Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Pero said:

Kako ce se razrusiti koncept kada je Ivanovic pre povrede Dzonija redovno igrao sa tri ball handlera u petorci ?

Markovic/Ivanovic-Nedovic-Vildoza.

Pa backcourt Nedo, Luka i Faku je Top3 u EL, odmah ispod Vasa-Larkin-Elijah.

Ma glupost, cuj Kampaco da sjebe sistem 😏

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pero said:

U modernoj kosarci ne postoji rec pozicija. Efes igra small ball sa Klajburnom na 5. Zoc isto igra sa Madarom/Avramovicem, Panterom i Nanalijem, prosle sezone je koristio Mura. Itudis je jos pre 5-6 godina igrao sa Teodosicem, De Kolom i Higinsom u istoj petorci.


Dakle, mislis da bi mi mogli da igramo, recimo, Kampaco, Vildoza, Nedovic, Petrusev, Martin? Naneli je cista trojka, covek ima dva metra i nema nikakve veze sa ostalima koji su bekovi. Higins i moze na 3, ima 1.96, nama bi Nedovic bio najvisi sa 1.92. Patio bi skok tu mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Pa za koliko novca bi da dovedemo Kampaca ili nekog igraca tog kalibra?

Bez velikih ulaganja nema velikog rezultata to je svima jasno, izgleda da je gazda Covke uvidio da je ovo ta sezona kad treba ici all in na Evroligu i da treba uloziti sve sto imamo.

 

P.S. Eventualnim dolaskom kampaca bicemo i dalje u zaostatku za komsijama u "milionskim" igracima, tako da ocekujem barem jos jedno "milionsko" pojacanje 😉

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Campazzo bi sa Vildozom i Nedovićem uzeo skoro sve minute na pozicijama 1/2. Dzoni bi dobijao minute na kašičicu kad se vrati, Pefi bi ispao iz priče za stalno a Dobrić bi vjerovatno opet dobijao minute na piziciji SF.

 

Na stranu što ja mislim da su to sve lupetanja novinara i kvazi inajdera. Niti se kum javio, niti ni jedan ozbiljniji novinar poput Matića.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, berti said:

Hipoteticki da bude izbor izmedju Kampaca i Kaline?

Uvek za Kalinu!

Ja odgovorno tvrdim da imamo Kalinica sa Nedovicem i Vildozom na 1 i 2 mi smo pretendenti za F4. Nikog ali apsolutno nikog se ne bojim sa njim na SF.

16 minutes ago, Mirage93 said:


Dakle, mislis da bi mi mogli da igramo, recimo, Kampaco, Vildoza, Nedovic, Petrusev, Martin? Naneli je cista trojka, covek ima dva metra i nema nikakve veze sa ostalima koji su bekovi. Higins i moze na 3, ima 1.96, nama bi Nedovic bio najvisi sa 1.92. Patio bi skok tu mnogo.

Patio bi skok ali patio bi i protivnik 🙂 Stavi Petruseva i Bentila na 4 i 5 i otvori reket.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ćira said:

Onaj ko misli da će Don Cho platiti Kampaca €1,8 miliona je beskrajno naivan. Neverovatno mi je da to uopšte pada nekome na pamet.  
Kampaco možda i dodje ali će to biti za daleko manju cifru. 

Dolazi za 1.8m ali 50% ugovora ce pokrivati Real. Kod nas ce biti do kraja sezone, a od naredne ide u Madrid. 

 

Inace, sta podrazumevate pod all in na Evroligu? Top 8, f4, trofej? Mi smo i dalje ekipa sa svega dva ozbiljna EL igraca, dvojicom backup EL igraca i gomilom EC igraca koji u zivotu ne bi igrali EL da nema Zvezde (nasi su momci i volimo ih, ali to je surova realnost).

 

p.s. salio sam se za prvi pasus

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Pero said:

U modernoj kosarci ne postoji rec pozicija. Efes igra small ball sa Klajburnom na 5. Zoc isto igra sa Madarom/Avramovicem, Panterom i Nanalijem, prosle sezone je koristio Mura. Itudis je jos pre 5-6 godina igrao sa Teodosicem, De Kolom i Higinsom u istoj petorci.

 

Naravno da postoji. To što si ti nabrojao su obično specijali koji se koriste kad se obično vadiš iz govana, pa moraš da probaš bilošta. 

 

Ali da, može da se igra sa tri beka u nekim situacijama i kapiram da bi to cepali kad bi nam protivnik svojom postavom to dozvoliio (čitaj, kad nema nekog Kalinu, Decka, Clyburnana, ili neku takvu trojku na parketu).

 

12 minutes ago, Ćira said:

Onaj ko misli da će Don Cho platiti Kampaca €1,8 miliona je beskrajno naivan. Neverovatno mi je da to uopšte pada nekome na pamet.  
Kampaco možda i dodje ali će to biti za daleko manju cifru. 

 

Onaj koji misli da daleko manju cifru Real nebi mogao da izjedanči, je takodje naivan, ili ne razume baš najbolje evropsko košarkaško tržište.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ćira said:

Onaj ko misli da će Don Cho platiti Kampaca €1,8 miliona je beskrajno naivan. Neverovatno mi je da to uopšte pada nekome na pamet.  
Kampaco možda i dodje ali će to biti za daleko manju cifru. 

Upravo. Ako uzmemo u obzir da je do kraja sezone 6 meseci onda bi to značilo da ce Kampaco primati 300k € mesečno. Po tome samo Mirotić, Larkin i Micić imaju veće zarade na mesečnom nivou 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Onaj koji misli da daleko manju cifru Real nebi mogao da izjedanči, je takodje naivan, ili ne razume baš najbolje evropsko košarkaško tržište.

ja mislim da, ako kojom magijom faku ipak zavrsi kod nas, to nema veze sa trzisnom utakmicom reala i kkcz...to je no contest

pre ce biti neka mutljavina 2 kluba, igraca i menadzera

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Onaj koji misli da daleko manju cifru Real nebi mogao da izjedanči, je takodje naivan, ili ne razume baš najbolje evropsko košarkaško tržište.

Zašto je bitna Realova ponuda, on je slobodan igrač i može da potpiše za koga hoće. Ista situacija kao sa Vildozom, ako ne grešim.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram Čovićev fetiš sa ovim fake vestima, ali očigledno ga dosta loži to. Opet mozda ja nisam prava osoba da to komentarisem, ne kapiram šta je poenta ove zezancije...po meni je bezvezan antiklimaks koji nastane na kraju.

 

No dobro, puno poverenje u gdina Duška i idemo dalje meč po meč.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fradler said:

Neša Ilić u mocartu kod D ulaza sastavlja tiket i gleda Portugal, na pitanje o Kampacu odgovara sa - top secret

 

U sastavu Dalibor i Radule

Kad porastem bicu Nesa Ilic, kolko njega boli qratz za sve 😂

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

Neša Ilić u mocartu kod D ulaza sastavlja tiket i gleda Portugal, na pitanje o Kampacu odgovara sa - top secret

 

U sastavu Dalibor i Radule

Neša Ilić odgovara..tu sam prestao da čitam. 

 

Za njega nije bilo izvesno da je ozbiljan ni kad se izjašnjavao kod matičara...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja mislim da, ako kojom magijom faku ipak zavrsi kod nas, to nema veze sa trzisnom utakmicom reala i kkcz...to je no contest

pre ce biti neka mutljavina 2 kluba, igraca i menadzera

 

Može biti, nisam na to računao.

 

33 minutes ago, Kankkunen said:

Zašto je bitna Realova ponuda, on je slobodan igrač i može da potpiše za koga hoće. Ista situacija kao sa Vildozom, ako ne grešim.

 

 

Neznam, ja sam se vodio ovim tvitovima koji pričaju o Realovih 5 dana da matchuje ponudu.

 

A i da nije restricted free agent, kao što ovi sugerišu. I da kao free agent stvarno neče u Španiju zbog poreza, opet kapiram da da nismo jedini u trci za njega, pa tako opet nemože biti nešto jako jeftino.

 

Daleko od toga da sam protiv dovođenja fakin Campazzaa. U sportu često vidimo tako neki agresivan potez,kad se prepozna da tim te sezone ima šansu da napravi rezultat. Mislim da je je tajming za takav potez pravi, kad se gleda strogo sportski.

Ali dali je ovo održiv kocept za delovanje kluba u narednim sezonama?Jer ako mi ovde pičimo dobrim starim sistemom "dodđem ti", sledečih 5 sezona čemo biti pod batom. Pa čak i u slučaju osvjanja eurolige, koja financijski ne donosi mnogo.

Tako da, ako ima para, ok. A ako se kockamo, onda neka hvala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...