Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Jednu bitnu stvar zaboravljamo. Bentili, Holandi i ostale Raduljice će otići. Dobrići, Lazići i slični uvek ostaju. Neće ih niko. 

Pricam ja Pero vec 3 sezonee da Dobric mora da ode, da je igrac manje. 

Ali su ga navijaci zadrzali i ostace tu do kraja karijere. Onim kninski kobrama i govnima. 

Link to comment
Share on other sites

Najgora naša utakmica od dolaska Duška. Previše igrača koji igraju samo u jednom pravcu, ako ne daju svoj doprinos onda smo u ozbiljnom problemu. Imamo igrače koji ne ne postoje u oba pravca, Dobrić i Bentil. Markoviću se mora vratiti uloga koju je imao za vreme povrede Ivanovića. Za Nedovića je najbolje da ne počinje utakmice, nekako mi je bolji kad kasnije ulazi. I za kraj Duško mora nešto preduzeti u vezi otvaranja utakmica, po ko zna koji put i večeras smo loše otvorili utakmicu. Težak period koji se nastavlja. Predstoje nam još dva gostovanja, i jedna pobeda bi nam značila.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aj ponovo da pokusam, pa nek se ponovo izbrise...

Vec dva meseca ponavljam da je ovo jeftin tim pun supljina, posebno u odnosu na ekipe iz prve polovine EL. Mi smo gurali na fanatizam i ludilo Vildoze, ali ne moze to beskonacno dugo. Za razliku od nekih, mi nemamo dovoljno kvalitetnih igraca ni za prvu petorku, a nakon sto su stvari dosle na svoje mesto, nisam siguran da bi sem Vildoze bilo ko iz ove ekipe zvezde zauzeo mesto u prvoj petorci bilo kog tima medju prvih 10-12 ovogodisnje EL. Sad je valjda jasno da je i onih 4-5 meceva bio samo, na zalost, trenutni blesak Petruseva, i da ima on jos mnogo gov...hleba da pojede ne bi li bio makar starter u prosecnom EL timu.

 

Edited by drako
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo danas da mračim, jer je bilo dosta optimizma na forumu, ali moram sad da kažem da ćemo se loše provesti i na sledeće dve utakmice. Jednostavno u težak kanal smo upali nakon one prosute pobede u Kaunasu, a poraz od Partizana nas je definitivno izbacio iz F8. Svi drugi rastu, podižu formu, dobro skautiraju, a mi sve suprotno. Zavisimo od dva igrača, ne može tako na duže staze...

 

Nažalost, kad se Kampaco priključi igraćemo rekreativno jer neće biti više šanse za F8... 

 

Neki igrači su totalno bez samopouzdanja, Ivanović i Bentil prednjače, a Dobrić je zreo da ide sledeće sezone ako budemo opet igrali EL. Što je veliko pitanje, jer ovakvo  suđenje iz kola u kolo je jasna poruka EL šta misle o nama... Večeras na -18 su sudije šiljile patku na nama... 

Edited by Issey
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Posprdase se ovi sa nama, necu da budem mnogo pametan ali evidentno je ekipa od Kaunasa u zescem kanalu.

 

Po svemu sudeci Top8 ce opet biti nedosanjani san, Dusko po izjavi prilicno ljut ali verovatno ima deo i njegove odgovornosti, veceras nije uspeo nista da pronadje sto bi moglo da proradi.

 

U poslednje tri utakmice cim nam zategnu odbranu na playu mi ne mozemo nista da pronadjemo u napadu.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh ofanzivno limitiran tim, koji mora svaki meč da igra odličnu odbranu i da bar dva od tri igrača koji umeju da igraju napad odigraju odlično.

 

Nama Mitrović i Dobrić treba da budu značajni igrači, a u stvari se radi o klasičnim epizodistima, kojima bi 15 minuta trebalo da bude maksimum (i to kada igraju dobro).

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Jednu bitnu stvar zaboravljamo. Bentili, Holandi i ostale Raduljice će otići. Dobrići, Lazići i slični uvek ostaju. Neće ih niko. 

Zemo. 

Ni nedovlića neće niko. I on će ostane. Neće niko da izjednači 1,2 miliona. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filbi said:

Sta mislite da li bi na ovakvog Dobrica, Nedovica ,Holanda ,Bentila značio Kampaco ?

Kampaco dodje kao mitsko bice. Koliko god bio dobar igrac, jos uvek nije na svojih sto posto i daleko je od ovog krvnickog ritma 2,3 tekme u jednoj nedelji. Duga je sezona, nadam se dizanju iza kupa i da cemo na vrhuncu forme biti za PO ABA.

Link to comment
Share on other sites

Ekipa je jednostavno iscedjena fizicki, i bojim se da ce biti samo gore...Dusko je pokrenuo ekipu, igrali smo na srce i inspiraciju, na njegovo vodjenje i skautiranje protivnika u toku utakmice, ali to je pilo vodu dok su onih par ozbiljnih igraca imali snage, dok nisu krenule i povrede..sada jednostavno nedostatak kvaliteta dolazi do izrazaja i realno kratka rotacija. Nemogucnost da osvezimo ekipu prosto dolazi na naplatu, mislim da i Dusko pocinje da se gubi sa rotacijama, jer sve sto pokusa ne prolazi zbog premorenosti glavnih igraca...

Ova kazna ce nam doci glave i bojim se da ce do 1.marta na zalost svi vozovi otici kada je EL u pitanju...

Edited by Gudura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Никад ми неће бити јасна једна ствар, а то је да Ивановић и Лазаревац виде да истиче напад и пре би увалили неком лопту на 1 секунду до краја него да шутну отворену или полу отворену тројку. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nama je u dosadasnjem toku sezone najbolji momentum bio pred Barsu. Taj mec je izgubljen kako je izgubljen, Vildoza se povredio, par dana posle smo dobili zabranu registrovanja Kampaca, sve vise je poceo da se oseti izostanak povrrdjenih igraca i tu polako krece sve nizbrdo. Ako se ne varam pobedili smo samo Valensiju u EL u januaru, sve ostalo smo izgubili. 
 

Nije mi jasno sta se desava vise sa otvaranjem utakmica, ali mi svaku zapocinjemo sa debelim minusom koji kasnije moramo da jurimo. Tako je bilo i dok smo pobedjivali. Cak i kada izvedemo odmah od starta najbolju petorku ista je prica. Danas smo izgubili posle pet minuta. 
 

Utakmica za zaborav, sve sto neces da vidis od jedne ekipe smo veceras pokazali. Mogu da razumem da smo nizi ili slabiji, ali ne mogu da razumem da smo mekani, da pravimo toliko slabe faulove da protivnik moze da poentira uz njih. Fauliraj ih jebote kao covek, nek idu na slobodna, ali nemoj da ti sipaju iz svih pozicija.


Jbg, znalo se da ce doci i ovakav jedan period nakon one serije pobeda koju smo imali. Siguran sam da ce ponovo doci i bolji period, ali da li ce tada biti kasno za top8 tesko je reci.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Исциједио Душко суву дреновину. Вилдоза и Недовић наизмјенично цркавају, бекап Ивановић опет усраних гаћа, Бентил и Холанд гори од домаћег просјека, а на петици Илић и Митровић, баш тешко скаутирати нас. Кампаца (и Мартина)док дочекамо проће воз.

Дакле прелазни рок несуђеног пензоса Небојше Човића већ даје резултате. Браво мајсторе који си 50 година у кошарци!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СамоТи3 said:

Никад ми неће бити јасна једна ствар, а то је да Ивановић и Лазаревац виде да истиче напад и пре би увалили неком лопту на 1 секунду до краја него да шутну отворену или полу отворену тројку. 

Valjao bi nam neki Lazarevac, Lazarevica fizika i odbrana, Dedin IQ i ledena zavrsnica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...