Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 

Ma, u Duška ne treba sumnjati ni po jednom osnovu.

Dok su ga igrači slušali (a šta će kod skora 1/6 i nedoraslog trenera koji ih je do njega vodio), naša igra je ličila na nešto. Iz te neke smislene igre smo dolazili u situacije da dobijamo mečeve. Kako su, svako iz svojih razloga, pustili mudašca i pomislili da se može pikati EL i na neki drugi način, počeli su problemi.

Jel ima još neko utisak da je Duško baš zgotivio ovu ekipu, da su mu ušli pod kožu i da je postao slab na njih? Ili je to moja racionalizacija problema na relaciji šta trener priča,a šta igrači rade.

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, madafaka73 said:

 

Ma, u Duška ne treba sumnjati ni po jednom osnovu.

Dok su ga igrači slušali (a šta će kod skora 1/6 i nedoraslog trenera koji ih je do njega vodio), naša igra je ličila na nešto. Iz te neke smislene igre smo dolazili u situacije da dobijamo mečeve. Kako su, svako iz svojih razloga, pustili mudašca i pomislili da se može pikati EL i na neki drugi način, počeli su problemi.

Jel ima još neko utisak da je Duško baš zgotivio ovu ekipu, da su mu ušli pod kožu i da je postao slab na njih? Ili je to moja racionalizacija problema na relaciji šta trener priča,a šta igrači rade.

 

 

 

Moguce da je dao pojedinim igracima malo vise slobode u igri iz nekog poverenja prema njima. To ne mora da bude nuzno lose kad su na visokom nivou kao protiv Makabija, ali kad nisu onda se desi Alba.

 

Mada mozda malo utice i to sto su se navikli na Fakunda na treninzima i ABA i verovatno je njegov uticaj na nasu igru postao toliki da kad dodje EL mi smo oslabljeni za jednog izuzetno bitnog igraca. Nije isto kad umesto Vildoze udje Dzoni ili Facu. 

 

Nadam se da ce vec protiv Bajerna igra, ali i pristup biti mnogo bolji nego protiv Albe. Imali smo i vremena za trening.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

 

Ni boljih fizikalija za obziljnu odbranu nit manjeg talenta i želje za igranje iste.

 

Ali to je stvarno neverovatno...npr.sinoc repka onako relativno opustena tekma u vecem delu,  pa sam ga bas pratio u svakoj odbrani...nije da njega skoluju prekaljeni engleski centri, nego i bekovi njegovog kraljevskog visocanstva. Onda me i ne cudi kad ga skoluju EL igraci...

A takav ofanzivni ubica, i, sto kazes, nema razloga da ne bude solidan difender.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LightWeight said:

Mi smo protiv Albe izgubili zbog visokih igraca

Na stranu lose sutersko vece bekova

U reketu su nas unistili 

Naravno, nekako ove sezone nam rezultati dosta zavise i od toga kako odigra Mitar pa i Hasan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kankkunen said:

Zylan Cheatham, zanimljiv igrač al bez evropskog iskustva ... videćemo kako će to izgledati.

Taman procitah ovu vest i setim se tebe kako si bacao komentare kako je zanimljiv igrac sto i jeste,bas me zanima kako ce se snaci u EL

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, madafaka73 said:

 

Ma, u Duška ne treba sumnjati ni po jednom osnovu.

Dok su ga igrači slušali (a šta će kod skora 1/6 i nedoraslog trenera koji ih je do njega vodio), naša igra je ličila na nešto. Iz te neke smislene igre smo dolazili u situacije da dobijamo mečeve. Kako su, svako iz svojih razloga, pustili mudašca i pomislili da se može pikati EL i na neki drugi način, počeli su problemi.

Jel ima još neko utisak da je Duško baš zgotivio ovu ekipu, da su mu ušli pod kožu i da je postao slab na njih? Ili je to moja racionalizacija problema na relaciji šta trener priča,a šta igrači rade.

 

 

 

Pricao je o tome Kuzmanovic

Da se ni sa kim do sada nije toliko vezao  ne racunajuci onu generaciju Argentine koju je stvarao i Mirzu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...