Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Nemacko francuski predlog sporazuma o Kosovu

 

Tacka 36.5

Da se Kampaco registruje za KKCZ pre Svetog Nikole.

Sredstva da se obezbede od ucitelja, dece i penzionera.  

Da KKCZ zadrzava pravo da se registruju jos dva igraca do kraja polusezone na pozicijama po vlastitom izboru.

@uininema pravo da utice na odabir pojacanja ni u domacem ni u medjunarodnom internet saobracaju.

  • Like 6
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Nemacko francuski predlog sporazuma o Kosovu

 

Tacka 36.5

Da se Kampaco registruje za KKCZ pre Svetog Nikole.

Sredstva da se obezbede od ucitelja, dece i penzionera.  

Da KKCZ zadrzava pravo da se registruju jos dva igraca do kraja polusezone na pozicijama po vlastitom izboru.

@uininema pravo da utice na odabir pojacanja ni u domacem ni u medjunarodnom internet saobracaju.

A formiranje zajednice Argentinskih opstina?? 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Tako se to radi. Kad imas trenera, rezultate I lepu sansu za iskorak, taj famozni iskorak, koji godinama cekamo. Euforiju medju navijacima, jaku energiju i podrsku sa tribina, sad je vreme da se ta Sansa iskoristi. Sve se poklopilo. Ako je istina da dolazi jos jedan igrac na poziciji 3, ova ekipa ima velike sanse za rezultate kakve ocekujemo svih ovih godina...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ali meni i jutros nije jasno na osnovu čega se temelji tvrdnja da 1. ilić treba da igra, 2. da npr igra centra?

 

-prvo je bio ruki vlada jovanović kojem čović govori ko treba da igra, pa je bilo šokova kako ilić nema šansu.

-sad je došao duško ivanović osvedočeno dobar evropski trener, koji osvedočeno ne jebe da igra neko umesto nekog zato što ima veće ime, veću platu ili ga više vole, već se isključivo zove "next man up" u odnosu na pokazano na treningu i eventualno protivnika.

 

možda će ilić za nedelju dana postati igrač od 15-20mins, na PF/C a možda neće do kraja sezone. 

poenta je da nemamo ništa što bi moglo da potvrdi kako bi ilić trebalo da igra ili da igra centra.

a usput imamo i tog nekog trenera sa tom nekom reputacijom ali očigledno to nije dovoljno da bolje znamo.

 

ja razumem da se diskutuje o tome da li bi petrušev trebalo da igra više, da li u paru sa bentilom ili mitrovićem, da li treba praviti akciju za dobrića i ne znam šta za nedovića. oni su u rotaciji i može se videti koliko i šta je tema. ilić ne igra od početka sezone euroleague.

 

(pišem ovo zbog diskusije od sinoć, ne individualno zbog tvog upisa)

 

novinar marko, blizak klubu je izvor ili nešto drugo?

Ovo je moja lično, laičko mišljenje.

Ilić ne igra od početka sezone jer njegov menadžer svi treneri bivši i sadašnji njega vide kao četvorku. 

On je kod nas realno i kvalitetom treća ili možda 4 opcija na 4, to igra na treninzima, tako se uigrava tim itd.

To je razlog što je van 12, nema mesta.

 

Mislim da mu je budućnost na 5 jer ima sve što je potrebno za tu ulogu, odnosno mislim da bi karijeru trebao da gradi tako da pokriva obe centarska pozicije.

 

Dakle, dovoljan je mali šift u razmišljanju i on bi dobijao više šanse i mogao bi da donekle uskoči u Martinove čizme jer im se neki kvaliteti mečuju.

 

Drugo, mislim da se Martin povredio na nekom treningu pred utakmicu pa nije imalo vremena da se bilo šta pripremi već je u 12 uleteo Raduljica kao iskusniji .

 

Poslednje ne sporim rad Ivanovića već komentarišem igrača Ilića nevezano za to ko je trener . Ima on dovoljno Aba sezona i FIBA LŠ, takmičenja sa mladom repkom da može da uskoči 6-7 minuta kao 5 centar pogotovo ako su od preostala 4 trojica u lošem ritmu u xy tekmi.

 

Zaključak pametniji sam od svih trenera koji su ikad radili sa Ilićem hahahaha, šalu na stranu, zaključak je da u situaciji kada je Martin aut, Ilić mora u 12 ko god da je trener , pa makar i Duško .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eh kad se setim davne 2016. godine, kada sam uz Zvezde najvise pratio Mursiju zbog Bilija Berona, Faveranija, Pociusa, a najvise zbog naseg novog madjionicara, Fakundo Kampaco. Predvodjeni Kacikarisom su igrali najlepsu kosarku u ACB, a alfa i omega te ekipe je bio upravo Kampaco.

 

We came a long way...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

Energy king


🤯🔋🔋🔋

Nevjerovatno je kako svake sezone imamo petice od kojih nam opadaju dlake sa glave. Ove sezone imamo dvojicu + Holanda. 

Što se tiče pojačanja, puno nam više gori na petici, a juče se vidjelo i koliko. Davies i Hines su nas pojeli kad na parketu nije bio Petrušev koji je manje više sve što je mogao i pokupio. Bez trojke smo uzeli 10 u nizu i tu poziciju pored Lazarevica mogu pokrivati i Lazic i Dobric.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LevonKendal said:


🤯🔋🔋🔋

Nevjerovatno je kako svake sezone imamo petice od kojih nam opadaju dlake sa glave. Ove sezone imamo dvojicu + Holanda. 

Što se tiče pojačanja, puno nam više gori na petici, a juče se vidjelo i koliko. Davies i Hines su nas pojeli kad na parketu nije bio Petrušev koji je manje više sve što je mogao i pokupio. Bez trojke smo uzeli 10 u nizu i tu poziciju pored Lazarevica mogu pokrivati i Lazic i Dobric.

 

Problem je generalno za petice svugdje, pa i u NBA, sve se vise nesto forsiraju te 'small ball' petice pa kad se pojave pravi centri poput Jokica, Embida, Davis-a (kad mu se igra) onda daju po 50 poena. Eno tipa GSW nema centra krstenog od Boguta, ali eto osvajaju na suvi kvalitet bekova i krila ali ne bi bez Green-a osvojili nista koji krpi i tu poziciju centra po potrebi.

 

E sad i u Evropi je oskudica centara, Partizan ne moze da nadje back-upa za Lessora pa on igra 40 minuta...

 

Za kvalitetnog centra vjerovatno moras da platis dobre pare, a mi kontam da uvijek idemo tom logikom bolje platiti vece pare za organizatora igre pa krpiti centre, nego dati masne pare na provjerenog centra a rizikovati sa plejom...

 

Doveli smo Martina koji je kao provjeren na EL nivou, ali ni on ne lici na sebe... I da imamo sada jos milion za centra, stvarno pitanje koga dovesti u ovom trenutku, pa G ligi su to sve neki indijanci koji nikada nisu ni igrali EL, e da imamo dobre skaute pa da iskopaju nekoga iz Evropskih liga koje dosao u zadnje 2 godine preko bare bila bi druga prica...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...