Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

+ mozemo da igramo i na mnogo, ali i na malo poena sa duom Luka-Nedovic. Meni je to malo iznenadjenje, ali svaka cast igracima na 3-4-5 i Ivanovicu.

+ Dusko Ivanovic je doktor kosarke, a i doktor menadzmenta karaktera. Pobede imaju kljucnu ulogu za atmosferu u timu, ali za to se moraju postaviti konkretni uslovi. Nesumljivo je on n puta bolji trener od Jovanovica, ali je bar n na kub puta veci autoritet, iskusnjara... Covek je vodio Skolu, Nocionija, Rakoca, Mirzu, tako da ovi mladi vetropiri Luka i Neda su mala maca 🙂

+ atmosfera ne plasi nase momke

+ Ivanovic trazi Lazarevicu minute i daje mu sansu. Meni se to jako dopada, jer mislim da tu ima prostora za rast.

+ Rekoh rast - mi rastemo iz utakmice u utakmicu, a ima prostora i za dalje. Na centru je sve jasno, pricali smo i mi na forumu o tome. Na krilnom centru takodje (i mozda nije Vlada toliki dunster kao sto su neki pricali, Petrusev na 4 fercera), ali od Filipa mozemo dobiti jos. Od Lazarevica mozemo dobiti nesto na 3-4. Dobric ima sve uslove da ima povremene eksplozije.

 

- Bentil je u padu. Mozda dolazi na svoj realni nivo. Jako nam je znacajno da pokaze dobar karakter.

- Defanzivni skok izuzetno brine. Bekovi su nam skraceni, Laza na tri je mnogo manji faktor u skoku nego kad je na dvojci. Centri skraceni, Luka promasi gradjenje. To mora da se dovede u red. Mozda jos raditi sa Kuzom da se izvuce bar 10min od njega, ali kljucno je da igraci sa pozicija 2-3-4 doprinesu, a da centri svoje protivnike zagrade.

- Zivimo i sa situacijama da jedan od bekovskog dvojica zasteka, ali kad nekog od njih nece napad zestoki nam je troska u odbrani. Centri i krilni centri lepo pokrivaju njihove bagove, ali mislim da nam je neophodan jos jedan igrac koji moze da igra odbranu i da dribla loptu. Pefi je igrac za 5min, a Holand je ogranicen i ni u cemu dovoljno dobar da uzme minute.

 

 

zelje:

* da nam Cova za novu godinu casti jednim dvogodisnjim ugovorom za Petruseva.

* fizikalac koji moze da spusti dribling na 2-3-4. Ne bih Holinsa, kreacija mu je upitna i fali mu sajza. Ali ako je to jedina opcija - neka, igracemo ludo&brzo.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Sad su svi neodredjeni da bi mogli ako Kampaco ne dodje da kazu - LOLLLL verovali ste u te gluposti ili ako dodje da kazu MA znalo se to vec 10ak dana…

Evo ja cu prvi da pojedem go*no ako stvarno dodje. Idalje mi deluje nerealno, ali mi nije problem da priznam da sam sumnjao ako ipak dodje. 🙂

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, propolis said:

Kampaco dolazi da zakrpi rupu na kecu dok se Džoni ne oporavi 💪💪💪

 

 

dzoni vodi dobrica vamos a la hilandar, melo dolazi nakon facua, preko svojih izvora iz denvera je cuo sve najbolje & pod stare dane se vraca na SF, shvata da mu je tokom cele druge polovine karijere falio trening od 6h bez prestanka; dovodi kiyan anthonyja i prevodi ga u pravoslavlje. chova fasciniran [a vec je isterao filipa iz kuce i usvojio facua], kaze keshelju da vrati poslanicku sns znacku i melo nakon te sezone zavrsava u skupstini.

 

sns implodira iznutra jer melo poznaje vina bolje od aleka, postaje predsednik i premesta drzavu srbiju na roosevelt island, prekoputa menhetna, koje spaja zicara. vesic u fazonu, o tome pricam sve vreme ali je dockan 😱

  • Like 4
  • Ha-ha 17
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Николица said:

Ајде випе бре Факундо, шта се фемка. Сви у уторак у Пиониру остајемо и навијамо за Гаучосе. Дресови Аргентине су обавезни ☝️

 

Mali off al mislim da je Argentina reprezentacija koja ima ubedljivo najvece fenstvo u Srbiji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

dzoni vodi dobrica vamos a la hilandar, melo dolazi nakon facua, preko svojih izvora iz denvera je cuo sve najbolje & pod stare dane se vraca na SF, shvata da mu je tokom cele druge polovine karijere falio trening od 6h bez prestanka; dovodi kiyan anthonyja i prevodi ga u pravoslavlje. chova fasciniran [a vec je isterao filipa iz kuce i usvojio facua], kaze keshelju da vrati poslanicku sns znacku i melo nakon te sezone zavrsava u skupstini.

 

sns implodira iznutra jer melo poznaje vina bolje od aleka, postaje predsednik i premesta drzavu srbiju na roosevelt island, prekoputa menhetna, koje spaja zicara. vesic u fazonu, o tome pricam sve vreme ali je dockan 😱

calculating-puzzled.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Au koje omalovazavanje nasih rezultata kao da smo nivo Barse po finansijama i igrackom kadru pa nam nisu nista posebno vezane pobede protiv donjeg doma EL. A pogotovo ovo sve dobija vecu tezinu jer smo promenili trenera i u hodu uigravali dva najbitnija igraca sa timom. Pa mi smo u prethodnim sezonama cesto gubili upravo te utakmice gde je pobeda vec vidjena. Svaka pobeda u EL je velika, pa i protiv poslednjeplasiranih ekipa jer one igraju bez velikih ambicija i pritiska, rastereceno, a kada im je dan mogu da dobiju i jace od nas. 

Тако је бре, како можемо ово да омаловажавамо? Нисмо ми Реал или Барса, свака ова победа нам је важна и битна. Са сваком победом растемо и надам се и молим само да потраје и да нам наше играче заобиђу повреде. Дај Боже да срушимо рекорд по броју победа из сезоне са Радоњом. Каква је то лудница била свака текма....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...