem da se igra dobra odbrana.   

 

Adamsu ce trebati minimum 12 meseci adaptacije na Evropu, deluje kao totalni promasaj i na pripremama ,a evo i na prvoj utakmici . Sta ce nama plej koji gubi 10 lopte po utakmici i pokloni 30 poena protivnicima ??

Skauting nije napravljen ove godine i tacka. 


Treba podrzati momke , ali treba biti iskren i reci da nije to to..  U fazi napada ne postojimo.

Link to comment
Share on other sites

Nismo veceras imali nikakvu sansu niti je iko ocekivao pobedu. Odiigrali smo ok poluvreme.

Naredne 3 utakmice ce pokazati gde smo. Ne znam sta da kazem za Nedovica stvarno, svi smo ocekivali ovo, ali smo se potajno nadali nekom cudu i zdravlju. Dobric sada vec tradicionalno pocinje sezonu povredom, a i Pitbul nam je izgleda posrnuo. 
Na ovu ekipu izostanak njih trojice je nenadoknadiv (ili bar prve dvojice). 

Ako gledamo dobre stvari, to je da imamo 2 centra koja jos nismo otkrili evroligasima…

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Prva ozbiljnija utakmica u ABA ove sezone. Favoriti jesmo ali ne i dominantni. 

 

Kod nas nece igrati Nedovic, Dobric i Holland, znaci jako oslabljena bekovska linija. Kod Buducnosti mislim Alfa Kaba ne igra, nisam siguran. Mozda zna @Nemam_ti_kad

 

Ocekujem neku tesnu pobedu, od jedno 5 poena razlike.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sam B said:

spacer.png

 

Kod nas nece igrati Nedovic, Dobric i Holland, znaci jako oslabljena bekovska linija.

 

Otkud ovo za Holanda?

 

Covek nema nikakvu povredu, a nama je rotacija na 2/3 takva da mora Lazic da pegla 30+ minuta. Ako ne bude ulazio ni danas, to je silbovanje 1/1.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...