Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 
Dusko i Igor su imali ucinkovitu saradnju jer je Rakocevic gym rat i lik koji i 10 godina po kraju karijere izgleda kao aktivni MMA borac, a ne bivsi kosarkas. S druge strane, Nedovic se povredi kad nezgodno sedne na kauc. 
 
Tako da nisam siguran daje dobra paralela, niti da je saradnja izmedju Duska i Igora bila dobra jer mu se ovaj igracki dopadao.
Znam ja to sve, Igor je i danas spremniji od nekih naših igrača.. Ali verujem i da je Duško malo manje čeličan nego pre 15 godina.
Više sam mislio na stil igre kod Duška i košarkaške atribute Nemanje i Igora.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NikadProtivKaline said:

apsolutno nije

alimpije je, koliko se secam, dobio i real u madridu npr

E ako je dobio Real onda dobro.

Ako se slabo secas da li se ta pobeda desila onda se sigurno ne secas ni kako smo dosli do nje,mala pomoc,nije bilo do trenera uopste.Ne secas se ni gomile isteklih napada bez suta na kos,desavalo se svaki mec,odbrana je bila kao sada protiv Zadra-ili 1na1 busenje ili je timska toliko pucala da su se nasi igraci nakon setnje protivnika kroz reket samo gledali.Tog horora cu se uvek secati.Banda od ekipe.Alimpije je i sada donji dom trenera za EL,daj sta das opcija a od onda je napredovao.Dovoljno govori.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Suska se po Strahinjica Bana da je svlacionica namestila Vladu, a da je Covic stao iza njih. Konkretnije: domaca osovina, malo ovi batleri sto igraju , malo ovi sto celavi glume pomocne trenere. 

 

Sve u svemu, Dusko od sutra i zvanicno. 

 

P.S. @Dropkick Murphys sprdao se ti ili ne za ono jutros - nisi pogresio. :D

Edited by Markoss
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

banda od ekipe je dobila 11 tekmi te sezone

sta mislis koliko bi coach vlada skupio do kraja ove?

 

i da se razumemo, ja nikako nisam fan nelimpija, niti mislim da smo te godine igrali dobru kosarku

igrali smo prangijato, koji kad krene sut moze eto da dobije i jedan real u madridu

koga moze vladina kosarka da dobije?

 

hocu da kazem - lose je i jedno i drugo, samo je ovo vladino gore

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Suska se po Strahinjica Bana da je svlacionica namestila Vladu, a da je Covic stao iza njih. Konkretnije: domaca osovina, malo ovi batleri sto igraju , malo ovi sto celavi glume pomocne trenere. 

 

Sve u svemu, Dusko od sutra i zvanicno. 

 

P.S. @Dropkick Murphys sprdao se ti ili ne za ono jutros - nisi pogresio. 😄

Ista ekipa koja je namestila i SO , ali iz različitih razloga. Sudeći po poslednje dve tekme i Luca se pridružio 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

Suska se po Strahinjica Bana da je svlacionica namestila Vladu, a da je Covic stao iza njih. Konkretnije: domaca osovina, malo ovi batleri sto igraju , malo ovi sto celavi glume pomocne trenere. 

 

Sve u svemu, Dusko od sutra i zvanicno. 

 

P.S. @Dropkick Murphys sprdao se ti ili ne za ono jutros - nisi pogresio. 😄

Samo da znaš da sam na 50 metara od Strahinjića Bana. 

Jutos mi se kroz prozor učinilo da sam to čuo, ali nisam bio siguran...pa kad su ovde počeli da pišu kako je nemoguće da je to tačno, onda sam napisao da se zezam xD

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...