Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Druye ovo što si sad izjavio je svetogrđe bukvalno, da ne pričamo da nemaju veze jedan sa drugim ni u jednom košarkaškom elementu

Verovatno mogu da ih gone na španskom sudu, ali i to je pitanje. Nikad nisam video te ugovore niti sam pravnik, interpretiram ono što sam čuo od ljudi koji jesu pravnici, a upoznati su recimo sa LOC i šta taj papir podrazumeva.

Cinjenice:

Pozicija u ekipi identicna,4 na 5 po potrebi.Mislim da su i jedan i drugi stvoreni za poziciju 4 jer su za svoju visinu su brzi i visoki dovoljno.

Identicna visina:2.11 cm

Sut sa distance obzirom na visinu i poziciju na terenu u jako dobrim procentima.

Odbrana Petruseva je sve bolje i bolja cak i sa dosta snaznijim igracima.Nemoj da gledas Kukoča iz Bulsa sa mnogo vise mase koju ce verujem i Petrusev dobiti sa godinama.Poredjenje u vidu samopouzdanja i kosarkaske zrelosti u tom dobu bi sveo na metafiziku kao i odbos prema igri i saigracima.Meni jako slicni harizmom i pristojnoscu ali se to be meri u cm i pozicijama.

Kazi mi gde ih vidis dijametralno suprotnim?

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ako je kazna bila do kraja decembra, zasto ne bismo dovodili igraca usred meseca (tad je bio slobodan) i sacekali da istekne jos 2 nedelje, pa onda da ga registrujemo? Pritom smo izmirili dugovanja dok je trajala kazna, a muljanje s papirima je bilo jos pre prve zabrane.
Kao kad bih ja bio u zatvoru mesec dana i onda me kazne na jos 2 meseca jer sam uplatio letovanje da odem cim izadjem, jer...kako se usudjujem da bilo sta planiram u svom zivotu dok sam u zatvoru.

 

Nigde nije receno da smo mi napravili bilo kakvu glupost nakon sto smo prvi put kaznjeni, osim sto smo uzeli zverku od igraca, jer smo racunali da ce uskoro moci i da igra.

Sudeći po izjavi Glikmana i Zvezda i Facuov menadžer su znali da kazna može biti produžena. Pretpostavljam da je postojao neki rok za uplatu koji nismo ispoštovali a onda nam iskočila opcija za Kampaca pa su se nadali da će zakasnelom uplatom da reše situaciju i izlobiraju da se ne produži kazna. Nije im uspelo.

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji društveni, ekonomski, sociološki i kulturološki aspekt u kome do rata u Ukrajini evropski establišment nije voleo pare koje stižu direktno ili posredno od Putina, pa se u tome nije izdvajala ni Evroliga.

 

I kako je EU postala džanki zavistan od ruske energetske igle, tako su i u EL iz lukrativnih razloga tolerisali da se Rusija raspištolji i razmili po košarkaškoj Evropi sa mafijaškim i polumafijaškim košarkaškim projektima u kojima su se prale pare od pitaj boga čega, preplaćivali igrači i treneri i falsifikovali finansijski izveštaji.

 

Iz tog razloga bih baš voleo da vidim, primera radi, evroligašku reviziju poslovanja Himkija, jer cenim da bi od toga mogao da nastane vrhunski shooting script za neki triler, komediju ili horor.

 

I sad ako je Čović ukenjao motku i ako je kriv - kriv je i KKCZ mora da ispašta, ali ni ovi prokleti mešetari iz EL svakako neće u raj.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Placebo Lone star said:

Cinjenice:

Pozicija u ekipi identicna,4 na 5 po potrebi.Mislim da su i jedan i drugi stvoreni za poziciju 4 jer su za svoju visinu su brzi i visoki dovoljno.

Identicna visina:2.11 cm

Sut sa distance obzirom na visinu i poziciju na terenu u jako dobrim procentima.

Odbrana Petruseva je sve bolje i bolja cak i sa dosta snaznijim igracima.Nemoj da gledas Kukoča iz Bulsa sa mnogo vise mase koju ce verujem i Petrusev dobiti sa godinama.Poredjenje u vidu samopouzdanja i kosarkaske zrelosti u tom dobu bi sveo na metafiziku kao i odbos prema igri i saigracima.Meni jako slicni harizmom i pristojnoscu ali se to be meri u cm i pozicijama.

Kazi mi gde ih vidis dijametralno suprotnim?

Volimo svi Petruseva i sve ali Kukoc je u 22 godine bio medju top 3 igraca Evrope a za mnoge i najbolji. Titula kako klupskih tako i reprezentativnih gdje je bio cesto i najbolji igrac i kupio individualna priznanja kao sto su MVP SP sa 22 godine ( uzeo SP, onda 2 Eurobasketa, od toga 1 i MVP Eurobasketa, 2 puta MVP F4 EL kad je i uzeo EL, ukupno 3 EL zaredom ). Jedna od najbogatijih karijera ikada i fenomenalan igrac.

Cudo od djeteta kad se pojavio, svi su znali da ce biti vrhunski igrac. Debitovao sa 16 ili 17 godina tako nesto. Mnogi zapostavljaju njegovu Evropsku pricu zbog igre u NBA a u Evropi je bio cudo.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Petrusev ne moze u istu recenicu sa Kukocem.  Nosilac Zvezdinog ekosistema je Dusko Ivanovic. Ne vidim zasto ne bi uz povecanje primanja i sledece godine Petrusev ostao u klubu uz cinjenicu da bi bio jedan od nosilaca igre. Na ekipi je da se dodatno motivise da poklaze kvalitet dodatno "iz inata" da pobeduje i da preguramo ovaj period bez Kampaca. A kada dodje mart da sam na Covicevom mestu uz Kampaca bi doveo jos jednog igraca jer para ima kako je receno za jos jednog igraca pa da se posibamo za top 8 i final 4. Uzmi Dusko evrotitulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brate mili gde odoste sa ovim.

 

Prva stvar ne vidim u kom filmu možemo do top8 bez Kampaca. Da on igra bilo bi 50% šanse. Apsolutno nerealan rezultat spram rostera imamo. 

 

Druga stvar oko EL - Kadija te tuži, kadija ti sudi...vazda bilo, prema tome smanjiti dozivljaj oko nekog kurčenja i teranja maka na konac.

 

Treća stvar - Bodiroga skupo plaćeni maneken i to sam vam rešio, pita se oko izbora salate na godisnjoj konvenciji EL. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Volimo svi Petruseva i sve ali Kukoc je u 22 godine bio medju top 3 igraca Evrope a za mnoge i najbolji. Titula kako klupskih tako i reprezentativnih gdje je bio cesto i najbolji igrac i kupio individualna priznanja kao sto su MVP SP sa 22 godine ( uzeo SP, onda 2 Eurobasketa, od toga 1 i MVP Eurobasketa, 2 puta MVP F4 EL kad je i uzeo EL, ukupno 3 EL zaredom ). Jedna od najbogatijih karijera ikada i fenomenalan igrac.

Cudo od djeteta kad se pojavio, svi su znali da ce biti vrhunski igrac. Debitovao sa 16 ili 17 godina tako nesto. Mnogi zapostavljaju njegovu Evropsku pricu zbog igre u NBA a u Evropi je bio cudo.

Ostavi u EL po ekipi 1 do 2 stranca i Zvezda osvaja takmicenje pobedom protiv Zalgirisa u finalu.Pravimo poredjenje dva igraca u potpuno drigim uslovima igranja.Ne romantizujem Petruseva ali stvarno mislim da ima ogroman potencijal.Kao sto sam napisao da je Kukoc proziveo kosarkasku bajku koja ce tesko biti ponovljena.Kazem da Petrusev podseca a da li ce ostvariti potencijal???Ja se iskreno nadam da hoce.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ZiS said:

EL neće da Vučić kupuje titule a recimo, nije im bilo mrsko da to radi njegov bratko Putin sa svim onim "oligarh" projektima po Rusiji koji su u ekipe utucali ko zna koliko stotina miliona eura...

 

Ne znam da li si procitao ceo post, ali u njemu lepo pise da nisu hteli nikoga iz Rusije osim CSKA. Svi ostali klubovi su morali ili da udju u finale VTB ili da osvoje EC.

 

Oni zele EL samo sa "velikim trzistima" i pauerhausima i tu ne vide nikoga sa prostora bivse SFRJ. Recimo, idealno bi bilo da London, Pariz i neki tim iz Poljske upadnu, a naglavacke izlete KKP i KKCZ. 

 

Pritom, ja ne zivim u Rusiji tako da mi ti njihovi frankenstajni od ekipa apsolutno nisu ni bitni, zivim u Srbiji u kojoj se od jutra do mraka prica kako samo dva kluba sa ovih prostora mogu da budu deo elite i u kojoj vec deceniju vlada poluludi diktator koji bi da se igra ulaganja u klupsku kosarku.

 

Jednostavno, nisu ni ovi iz EL rodjeni juce, znaju da je najbolje (i najskuplje) moguce pojacanje povratnik iz NBA, a ne tamo random Amerikanac koji je dosao placuci jer ga niko ne zeli tamo ni na dve nedelje (pa dodje ovde da se izivljava sa 15+ suteva po mecu).

Link to comment
Share on other sites

Izlistao 10-tak poslednjih strana i zakljucio sam iz vasih postova da je Glikman jedna velika zena i da nije isao u vojsku :classic_wink:

 

Sto se tice ostanaka mislim ako se jedan Arhentino odluci da ostane da ce povuci i drugog.

Kolike su sanse nemam pojma, verovatno zavisi od vise stvari, kako se zavrsi sezona, kakve ponude budu imali ... a sto se tice Petruseva rekao bih da se tu jedini pita Zalizani. Kako on odluci tako ce i biti.  Ako bude mislio da je za Petruseva dobro da radi jos jednu godinu sa Duskom ostace ako bude isao za parama otici ce, slabo ce se Zvezda sta tu pitati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Oni zele EL samo sa "velikim trzistima" i pauerhausima i tu ne vide nikoga sa prostora bivse SFRJ. Recimo, idealno bi bilo da London, Pariz i neki tim iz Poljske upadnu, a naglavacke izlete KKP i KKCZ. 

 

Sve pet, samo Dubai umesto Poljaka i to je to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nunilo said:

Izlistao 10-tak poslednjih strana i zakljucio sam iz vasih postova da je Glikman jedna velika zena i da nije isao u vojsku :classic_wink:

 

Sto se tice ostanaka mislim ako se jedan Arhentino odluci da ostane da ce povuci i drugog.

Kolike su sanse nemam pojma, verovatno zavisi od vise stvari, kako se zavrsi sezona, kakve ponude budu imali ... a sto se tice Petruseva rekao bih da se tu jedini pita Zalizani. Kako on odluci tako ce i biti.  Ako bude mislio da je za Petruseva dobro da radi jos jednu godinu sa Duskom ostace ako bude isao za parama otici ce, slabo ce se Zvezda sta tu pitati.

Petrušev o tome odlučuje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ostavi u EL po ekipi 1 do 2 stranca i Zvezda osvaja takmicenje pobedom protiv Zalgirisa u finalu.Pravimo poredjenje dva igraca u potpuno drigim uslovima igranja.Ne romantizujem Petruseva ali stvarno mislim da ima ogroman potencijal.Kao sto sam napisao da je Kukoc proziveo kosarkasku bajku koja ce tesko biti ponovljena.Kazem da Petrusev podseca a da li ce ostvariti potencijal???Ja se iskreno nadam da hoce.

 

 

Petrusev jeste potencijal i nadam se da ce ga ostvariti ali Kukoc je bio nesto nevjerovatno. Jedan od najvecih talenata ikada sa ovih prostora, koji je cak i prevazidjen jer je bio jos bolji igrac nego sto su najveci optimisti i mislili. Toni Kukoc je sa 22 godine bio strah i trepet u Evropskoj kosarci. Igrao sa i protiv najvecih imena uveliko i cesto bio najbolji igrac na terenu.

35 minutes ago, Obi-Wan said:

Brate mili gde odoste sa ovim.

 

Prva stvar ne vidim u kom filmu možemo do top8 bez Kampaca. Da on igra bilo bi 50% šanse. Apsolutno nerealan rezultat spram rostera imamo. 

Zasto ne mozemo? Nista bolja ekipa nisu Makabi, Zalgiris, Baskonija, Partizan od nas. Imamo vodje na teremj, imamo sirinu, imamo fizikalce, imamo sjajnog trenera. Sa Facuom bi to bilo jos bolje ali i bez njega imamo odlican tim sto iz nedelje u nedelju pokazujemo. Okej je spustati loptu ali isto tako i dati zasluzene pohvale ovim momcima. Zajebana smo ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Ako ja dobro pamtim, imacemo 24h da registrujemo Kampaca.

 

Sanse nema da dovedemo jos jednog igraca.

 

Po kojoj logici za 24 sata mozes da registrujes jednog igraca a ne mozes jos 1,2,3 ili koliko god treba? 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

Zasto ne mozemo? Nista bolja ekipa nisu Makabi, Zalgiris

 

Možemo. U teoriji. Takodje u teoriji Alba i Asvel mogu da osvoje EL, kao i Mornar i Igokea Aba ligu. U teoriji. U praksi ne mogu. 

 

Gde ja vidim problem? U nerealnim očekivanjama, koja će nakon dodira sa realnošću postati nezadovoljstvo, a nakon toga ide Aba PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Sta ima od toga da se kurci?

 

 

Hodajuca sujeta u liku i delu Nebojse Covica se kurci i kad nije u pravu, mase papirima i gostuje po jutarnjim programima i napada sve zive i nezive. Tako da, da postoji makar trunke razmisljanja da nismo mi totalno zasrali, drugaciji bi stav zauzeo klub svakako, a posebno Covic. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Hodajuca sujeta u liku i delu Nebojse Covica se kurci i kad nije u pravu, mase papirima i gostuje po jutarnjim programima i napada sve zive i nezive. Tako da, da postoji makar trunke razmisljanja da nismo mi totalno zasrali, drugaciji bi stav zauzeo klub svakako, a posebno Covic. 

El je u pitanju 

Jedino da nikad vise ne zaigras u istoj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...