Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

27 minutes ago, strah od vozova said:

Treba nam jedna kvalitetna trojka sa frejmom. Tesko cemo protiv grobara kad im je tu Papapetru. Mnogo je visok. Nasa krila su bas kratka. 

 

Naša krila nemaju nikakav impakt na našu igru u napadu, bolje rečeno svaki njihov koš je kao gol u fudbalu. A Papapetru je imao 0 poena u derbiju koji smo izgubili.

 

Nama bi trebala kvalitetna petica, tu kuburimo već par sezona. Ali neko ko bi dobio ugovor i za narednu sezonu, ne samo za 9 utakmica u EL i plej of abe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polako sa Bajernom. Da prvo odradimo Albu. Oni su znali da nas dobiju na našem terenu. Sad mislim da smo veliki favoriti i bez Kampaca. Mi smo njih zapravo dobili u ovom sastavu koji će igrati u petak. To je bilo na početku Duškovog mandata. Sad smo prilično uigranija ekipa + što će nam osvajanje kupa donijeti dodatnu dozu samopouzdanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Naša krila nemaju nikakav impakt na našu igru u napadu, bolje rečeno svaki njihov koš je kao gol u fudbalu. A Papapetru je imao 0 poena u derbiju koji smo izgubili.

 

Nama bi trebala kvalitetna petica, tu kuburimo već par sezona. Ali neko ko bi dobio ugovor i za narednu sezonu, ne samo za 9 utakmica u EL i plej of abe.

 

Covek mvp kupa, a krilo je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Firga said:

 

Covek mvp kupa, a krilo je.

 

Dobrić nije krilo, to što nema dribling ga čini podnošljivijim na SF ne znači da je krilo. Lazić je igrao 26 minuta protiv KKP.

 

Nadam se da nećemo po hiljaditi put istu temu da obrađujemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Sector said:

 

Dobrić nije krilo, to što nema dribling ga čini podnošljivijim na SF ne znači da je krilo. Lazić je igrao 26 minuta protiv KKP.

 

Nadam se da nećemo po hiljaditi put istu temu da obrađujemo.

 

Bukvalno i ja htedoh da napišem.

 

Glovo nije restoran!!!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...