Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 hours ago, srlepajce said:
 

 

Esam ja nešto prespojio sa ovih naših 345 izmišljenih sponzora ili bi trebalo da piše Meridijan na grudima a Sokerbet na ledjima?

 

Mada je sokerbet sponzor FMPa a niko ne može da nam zabrani kako ćemo da se zovemo pa je i ovo ok

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NMX said:

 

Esam ja nešto prespojio sa ovih naših 345 izmišljenih sponzora ili bi trebalo da piše Meridijan na grudima a Sokerbet na ledjima?

 

Mada je sokerbet sponzor FMPa a niko ne može da nam zabrani kako ćemo da se zovemo pa je i ovo ok

Stari dres ( pre 1 januara).  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Guru said:

 Prelazni rok > suđenje > privatni život igrača i aktivnost na društvenim mrežama > Čovićeva saopštenja ...

 

 

 

 

...  > košarka 

 

 

Videh kasno, a posle nekoliko vaših "edukativnih" postova, možda je bolje da ovako i ostane, tj. ne da brišemo. Najbolje je kad forumaši sami odreguju kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Pa hajde da poboljšamo tu košarku.
Kakva je Alba? Poslednji put kada smo igrali sa njima bili su strah i trepet, pa smo pobedili i dobili prekomerno samopouzdanje (mi navijači navijači, a pomalo i igrači kojima je i bilo potrebno tada). 
Vidim da su sada na dnu tabele u odnosu na tada i da bismo trebali to da rutiniramo, međurim i Armani je bio na dnu tabele kada su nam dolazili. Ima li razloga da se plašimo da bude kao tada sa Milanom ili bismo stvarno to trebali završiti bez problema? 
Šta je razlog tog njihovog već dužeg pada, može neka detaljnija analiza ako ko ima vremena za to? 

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio Albu u poslednje vreme, ali kapiram da je to utakmica koju bi trebali da rutiniramo, ako uopšte imamo neke aspiracije za Top8. Ne pamtim kada smo ove sezone (i da li smo uopšte) odvalili neku ekipu u EL, a nije da to nismo radili prošlih sezona, sa objektivno slabijim rosterom i def orijentisanim Radonjom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cisto sumnjam u odvaljivanje sutra, pa i u rutiniranje. Bice skakljivo, 8000 cigana dolazi da proslavi kup i vidi unapred upisanu pobedu, konacno kompletna i rasterecena Alba bi da izbegne fenjer, nas eventualni poraz izbacuje iz trke. Odmah bih potpisao 1 razlike, samo da se docepamo tih 12 pobeda, a onda sta nam Bog Faku da.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

@fillam

 

Ne znam čemu smeh?

 

Alba ima ubedljivo najtanji tim gledajući igrače pojedino u EL.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/teams/alba-berlin/roster/ber/

 

E jbg, mogu ovi emotikoni da se tumače na razne načine.. Apsolutno se slažemo.

 

Ništa negativno, zaista mi je bilo smešno što je tražio detaljnu analizu, a dobio celu istinu u 3 reči.

Edited by fillam
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

 

E jbg, mogu ovi emotikoni da se tumače na razne načine.. Apsolutno se slažemo.

 

Ništa negativno, zaista mi je bilo smešno što je tražio detaljnu analizu, a dobio svu istinu u 3 reči.

Zato sam i ja isto reagovao. Msm kapirao sam da mogu dobiti takav odgovor, sto i nije nelogicno, ali sam hteo da se pokrene malo prica oko utakmice i kosarke, a ne samo ovo sto je Guru napisao, toga imamo previse, a i sam @uvrnuto je jednom rekao da je ovde vise obrisanih postova nego na Tati, sto mi je malo porazavajuce (jasan mi je razlog, ali je opet porazavajuce).

 

21 minutes ago, Green23 said:

 

Bravo i za Vujčina koji je ovo omogućio. Puno mi je srce kada vidim ovu iskrenu dečju sreću 🙂 

Elem, koliko je ovo prelepo znači suze su mi krenule. Ovakve stvari su nesto sto treba da nas drzi i ujedinjuje, i ne samo nas zvezdase nego sve. Veliki su ispali i Vujcin i Luca, posebno ako se uzme u obzir sta su tabloidi pisali poslednjih dana. Svaka cast za ovo!

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Pacino said:

Pa hajde da poboljšamo tu košarku.
Kakva je Alba? Poslednji put kada smo igrali sa njima bili su strah i trepet, pa smo pobedili i dobili prekomerno samopouzdanje (mi navijači navijači, a pomalo i igrači kojima je i bilo potrebno tada). 
Vidim da su sada na dnu tabele u odnosu na tada i da bismo trebali to da rutiniramo, međurim i Armani je bio na dnu tabele kada su nam dolazili. Ima li razloga da se plašimo da bude kao tada sa Milanom ili bismo stvarno to trebali završiti bez problema? 
Šta je razlog tog njihovog već dužeg pada, može neka detaljnija analiza ako ko ima vremena za to? 

 

Zajebani. 

 

Sa njima imamo bas negativan skor, nikada nam nisu lezali. 2-7 je u njihovu korist. I to smo ih dobili ovu poslednju (na produzetak) i onu prvu 2015. godine. Izmedju smo imali 7 poraza. 

 

Kod njih ne znas odakle ti sledi opasnost, imaju 5-6-7 prilicno ujednacenih igraca sto se tice performansa, opasnosti po kos, jednom ce jedan da daje, drugi put drugi. Ove sezone igraju toplo-hladno, vezali 3 pobede na pocetku, pa seriju poraza pa onda opet tri pobede pa seriju poraza... 

 

Dosta sutiraju za 3p ali su medju losijim ekipama po procentu, pa ako ih krene moze biti nezgodno. Odlicni su u skoku, i ofanzivno i defanzivno su u top4 ekipe. Drugi po asistencijama ove sezone! Ali i prvi po izgubljenim loptama. Cetvrti po ukradenim. 

 

Dakle jedna ekipa koja moze da te sahrani kad joj ide. 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  

20 minutes ago, Pacino said:

a i sam @uvrnuto je jednom rekao da je ovde vise obrisanih postova nego na Tati, sto mi je malo porazavajuce (jasan mi je razlog, ali je opet porazavajuce).

 

Pa zapravo je i logicno, na Tati se dozvoljava svasta. A ovde ne bi trebalo i normalno je da se brise.

 

Realnije je da uporedis sa recimo KKP temom ili temama odredjenih takmicenja (pa normalizujes na ukupan broj upisa). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

  

 

Pa zapravo je i logicno, na Tati se dozvoljava svasta. A ovde ne bi trebalo i normalno je da se brise.

 

Realnije je da uporedis sa recimo KKP temom ili temama odredjenih takmicenja (pa normalizujes na ukupan broj upisa). 

Naravno i tu bi bilo bolje porediti procentualno posto bih rekao da ima dosta vise ljudi koji pisu na Zvezdinom topiku, ali opet to nije razlog da ne treba smanjiti nivo nekosarkaskih stvari (tu krecem i od sebe ukoliko se desi u buducnosti i ukoliko je bilo u proslosti). No, ovo je vec druga tema i bolje je mozda da se prebaci na PDF predloga i zalbi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...