Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja sam siguran da lik koji napisao ovo veruje da mozes da katujes po potrebi i da to nema nikakve posledice.

Drugim recima, tekst prosecnog Srbina za (pot)prosecnog Srbina, jer je ovo zemlja gde je sve moguce, ugovor je mrtvo slovo na papiru, a raskidom se ostvaruje finansijska pozitiva 🙂

 

Maxbet se bas trudi da bude novo dno, uzasni su, totalno podilazenje publici, senzacionalizam, nepismenost...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao sto trener mora da veruje igracima, tako i za neki uspeh igraci mora da veruju treneru. Nisu verovali Dusanu Al , ne deluje da veruju Vladi. To ne znaci da Vlada, kao i Dusan, nece napraviti karijeru. Ali, trenutno u Zvezdi jok.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Kao sto trener mora da veruje igracima, tako i za neki uspeh igraci mora da veruju treneru. Nisu verovali Dusanu Al , ne deluje da veruju Vladi. To ne znaci da Vlada, kao i Dusan, nece napraviti karijeru. Ali, trenutno u Zvezdi jok.

Zapravo, mislim da su igraci verovali ili i jos veruju Vladi. Od pocetka EL smo mi solidno utegnuti, zna se sta ko rad, postuju se akcije, trener, zalaganje u odbrani je zavidno... Problem je sto kako se porazi nizu, pritisak raste, igraci high klase ce solirati i to poverenje ce nestajati. I onda znamo sta sledi. Sve vec vidjeno, mislim da za sada nema nikakvog iznenadjenja (ok, sem poraz od Panate i sto za moj ukus izgledamo bolje od ocekivanog).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nb bn 

 

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

@Arsenije PesicVlada ima solidnu igru sa dramaticnim padovima i wtf odlukama.Odluke su vecinom zbog neiskustva a delom zbog neznanja a padovi su miks toga i selekcije.Problem nasih navijaca je sto ocenjuju puko na osnovu skora i sto pripisuju nemoc ove selekcije njemu.Igre kao sto kazes ima ali svi to demantuju zbog pomenutih padova.Zelimir licno bi imao vrlo slicne padove,jednostavno razlika izmedju nosioca i igraca sa klupe u KKP i CZV je drasticna,jedina razlika ova dva kluba je sto vi imate 7 EL igraca,onih pravih pravcatih a mi 2 mozda 2 ipo pa ti igraci sa klupe kod vas ni ne igraju a kod nas imaju veliki udeo.Tu trpimo nepopravjivo.Kako god da radi posao nama ce se igra raspadati kad tad,kada dodje second unit koji nije za EK,kada ti ugase jednog od ta dva EL igraca,tad je trener gotovo nemocan.

Bas tako.Ja bih samo ponovo pomenuo da domacih opcija vise nema,Ivanovic nista,Zvezda nista,onaj iz Rusije nista,razlozi bi trebali da budu jasni svima koji prate kosarku.Tomic ne verujem da zeli da se vrati jer je on verovatno bas zbog Covicevog pristupa i otisao.

A moj licni stav je i da neki strani prosecan trener nema sta da trazi i ovakvom okruzenju,doslovno 0% sansi u ABA.Takodje da bi nas vodio neki stranac mora da ima osvojen neki trofej i nacionalnom takmicenju neke drzave,pa kad se to spoji sa Zvezdinim uslovima ali Covicevim prohtevima,dobijemo verovatno tacno nula konkurenata za nasu klupu.

 

edit:Zvezdan*

Evo upravo statistike koja potvrdjuje moje reci.Klupa nam je neizdrzivo losa i padovi su neizbezni,a u nekim utakmicama necemo ni imati sanse kada nam ugase jednog od 2 EL igraca.I tu trener tesko da sta moze,ljudi su slucajno ili namerno slepi na to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Apsolutni alfa i omega Zelimirove posade a u jednom trenutku Armanija je tada igrao za nas,uz njega nije lose ni imati Lorenca a i Beron je tu da se nadje.Takvu bekovsku liniju mozda nece imati niko vise na ovim prostorima,cak ni SNS projekat.Pred prekid nama nije igra bila toplo hladno vec toplo,taman se ekipa posle Sakotinog remonta adaptirala i pronasla,pogledaj poslednju nasu EL utakmicu te sezone,Makabi ako se dobro secam.

edit:cist kvalitet,trener samo treba da ok rotira i gleda.Najkvelitetniji roster Zvezde posle ekipe sa dvojcem Miler-Kinzi.

 

Pola EL ima mnogo jaci kvalitet pa su se te ekipe epski raspadale i zavrsavale van svake price o TOP8.

 

Vecina EL klubova je imala jacu i skuplju ekipu 2016/17 pa su skoro svi gubili od KKCZ sa tri skromna stranca i domace osnove.

 

A ovo za jedan mec kao dokaz o nekoj formi ne znam ni kako da komentarisem - to je samo Covicev populizam za "tata" navijace KKCZ, ekipa je u poslednjih 10 meceva imala 2 pobede i 8 poraza, ni o kakvoj formi tu ne moze da se prica.

 

BTW, ako je za osvajanje ABA lige potreban domaci trener, daj da angazujemo Dzikica, on je pokazao kako se to radi. Oh, wait...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Takvu bekovsku liniju mozda nece imati niko vise na ovim prostorima

S ove tacke gledista da, ali u to vreme Panter i Lorenco su bili sve samo ne top evropski bekovi. Panter ozivljava karijeru kod nas posle bas lose epizode u Olimpijakosu i Lorenco koji igra prvu sezonu u Evropi, moze se reci da je Beron tu bio najkonstantniji mada je i njemu to bila prva sezona u Evroligi.

 

Da smo sacuvali tu bekovsku liniju jos godinu-dve to bi vec bila ozbiljna prica. Ta pobeda protiv Makabija je dosla posle 4 vezana poraza u EL. Secam se da smo odmah po dolasku Sakote znatno bolje izgledali i vezivali neke pobede (Armani, Bajern, Asvel..) ali kako je vreme odmicalo opet je igra licila na onu pod Tomicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Karakondzula! said:

To sto je popio casu piva nije problem. Skoro sve drugo u vezi njega i KKCZ jeste.

Problem je što više ne smem u taj lokal

 

Sve u svemu, nema potrebe da se po tviterima dele ove fotke sa foruma i stavlja u neki svoj kontekst. 

Popio je jedno pivo, manje nego što pije Jokić ili neki igrači Zvezde, bivši i sadašnji, koje sam isto viđao. 

 

Danas vidim na 5 mesta ovu fotku, pa se pitam koliko godina imaju ovi što od fore pokušavaju da naprave ozbiljnu stvar. 

Nek prozivaju za druge stvari, ovo je glupost. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

nb bn 

 

Evo upravo statistike koja potvrdjuje moje reci.Klupa nam je neizdrzivo losa i padovi su neizbezni,a u nekim utakmicama necemo ni imati sanse kada nam ugase jednog od 2 EL igraca.I tu trener tesko da sta moze,ljudi su slucajno ili namerno slepi na to.

Zanimljiva statistika. Lepo pokazuje koji timovi imaju jaku klupu i koji su generalno dobri. 

Donekle amnestira Jovanovića pogotovo uzevši u obzir bekovskih liniju u prvim kolima. 

Čak i u NBA uslovima slično tretira dobre i loše timove.

 

@Arsenije Pesic vezano za trenera, ni ja ne bih domaćeg jer ne postoji. Tu onda  dolazimo do društveno- ekonomskih problema, tvrdoglavosti šefa i propisa koji ne pomažu. Šta ćemo ako ovaj eksperiment sa Vladom ne uspe i šta ćete kad ode Željko, baš problem. Morao bi kss malo da olabavi , pa da počnemo da uvozimo trenere iz Španije, da mi malo od njih učimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...