Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Samo jedan uslov postoji da bi Zvezda postala ozbiljan evropski klub a to je da čović dobije poklon i ode u penziju. Sve dok on odlučuje o treneru i igračima nećemo složiti ekipu koja ima kvalitet za plasman u prvih osam ekipa EL. On se neće menjati pod stare dane sigurno tako da džabe krečimo dok on ima AK47 u rukama.

Edited by Perkos2
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da niko Raduljicu ne uzima za ozbiljno kosarkaski gledano ali je on lakmus papir kako se radilo u klubu svih ovih godina sto je dozivelo vrhunac sagom Kampaco. 

 

Po 1000-i put mi svi placamo sve sekcije z i p blizanaca hteli to ili ne. Neki dodajete dodane pare u budzet kupovinom karata, najmanje sto se ocekuje prema ljudima koji navijaju za tim i donose tom timu pare 

je da se ne tretiraju kao mentalno zaostali a dovodjenje coveka koji se penzionisao od kosarke a 5 godina pre toga igrao rekreativo po Aziji sa sve komentarom tadasnjeg prodavca bostana koji se lazno nazivao trenerom da ne komentarise dolazak igraca (WTF) je bas to, tretiranje navijaca u ovom konkretnom slucaju Crvene Zvezde kao kretenoidima koji ce progutati sve sto im se servira jer ko posle Nebojse...blato...nema ko... dajte jedno ime...jeste on takav ALI... 

Bukvalno isto kao na drzavnom nivou, nadjemo se nas par i kazemo pa nije narod bre lud da ne vidi sta radite... kad ono jeste i lud i glup. Tako smo i mi i ludi i glupi. Jbg tako je. 

 

Mi smo kaznjeni za muljane sa papirima od strane EL, zvanicno saopsteno iz EL i od coveka koji nas je kaznio, niti jednom se nije oglasio neko iz kluba da kaze da je to laz. Ako nije laz ko je to uradio i ko ce za to da odgovara? Ako je laz daj da tuzimo EL i da ih orobimo za pare pa eto i Kampaca i Raduljice a moze i Savanovic ako pretekne. 

 

Niko nikad nije odgovarao niti ce za hiljade karata prodatih vise, ni za Keselja, ni za javne pretnje random forumasu, ni za Kampaca, ni za Raduljicu, ni za milion seljackih blamantnih saopstenja Nebojse Covica na koje stavi pecat kkcz, kao sto niko nije odgovarao ni za Andjusa, pa ni taj Andjus nije odgovarao svi su kao creva povezani dok mi nesto mi kao gledamo i analiziramo.  

  • Like 22
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

На шта личи овај Асвел не могу да се баш радујем ни за одбрану у 2п. Кампацо опет све сам увезао и опет се морао нагледати промашених зицера и несхваћених асистенција, зашто ли сам се сјетио опет Човића, његове селекције и грешке у корацима…

 

35 minutes ago, John Terry said:

 

Uvek nam to malo fali. To malo je 1 milion evra. Nesto sto ili nismo imali ili nismo znali da potrosimo, na kraju je potpuno nevazno sta je od ta dva ako se ne izvuku pouke.

 

 

Са НЧ нема извлачења поука ваљда је то јасно?

Тај “милион евра” је његово незнање а питање је и шта је у позадини ФМП-а, наше филијале која то није а требала је да буде…

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, displejnejm said:

 Elem, glavni znak pitanja mi je Lučić, jer od visine zavisi i njegov plafon, a ne mogu da procenim njegovu visinu nikako. Pritom, tek je 16 napunio, mogao bi da raste još 2 godine bar, ako dođe do makar 190, i nastavi da radi ozbiljno, biće plej za Zvezdu - ima šut već pristojan, lopta je sigurna kod njega, prodor, pregled igre dobar, dodavanja precizna uglavnom, najveći prostor za napredak jer je ubedljivo najmlađi. 

Pa po tome ni Kampaco nije plej za Zvezdu? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

Naravno da niko Raduljicu ne uzima za ozbiljno kosarkaski gledano ali je on lakmus papir kako se radilo u klubu svih ovih godina sto je dozivelo vrhunac sagom Kampaco. 

 

Po 1000-i put mi svi placamo sve sekcije z i p blizanaca hteli to ili ne. Neki dodajete dodane pare u budzet kupovinom karata, najmanje sto se ocekuje prema ljudima koji navijaju za tim i donose tom timu pare 

je da se ne tretiraju kao mentalno zaostali a dovodjenje coveka koji se penzionisao od kosarke a 5 godina pre toga igrao rekreativo po Aziji sa sve komentarom tadasnjeg prodavca bostana koji se lazno nazivao trenerom da ne komentarise dolazak igraca (WTF) je bas to, tretiranje navijaca u ovom konkretnom slucaju Crvene Zvezde kao kretenoidima koji ce progutati sve sto im se servira jer ko posle Nebojse...blato...nema ko... dajte jedno ime...jeste on takav ALI... 

Bukvalno isto kao na drzavnom nivou, nadjemo se nas par i kazemo pa nije narod bre lud da ne vidi sta radite... kad ono jeste i lud i glup. Tako smo i mi i ludi i glupi. Jbg tako je. 

 

Mi smo kaznjeni za muljane sa papirima od strane EL, zvanicno saopsteno iz EL i od coveka koji nas je kaznio, niti jednom se nije oglasio neko iz kluba da kaze da je to laz. Ako nije laz ko je to uradio i ko ce za to da odgovara? Ako je laz daj da tuzimo EL i da ih orobimo za pare pa eto i Kampaca i Raduljice a moze i Savanovic ako pretekne. 

 

Niko nikad nije odgovarao niti ce za hiljade karata prodatih vise, ni za Keselja, ni za javne pretnje random forumasu, ni za Kampaca, ni za Raduljicu, ni za milion seljackih blamantnih saopstenja Nebojse Covica na koje stavi pecat kkcz, kao sto niko nije odgovarao ni za Andjusa, pa ni taj Andjus nije odgovarao svi su kao creva povezani dok mi nesto mi kao gledamo i analiziramo.  

 

To je sve toliko poznato, da ne znam da li sumiraš, konstatuješ, izražavaš bunt, protestuješ, piskaraš jer ne znaš šta ćeš.

 

Da li mi zaista pričamo o tome kako klubom upravlja čovek koji je gurnuo sina u prvi tim, koji je mogao da igra samo tamo gde mu je tata direktor, a zatim tarhetirao pojedinačno ljude sa različitih foruma i platformi koji ismevaju Filipa?

 

Nebojša Čović je bolesnik. Doruckuje sujetu, ruča spletke i podmetanja i večera zamenu teza.

 

I toga smo valjda svi ovde svesni. 

 

I u neku ruku, Partizan u košarci jeste institucija za Zvezdu. Zvezda ni nema bivše igrače i trenere od integriteta, koji bi danas mogli da preuzmu funkcije u klubu i utiču svojim znanjem i vezama. Nama je Saša Obradović otprilike najveća igračka legenda u nekim funkcionalnim godinama.

 

 

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Nebojša Čović očito i dalje ima političku podršku da sa Zvezdom radi šta hoće: dovodi Kešelja i Raduljicu, brlja sa papirima i biva uhvaćen u tome i kažnjen, piše odvratna saopštenja, targetuje navijače, proizvodi neprijatelje na svakom koraku itd.

Da izgubi političku podršku, siguran sam da bi se našao zvezdaš da ga zamijeni, naravno uz istu političku podršku i pristup finansijama.

Lično, prihvatio bih skoro bilo koga. I ne mislim da na našoj javnoj sceni ima mnogo gorih likova od NČ.

Link to comment
Share on other sites

Kuzmić je i dalje doktor odbrane, pozicioniranja za skok i rvanja sa protivničkim grdosijama, ja bih ga mirne duše zadržao kao trećeg centra i sledeće sezone. Takav spoj sajza i defanzivnih fundamenata uopšte nije lako naći, jeste on drven i neeksplozivan, al' radi baš dobar posao protiv ovih izrazito visokih centara kakvih u EL još uvek ima. Znači koristan role player za širu rotaciju sa jasno definisanom ulogom, takvih igrača se uopšte ne treba odricati zato što nemaju kvalitet da budu prva ili druga opcija na svojoj poziciji. 

  • Like 24
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, medobrundo said:

 

 piskaraš jer ne znaš šta ćeš.

 

Ovo 😄   

 

Ne znam sta bih napisao o utakmici nit zanimljiva nit takmicarska pa kao ajde nesto da iskuckam dok cekam da mi se napuni bojler 😄  uglavnom ne slazem se oko legendi CZ jer nama i ne treba neka ultra legenda da vodi klub, samo neko ko nece povlaciti poteze zvane pucanj u nogu koji ce nam odredjivati sezonu polovinom novembra vec, a nekih sezona kao ove i pre nego sto zvanicno pocne. 

 

Nebojsa Covic je zavrsio svoju misiju u kkcz ove sezone bez obzira kakav skor na kraju nje bude, to je valjda jasno. Da li bih zeleo da gledam kako grobari uzimaju titule narednih godina pa ne bas, ali da li bih voleo da 

svega nabrojanog i u tvom i u mom postu ima manje pa svakako da bih. Mnogo ali mnogo sam voleo da gledam kosarku i Crvenu Zvezdu ali ne mogu stvarno da budem i u toj sferi okruzen sns kombinama saopstenjima i targetiranjima koji me svakodnevno bombarduju i to iz mog kluba, tako da sam sveo gledanje kkcz na jedan zen nivo. Dobili izgubili sta god bilo koju god kritiku uputio Nebojsa Covic covek koji ima podrsku vlasti i nula promila odgovornosti i obraza ce da izadje i da pokusa da me napravi na budalu nekim spinom, i nije da mu uspeva samo me umara to konstantno preturanje po svakoj recenici, potezu protivnika koji sve rade da nas uruse a mi sve radimo bas kako treba i po propisu. Eto opet pisem ocigledno 😄 

 

Od mene ce da ima podrsku (mos misliti koliko nekome znaci al tako se kaze ) prvi koji kaze kkcz insajder stranica ce biti ugasena, ono je Covicev informer sta taj covek pise i kako se obraca ljudima. 

 

p.s. Igor Rakocevic nam je otprilike najveca legenda koja je mozda fit za ulogu nekog predsednika, ne znam kako stoji sa sujetom. Mislim svojom ne Saloom. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Prebrzo se ovde zaboravilo da smo, a sve bez udarnih igli tima, mi i protiv reala bili na jednu loptu dok je Kuzmić imao snage.

Covek je bukvalno, u svakoj utakmici gde protivnik ima ove gabaritne centre igrao gotovo perfektnu odbranu.

Iz cele ove ekipe, nadam se da ce ostati Kampaco, Nedović, Petrušev, Kuzmić i Bentil, eventualno Mitrović ako se ne bude imalo za drugog centra. Da se priključi Topić, kupi defanzivni bek koji nije bas na vi sa sutom, vrhunska trojka i jedan doooobar centar za prvu opciju, ako ima para jedan solidan bekap plej i teraj. Tu je i Ilić, jbg, ako ne moze za godinu dana da se od njega napravi bar pristojan igrac, onda raspustaj klub.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa po tome ni Kampaco nije plej za Zvezdu? 

Igrači poput Kampaca, malecki plejevi koji igraju dobru odbranu, su nenormalno retki. U 99,9% slučajeva dobijaš igrače koji igraju samo u napadu, a u odbrani su teške rupetine, samim tim se i mogu koristiti samo kao šok terapija, faktor iznenađenja, ili ako su bas madafakeri u napadu, moraš da gradiš čitavu ekipu oko njih koja je sposobna da ih sakrije u odbrani. Dakle, ako bi se ispostavilo da Lučić kad prestane da raste, ostane na tipa 180-185 cm, prilično bih revidirao svoja očekivanja od njega, jer su minimalne šanse da prevaziđe taj nedostatak. 

Edited by displejnejm
Lučić, ne Topić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, bekrinjo said:

U prvom redu iza klupe CZ sedela ekipa Niona iz Švajcarske, njihov glavni trener je Duškov sin Stefan...

Pristojna ekipa, lepo navijali. Astroballe sjajan iznutra, ali spolja i okolina..kakav Pionir, ne mogu da navedem halu u Srbiji i ruzniju i bez bukvalno icega u radijusu od 1km. Hard Rock nadomescuje sve unutra, Nandov dres 95 eur, Asvel Adidas majica 30e (caste te osvezivacem za kola i casom ako kupis nesto)

Bentil povredio zglob, Pefija muci neki qrac na peti, Facu ima fanove iz celog sveta koji ga docekuju ispred hale sa nekim fotkama iz Denvera, Dalasa i Evrope. Dzoni i dalje ne moze da promasi na zagrevanje. Zofriju zivot bas lep, izasao iz kola, zakrcio ulaz na parking da se slika s tinejzderima...nije zainteresovan da dodje u Zvezdu. 🤭

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Guru said:

Kuzmić je i dalje doktor odbrane, pozicioniranja za skok i rvanja sa protivničkim grdosijama, ja bih ga mirne duše zadržao kao trećeg centra i sledeće sezone. Takav spoj sajza i defanzivnih fundamenata uopšte nije lako naći, jeste on drven i neeksplozivan, al' radi baš dobar posao protiv ovih izrazito visokih centara kakvih u EL još uvek ima. Znači koristan role player za širu rotaciju sa jasno definisanom ulogom, takvih igrača se uopšte ne treba odricati zato što nemaju kvalitet da budu prva ili druga opcija na svojoj poziciji. 

Pošto sam pisao da bih zadržao jednog našeg centra, može Kuzmić da ostane, ali da Kenneth Lofton Jr. dođe na mesto Mitra. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

Pristojna ekipa, lepo navijali. Astroballe sjajan iznutra, ali spolja i okolina..kakav Pionir, ne mogu da navedem halu u Srbiji i ruzniju i bez bukvalno icega u radijusu od 1km. Hard Rock nadomescuje sve unutra, Nandov dres 95 eur, Asvel Adidas majica 30e (caste te osvezivacem za kola i casom ako kupis nesto)

Bentil povredio zglob, Pefija muci neki qrac na peti, Facu ima fanove iz celog sveta koji ga docekuju ispred hale sa nekim fotkama iz Denvera, Dalasa i Evrope. Dzoni i dalje ne moze da promasi na zagrevanje. Zofriju zivot bas lep, izasao iz kola, zakrcio ulaz na parking da se slika s tinejzderima...nije zainteresovan da dodje u Zvezdu. 🤭

I meni takodje,najruznija hala,bez premca i atmosfera u njoj

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Guru said:

Kuzmić je i dalje doktor odbrane, pozicioniranja za skok i rvanja sa protivničkim grdosijama, ja bih ga mirne duše zadržao kao trećeg centra i sledeće sezone. Takav spoj sajza i defanzivnih fundamenata uopšte nije lako naći, jeste on drven i neeksplozivan, al' radi baš dobar posao protiv ovih izrazito visokih centara kakvih u EL još uvek ima. Znači koristan role player za širu rotaciju sa jasno definisanom ulogom, takvih igrača se uopšte ne treba odricati zato što nemaju kvalitet da budu prva ili druga opcija na svojoj poziciji. 

Priča se da i struka ima slično mišljenje, a i plata mu je veteranska najniža ... nije zahtevan, ćuti i radi sve što treba.

Cenim da će imati mesto na kraju klupe.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Henry Chinaski said:

Dok ne ode Čović biće ovako. Dovodice se poluigraci zbog šema, igrači na zalasku karijere zbog rodbinskih veza, domaći igrači samo zato što su domaći igrači.

A mi ćemo da jebemo Hezonji ili Musi majku u.t...u, dok pjevamo da je naše Kosovo.

Ovo zadnje sto si napisao nema ama bas nikakve veze sa Covicem ali ajde..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono što mogu da se složim sa goldbergom jeste da je i ove sezona pokazala da je glupost imati preširok roster

 

Treba da imaš 10ak igrača koji su konstantno u rotaciji, sa jasni definisanim ulogama, koje ispunjavaju iz dana u dan, iz utakmice u utakmicu.

 

Kuzma i Lazarević su odlični igrači za kraj klupe; jedan može da uštopuje protivnike kao što su Clyburn ili Vezenkov; dok je drugi školovani defanzivno orijentisani centar, sve kako je Guru i opisao.

 

Ukoliko se desi neka povreda ozbiljnija, jednostavno dovedeš zamenu ad-hoc; ukoliko neko kraće odsustvuje, krpiš sa onim što imaš.

 

U ovom trenutku, Džoni Ivanović, Holand, Dalibor Ilić, pa i Marković su čist višak i za te pare (1M+) smo svakako mogli da imamo jednu respektabilnu trojku u sastavu koja bi podigla nivo ovog tima.

 

Bentil i Martin su iz takmičarskog ugla totalni promašaji. Bentil je solidno igrao u svim takmičarsko nebitnim delovima sezone, dok Martin nikada nije ni uveden u ulogu prvog centra. Čak bi se i tu pokrpili da smo umesto njih dvojice imali jednog kvalitetnog i klasnog visokog igrača.

 

Sve u svemu, na kraju, jedna poprilično čudna i nakaradna selekcija, nabacana i obimna.. a i pored toga, i te kako sa prilikom da završi u 8 najboljih.

 

Avramović u Partizanu igra 10 do 15 minuta, ponekad bude baš raspoložen i dobije više minuta.. a kod nas Dobrić, koji je na neki način uporediv kvalitetom i energijom, konstantno je među top 2-3 napadačke opcije i sa loptom u rukama. Previše praznih minuta, koje nismo uspeli da pokrijemo kvalitetnom odbranom.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pozeljno je imati sto duzu klupu ako imas budzet kao Real i Barsa, Covic je pokusao ali dzabe kvantitet kad je kvalitet proredjen.

 

Uostalom, to je pokazao i pocetak sezone gde nismo imali ni Nedovica ni Vildozu ni trenera koji moze da vodi tim u EL. Tim koji je imao skor 1-6 je tim koji nije imao igraca koji moze da pravi razliku na EL nivou i verovatno bi taj tim zauzeo poslednje mesto zajedno sa tim trenerom.

 

Bice zanimljivo videti kako ce se klub ponasati u slucaju da igramo EL i sledece sezone. Ako budemo igrali EC mislim da svi znamo dalji tok price.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

I u neku ruku, Partizan u košarci jeste institucija za Zvezdu. Zvezda ni nema bivše igrače i trenere od integriteta, koji bi danas mogli da preuzmu funkcije u klubu i utiču svojim znanjem i vezama.

Institucija ... od preko 70 godina koliko se kosarka igra na ovim prostorima, Zvezda je preko 60 bila ekipa sa najvise osvojenih titula.

Ono sto klubu treba su dobra organizacija lisena negativne selekcije, gde ce svako raditi ono sto najbolje zna i NOVAC kojim ce kupiti ove iz prvog dela recenice i nadograditi klub igracima. 

Bivsi igraci i treneri mogu samo da ubrzaju i poboljsaju proces, ne i da ga uspostave ... sto se moze videti preko puta.

Osvajac poslednje 2 Eurolige Efes je 2018 bio poslednji sa jednom od najlosijih poseta. Za par godina se u Evropskoj kosarci moze mnogo ...  sto samo potvrdjuje da je to nazalost drugorazredni sport.

U fudbalu ti ni nekoliko milijardi ne garantuje da ces ista uraditi za par godina, to je ozbiljan biznis.

Edited by Plant
  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Kuzmić je i dalje doktor odbrane, pozicioniranja za skok i rvanja sa protivničkim grdosijama, ja bih ga mirne duše zadržao kao trećeg centra i sledeće sezone. Takav spoj sajza i defanzivnih fundamenata uopšte nije lako naći, jeste on drven i neeksplozivan, al' radi baš dobar posao protiv ovih izrazito visokih centara kakvih u EL još uvek ima. Znači koristan role player za širu rotaciju sa jasno definisanom ulogom, takvih igrača se uopšte ne treba odricati zato što nemaju kvalitet da budu prva ili druga opcija na svojoj poziciji. 

 

Umeš li da objasniš zašto je presedeo tekme koje smo pukli uglavnom zato što nismo mogli da uzmemo skok ili gde su NZ ovčari pravili budalu od Mitra, npr?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Laki21 said:

 

Umeš li da objasniš zašto je presedeo tekme koje smo pukli uglavnom zato što nismo mogli da uzmemo skok ili gde su NZ ovčari pravili budalu od Mitra, npr?

Zato sto kod nas postoje ili treneri pocetnici bez iskustva ili 60-ogodisnjaci zreli za penziju. 

Sredine nema.  

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...