Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

32 minutes ago, Константин said:

Није Мишко поента немој да спинујеш да га сад као неко жели на чеку клуба. Ајде овако:  

Да ли по твојим критеријумима има нешто што је баш лоше код Човића?
Да ли мислиш да тренутно нема нико да замјени Човића на позицији Остоје?

п.с. Извињавам се што упадох у дискусију али ето баш бих волио да чујем одговоре на ова 2 питања

ne, ne, nema spinovanja s moje strane. ja sam samo odgovorio na post u kome se apologetise Raznjatovicu i predlaze da mu se 'ustupi' Nikola Topic.

i moja je teza da sam Nikola treba da odluci kojim ce putem kretati.

sad uvlaciti Covica u ovu pricu je malo onako... sta da kazem? nikada kkcz nije imao predsednika bas po mom ukusu, niti ce ga imati, a to je nesto zajednicko svakom prosecnom navijacu od Gazijantepa do NY Knicksa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

ne, ne, nema spinovanja s moje strane. ja sam samo odgovorio na post u kome se apologetise Raznjatovicu i predlaze da mu se 'ustupi' Nikola Topic.

i moja je teza da sam Nikola treba da odluci kojim ce putem kretati.

sad uvlaciti Covica u ovu pricu je malo onako... sta da kazem? nikada kkcz nije imao predsednika bas po mom ukusu, niti ce ga imati, a to je nesto zajednicko svakom prosecnom navijacu od Gazijantepa do NY Knicksa.


Не теоретиши. Поставио сам ти 2 конкретна питања.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

Na koliko je Kalinic potpisao za Barsu? 

Dve godine, al detalji mi nisu poznati ... mnogo zavisi i od toga ko će biti trener, neke promene će sigurno napraviti a i smanjenje budžeta su najavili.

Sve je to još u magli.

edit:

Ovi Turci su najavili i odlazak Šanlija, možda imaju neki pouzdan info.

Edited by Kankkunen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

55 minutes ago, Kankkunen said:

 

Roster building sezona zvanično može da počinje🔥
1: Faku, Teo/Jovic, Topic

2: Nedovic, Holins, Lazic

3: Kalinic, Dobric, Lazarevic

4: Petrusev, Polonara, Ilic

5: Dejvis, Mitrovic, Martin

Edited by Milko Miller
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

 

trener Dejan Radonjic!!!!!!

Uz veliko poštovanje prema Radonjiću koji će zauvek imati mesto u mom srcu, smatram da je Ivanović bolji trener, trener za veće ciljeve i domete, tako da nema potrebe za promenom na tom mestu.

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milko Miller said:

 

Roster building sezona zvanično može da počinje🔥
1: Faku, Teo/Jovic, Topic

2: Nedovic, Holins, Lazic

3: Kalinic, Dobric, Lazarevic

4: Petrusev, Polonara, Ilic

5: Dejvis, Mitrovic, Martin

 

Ne moze se igrati bez jedne snazne crne cetvorke. Petrusev ce imati minute i na 5. Tako da izbrisi Martina i dodaj startnu cetvorku.

 

Na spoljnim pozicijama moze samo 1 stakleni igrac. Ako je to Nedovic, drugi plej mora biti sigurniji i stabilniji igrac - Volters.

 

Sve drugo je ok, stim da treba proveriti o kakvim povredama Holinsa se radi. Mislim da ima i boljih igraca koji pikaju dobru odbranu i dobri su spotap suteri.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Knipex said:

Uz veliko poštovanje prema Radonjiću koji će zauvek imati mesto u mom srcu, smatram da je Ivanović bolji trener, trener za veće ciljeve i domete, tako da nema potrebe za promenom na tom mestu.

Ne znam bas, moje misljenje je da je prestar a nikad nije bio vrhunski trener. Prosao mu je pik. Ako ne Dejo, treba naci nekog drugog,  u najboljim godinama. Oko 50. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...