Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Sputnik piše da ne možemo da registrujemo Fakua zbog duga od 200K prema Adamsu

To nema veze sa ovom sezonom, bilo je nekih repova iz prošle što je odrađeno i paqpiri su poslati EL.

Sad je do njihove administracije kojoj se ne žuri, al biće to za dan dva.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, L' Imperatore said:

 

Uopšte niko ne spori da je u klub ušlo dosta para u tom periodu. Ja sporim da su te pare u klubu ostale, ili bile potrošene/investirane pametno. Znajuči da tim istim klubom upravlja ekipa osvedočenih lopina, koja bi zvezdu sa neba ukrala, a ne par miljona iz fudbalskog kluba.

 

Uz to, pripadaju hvalisavoj sekti koja svečano otvara i septičku jamu kad je naprave. Pa zbog toga mislim da bi svaki drugi dan slušali o smanjivanju duga u FK, da je to urađeno.

 

Znači kada saberemo dva i dva. Ušla velika količina novca u klub. Dug nesmanjen. Koulibaly, Mustafa, Motika za 2.5m... Kad se to sabere, zaključak je da klub posluje neekomično, pa sam zbog toga ja skeptičan da jim okolo leže miljoni za poklanjanje. To je moje mišljenje, a svako neka veruje u šta hoče.

 


Ni ja ne verujem da je dug smanjen niti da su pare ostale u klubu, ali to opet ne znači ni drugu krajnost.

 

Sad je već skoro izvesno da FKCZ igra LŠ sledeće godine, što znači da može da računa na 30+ miliona samo od UEFA sledeće godine + verovatna prodaja Erakovića i još, dva tri igrača + Gazprom + karte i tv prava od utakmica LŠ, to je minimum 45 miliona prihoda sledeće godine.

 

S druge strane, 60 miliona duga može da se servisira sa par miliona godišnje, tako da to ne može da bude nikakav argument u priči oko Kampaca.

 

Naravno, ni ja ne mogu da tvrdim da njegovu platu finansira FKCZ. Ali mogu da tvrdim, odnosno, činjenica je da: kada bi želeo, mogao bi, i to bez problema. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Verovatno najtezi mec (barem na papiru) do sada za trenera Ivanovica. Bas me zanima kako cemo izgledati pod njegovom palicom u utakmici u kojoj smo autsajderi. Nadam se da cemo videti Ilica u 12 umesto Raduljice, momak je fino odigrao u Aba ligi, vidi se da je fizicki spreman, i treba da se nadje u 12 i da dobije koji minut ukoliko se ukaze prilika. 

 

Licno bih bio zadovoljan da imamo aktivan rezultat do kraja meca. Puno je ocekivati pobedu, ali navijacki je nadati se. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  danas jedna od onih utakmica koje u kojima ne mozes nista da izgubis a mozes mnogo da dobijes...evroliga je takvo takmicenje da s kog da igras imas sanse da dobijes jer je mala razlika u kvalitetu timova...mi imamo osoblje da se posibamo sa njima pa cemo videti sta ce nam to doneti...

 

  oni ove sezone igraju od sjaja do ocaja, mogu da ti ubace 60 za poluvreme ali sa druge strane bilo je utakmica kad su bili potpuno neprepoznatljivi...sad bas videh da im nece igrati Fall, da su Ivanovica pitali da izabere jednog igraca iz njihove ekipe da ne igra to bi verovatno bio on...

 

 fun fact...poslednjih put kad je Ivanovic bio na klupi Baskonije u sezoni 20/21 dobio je obe utakmice protiv Olimpijakosa sa ukupnom kos razlikom +39, Oli je vodio isto Barcokas...nadam se da ima recept i za danas...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites





 
 
 
 fun fact...poslednjih put kad je Ivanovic bio na klupi Baskonije u sezoni 20/21 dobio je obe utakmice protiv Olimpijakosa sa ukupnom kos razlikom +39, Oli je vodio isto Barcokas...nadam se da ima recept i za danas...


Fun fact...poslednji put kad su Saša Obradović i Dejan Radonjić bili na klupi KKCZ...mi smo obe tekme tresnuli fejk braću pirejsku pasimsejajanenalizao.

Ova kvota danas je pre-terana.

4eef9463698dab4993bbc8e285a1db7a.jpg
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Wingwalker said:




 

 


Fun fact...poslednji put kad su Saša Obradović i Dejan Radonjić bili na klupi KKCZ...mi smo obe tekme tresnuli fejk braću pirejsku pasimsejajanenalizao.

Ova kvota danas je pre-terana.

4eef9463698dab4993bbc8e285a1db7a.jpg

 

Ne znam jesi li odgledao njihovu utakmicu ove sezone

kvota uopste nije preterana 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo bi bilo da mladi igrači pogledaju Mačvana kod Mileta deo gde kaže da je kao mlad otišao kod Duška Ivanovića umesto u Makabi, on bi od njega napravio igrača..
Prema tome Petruško, Dalibore, Tope i ostali, tu je EL, tu je Duško, uživajte i zapnite.. I ispunite vaše (i naše) snove...

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Green23 said:

image.png.cab7b182565091c8e56edc1170e4f5a3.png

 

Svi hoće da vide Kampaca protiv Barse 😄 

 

Ima nas koji smo planirali da gledamo utakmicu i pre dovodjenja Kampaca... ni prvi ni poslednji put da im 'sajt' puca ili baguje ...  kakva organizacija u i oko kluba, takav i site za prodaju karata.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Alfonzo McKinnie jos jedna opcija izgleda..

🥶🥶 Filijala opet radi...

Edit: ima puno boljih igraca u Evropi, a i pre bih Lazarevica da gledam 20 minuta nego njega.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

Večeras su nam šanse kao piletu protiv mesara. Em smo dosta oslabljeni, em bi Oly bio favorit i da smo kompletni. Oni su em ekipa koja ima više poena u rukama od nas, em mogu da pritegnu odbranu na elitni nivo. Nadam se da ćemo odigrati kompetitivnu utakmicu mada stvarno nije lako fokusirati se na parket pored svega što se dešava oko kluba i u vezi sa klubom. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...