Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

vildoza junački odigrao završnicu. nedović je stao, od dobrića nije realno očekivati više od ovoga (plus clutch upad pod koš-roling, ono nisam mislio da ću ikada videti)

a još mu nije ni išlo. 

 

Dobrić baš tad najbolje igra, kad ne očekuješ .

Roling je bio top kao i Plavšićev komentar 🐍🐍🐍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kum žoržo said:

Dobro jutro.

 

Ček, igrač koji sada dođe bi igrao samo u EL?

 

Rok za prijavu za ABA je istekao ili sam ja nešto pomešao?

 

 

Pitanje se ne odnosi direktno na Kuma, neka kaže ko god zna tačan podatak.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laki21 said:

 

Ček, igrač koji sada dođe bi igrao samo u EL?

 

Rok za prijavu za ABA je istekao ili sam ja nešto pomešao?

 

 

Pitanje se ne odnosi direktno na Kuma, neka kaže ko god zna tačan podatak.

iskopirali su valjda pravila EL jer su i fmp i buducnost nedavno dovodili igrace-rok bi trebalo da je do prvog znaci.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Ček, igrač koji sada dođe bi igrao samo u EL?

 

Rok za prijavu za ABA je istekao ili sam ja nešto pomešao?

 

 

Pitanje se ne odnosi direktno na Kuma, neka kaže ko god zna tačan podatak.

ovo je za 21/22 

13.6. Klubovi mogu dopuniti Listu registriranih igrača najkasnije do 31.01.2022. Nakon navedenog roka klubovi više nemaju pravo registrirati igrače i to se odnosi i na igrače vlastitog omladinskog pogona tog kluba. Za vrijeme natjecanja u regularnom dijelu sezone 1. ABA lige promjene na Listi registriranih igrača je moguće dostaviti do 12:00 sati dan prije datuma utakmice predviđene Kalendarom natjecanja, a najkasnije do 31.01.2022. do 23:59. 

 

Ako je neki dobar ubod, sto da ga ne dovedemo? Plata u skladu sa odigranim utakmicama u Kupu, EL i KLS + ugovor za barem sledecu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milko Miller said:

Trenutna situacija u Top 8 borbi:

 

6. Baskonija 13-10:

Partizan 1-1 -11

Valensija 1-0 +10

Zalgiris 1-0 +20

Makabi 1-0 +29

Efes 2-0 +8

Virtus 1-0 +11

Zvezda 1-0 +17

 

7. Partizan 13-11:

Baskonija 1-1 +11

Valensija 0-2 -12

Zalgiris 2-0 +25

Makabi 1-1 -1

Efes 1-0 +13

Virtus 1-0 +28

Zvezda 1-1 -2

 

8. Valensija 12-11:

Baskonija 0-1 -10

Partizan 2-0 +12

Zalgiris 0-1 -4

Makabi 0-2 -17

Efes 2-0 +11

Virtus 0-1 -30

Zvezda 0-1 -2

 

9. Zalgiris 12-11:

Baskonija 0-1 -20

Partizan 0-2 -25

Valensija 1-0 +4

Makabi 0-1 -1

Efes 0-2 -36

Virtus 2-0 +13

Zvezda 1-1 +1

 

10. Makabi 12-12:

Baskonija 0-1 -29

Partizan 1-1+ +1

Valensija 2-0 +17

Zalgiris 1-0 +1

Efes 1-0 +8

Virtus 0-1 -5

Zvezda 0-2 -4

 

11. Efes 11-12:

Baskonija 0-2 -8

Partizan 0-1 -13

Valensija 0-2 -11

Zalgiris 2-0 +36

Makabi 0-1 -8

Virtus 1-0 +5

Zvezda 1-0 +13

 

12. Virtus 11-12:

Baskonija 0-1 -11

Partizan 0-1 -28

Valensija 1-0 +30

Zalgiris 0-2 -13

Makabi 1-0 +5

Efes 0-1 -5

Zvezda 1-1 +3

 

12. Zvezda 11-13:

Baskonija 0-1 -17

Partizan 1-1 +1

Valensija 1-0 +2

Zalgiris 1-1 -1

Makabi 2-0 +4

Efes 0-1 -13

Virtus 1-1 -3

 

 

 

Plavo - ima jos da igraju medjusobni

Zeleno - pozitivan medjusobni

Crveno - negativan medjusobni

 

Partizan i Zvezda imaju najmanje preostalih utakmica sa direktnim rivalima za top8 (mada treba prvo da se zavrsi ovo kolo).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

Meni se ovde i dalje dosta toga ne sviđa, al' lepo je što smo za promenu pobedili u EL i konačno prekinuli crni niz. Nadam se da će u nastavku sezone najbolji igrači imati veću minutažu od ovih 20-23 minuta, kao i da će imati više lopte u rukama, umesto šablonskih setova u kojima lopta stoji na 10 metara od koša, a igrači od lopte se probijaju kroz lavirint nekakvih blokova i ispraznih kretnji... Kada su ti prve napadačke opcije Kalinić i Volters onda delom i mora tako, kada imaš Vildozu i Nedovića (a uskoro i Kampaca) onda zaista ne mora, samo se uludo traći vreme za napad, a lopta na kraju ili završi kod nekoga kod koga u takvim situacijama ne bi smela da bude, ili pak završi u pravim rukama, ali sa izrazito malo vremena i prostora za realizaciju. Manje pokušaja igranja šaha, a više jednostavne igre i p&r-a najboljih igrača, jer nećemo baš često imati sreću da igramo protiv ovako polupane i nesinhronizovane odbrane kakva je Makabijeva.

 

 

Uvek nekako lepo srocis ono sto i ja mislim ali ne umem da napisem :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Vildoza se toliko stopio sa klubom da ga i ne dozivljavam strancem

I ako ima pameti prioritet bi trebao biti zadrzati ga

Posebno sto nije sklon menjanju klubova i voli da se tu gde jeste oseca komotno u svakom smislu

 

Ako bude para, ovo je prioritet broj 1...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivan9 said:

Ja bih pohvalio sudjenje. Promena je očigledna u odnosu na poslednjih mesec dana.
Moguće da je postignut dogovor oko Kampaca za sledeću sezonu pa je Perez olabavio.

 

ionako sam označen kao bedni političko-korektni kontraš & francuska sobarica (zato što sa seksi) ali ako mi veruješ, meni je sinoć suđenje bilo baš onako tendenciozno, iako nije bilo nekih grdnih grešaka u poslednjih par mins. baš sam imao utisak da su sudije uvek tu da podrže bilo kakvu seriju makabija.

 

a inače mi je okej na tekmama gde svi padaju u fras. doduše, gledao sam na streamu, mada je bio kvalitetan, pojma nemam.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Inbox said:

ovo je za 21/22 

13.6. Klubovi mogu dopuniti Listu registriranih igrača najkasnije do 31.01.2022. Nakon navedenog roka klubovi više nemaju pravo registrirati igrače i to se odnosi i na igrače vlastitog omladinskog pogona tog kluba. Za vrijeme natjecanja u regularnom dijelu sezone 1. ABA lige promjene na Listi registriranih igrača je moguće dostaviti do 12:00 sati dan prije datuma utakmice predviđene Kalendarom natjecanja, a najkasnije do 31.01.2022. do 23:59. 

 

Ako je neki dobar ubod, sto da ga ne dovedemo? Plata u skladu sa odigranim utakmicama u Kupu, EL i KLS + ugovor za barem sledecu sezonu. 

Kako Buducnost potpisa onog Belgijanca pre neki dan?

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Benito said:

Marko Simonovic JR, i to sam vam resio 😊

✌️

Al samo na ugovor do minimum kraja iduce sezone, uz produzetak Petruseva, pa da Megini tornjevi blizanci ponovo zare i pale, ali sad na malo visem nivou😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ionako sam označen kao bedni političko-korektni kontraš & francuska sobarica (zato što sa seksi) ali ako mi veruješ, meni je sinoć suđenje bilo baš onako tendenciozno, iako nije bilo nekih grdnih grešaka u poslednjih par mins. baš sam imao utisak da su sudije uvek tu da podrže bilo kakvu seriju makabija.

 

a inače mi je okej na tekmama gde svi padaju u fras. doduše, gledao sam na streamu, mada je bio kvalitetan, pojma nemam.

Domacinsko sudjenje i gazenje gostujuce ekipe kad god je prilika dok je domacin u seriji. Nego smo mi vodili preko 10 razlike pa su izmisljeni faulovi za slobodna bacanja u tim trenucima prosli manje vise nezapazeno. Cetiri puta su faulirani na sutu za tri poena sto je jako cudno. A ona tehnicka za radovanje nasoj klupi, ne znam da li sam ikada tako nesto video. Ali mi je najsladje bilo kod poslednjih Vildozinih bacanja kako su se zaleteli da sto pre sviraju faul da bi proslo sto manje vremena iako je pitanje da li je uopste i bio faul. Govna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

Lazić je ozbiljno natrpan na ovoj utakmici, delom zbog strategije da se Boldvinu ide bezobrazno ispod bloka, ali i delom zbog toga što istog lasom nije mogao da uhvati, plus nekoliko krajnje nepotrebnih pomaganja i kasnih closeout-a iz kojih smo primali trojke. Generalno ove sezone i ne igra baš sjajnu odbranu za njegove standarde, al' je i takav neuporedivo bolji od ostatka spoljne linije.

 

Ofanzivno nam je kao i uvek bukagija oko noge, na drugu smo dodali još jednu u vidu Lazarevića, al' mi bolje defanzivce nemamo i oni jednostavno moraju da igraju zbog nekog balansa. Dodao bih tu i Pefija koji koš može da da otprilike samo ako nabode neku trojku (a ima 24% za tri) i to je za ovaj nivo stvarno previše igrača koji ofanzivno ne doprinose, a da pritom svaki od njih ima 16-19 mpg. Pretpostavljam da zato Ivanović na PG daje prednost svom prezimenjaku, pošto je Džoni makar u teoriji bolji shot maker i generalno talentovaniji napadač, s tim što u praksi to uglavnom ne pokazuje...

 

Sreća pa ćemo uskoro i u EL imati Kampaca, nadam se da će onda bar 90% minuta na 1 i 2 igrati on, Vildoza i Nedović, a ono sitno što ostane može i Pefi jer za razliku od ostalih donosi sajz i određenu defanzivnu raznovrsnost, uz prisustvo u skoku, tajming za charges, 50-50 lopte i ostale hustle elemente.

 

 

Pa bold je kljuc,gleda se njegov ucinak i uklapanje u Zvezdin rostere.

Maliciozno je pisati da je natrpan kada bi juce Boldvin natrpao ali bas svakog igraca u EL.I Boldvinu treba da se ide ispod,to sto je juce imao vece karijere nema veze sa racionalnom odbranom protiv njega.Sezonski sutira 28% za tri a poludistanca mu je NBA kalibar.Na kraju krajeva to trener odlucuje,da je Branko radio suprotno dogovoru ne bi igrao.Moguce da nije tacno ni da smo totalno okovani njime u napadu jer su mu procenti za 3 elitni i doprinosio je protoku.Recimo koliko bi Holins imao drugaciju ulogu?Ni malo,u napadu je sa loptom jednako tragican,bolji ali nista sto bi nam promenilo igru,suterski losiji,odrambeno su svakako na nivou obojica.I za onoliko koliko je bolji od Branka sigurno nije 500 600k razlike koliku bi platu imao Ostin.Verujem da bi se Ostinu (sa razlogom) radovali svi do neba ali Branko sa slicnim ucinkom je natrpan,bukagija oko noge i sl.

I opet kazem,bold je kljuc,pusti ti Ivanovica ili Nedovica juce na Boldvina pa bi brojao do 50.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ivan9 said:

Ja bih pohvalio sudjenje. Promena je očigledna u odnosu na poslednjih mesec dana.
Moguće da je postignut dogovor oko Kampaca za sledeću sezonu pa je Perez olabavio.

Neka njemu i njegovom pobratimu iz Barselone sudija, a nama Kampaco

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Ne mogu da verujem da ona bedna Valensija ima priliku da nas odvoji dve pobede od plejof mesta.

 

Bukvalno gori tim nisam video, dobili smo ih onako izmasakrirani u gostima bez Vildoze, uz neku nasu nista spec partiju.

 

Budimo realni, odigrali su uzasnu utakmicu koja ce se tesko ponoviti a mi smo uspeli da iskoristimo. Njihov verovatno prvi igrac Dubljevic odigrao kriminalno ...

Imali su i odlicnih utakmica protiv Efesa u turskoj napr.

 

Kad gledam Kuzmiceva iskakanja na bekove bas mi daje sigurnost, uvek pogodi tajming ali steta sto je to manje/vise jedina stvar koju dobro radi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ivan9 said:

Ja bih pohvalio sudjenje. Promena je očigledna u odnosu na poslednjih mesec dana.
Moguće da je postignut dogovor oko Kampaca za sledeću sezonu pa je Perez olabavio.

Sudjenje je bilo bas dobro,izmisljena tehnicka u krucijalnom delu utakmice odnos u bacanjima 29-12.Razumem drugaciji stil igre ekipa ali u poslednjoj cetvrtini oni su imali onoliko bacanja koliko mi za ceo mec,ko je tu jurio rezultat ceo mec i igrao agresivniju odbranu?

Pogledajte lice sudiji nakon dosudjivanja te tehnicke,coveku je neprijatno sta je sudio,bezi od igraca jer ne zna kako da im objasni zasto...

Samo zbog te tehnicke Barcokas,Skariolo,Mesina,Trinki,Sarunas... bi javno progovorili a nama se desavaju opasne obstrukcije pravila iz meca u mec.Cak i neke koje smo dobili pa ljudi ne obrate paznju poput meca u Valensiji

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...