Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, StiviKivi said:

Ko priča o dobrićevoj sezoni? Dobrić je užasan. Pričam da njemu ovde je**mo majku a ovaj je pod makazice. Pa ni titulu koju uzmemo u Aba ligi neće donese on.

Dobrić i Nedović imaju istu minutažu. I jedan i drugi su starteri. Zahvaljujući Nedoviću smo dobili bar pola utakmica u Evroligi. Svakako je manji problem od Dobrića koji je cele sezone loš. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovakva pljuvacina je posledica toga sto su se na 10 9 pravile kalkulacije gde jos treba da pobedimo za top8. Svi su zanemarili cinjenicu da smo do promene trenera imali 1:6 i da smo izvukli maksimum i da mora doci do pada. Verujem da jos nista nije gotovo, ne bi me cudilo da sada opet ide jedna serija 1:6, pa posle toga opet 6:0,l Usput, ubedjen sam osvajamo kup ( ako se pojavimo).

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, StiviKivi said:

Ko priča o dobrićevoj sezoni? Dobrić je užasan. Pričam da njemu ovde je**mo majku a ovaj je pod makazice. Pa ni titulu koju uzmemo u Aba ligi neće donese on.

 

Dobro je da je Duško na italijanskoj turneji pokazao Nedoviću da ova ekipa i bez njega može da igra ozbiljnu košarku. Totalno ga je naučio pameti. Već mu je održao deo lekcije protiv Partizana kada mu je odigrao 2 od 10 minuta poslednje četvrtine. Sada je dodatno zaoštrio i to je dalo vidljive rezultate.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Dobro je da je Duško na italijanskoj turneji pokazao Nedoviću da ova ekipa i bez njega može da igra ozbiljnu košarku. Totalno ga je naučio pameti. Već mu je održao deo lekcije protiv Partizana kada mu je odigrao 2 od 10 minuta poslednje četvrtine. Sada je dodatno zaoštrio i to je dalo vidljive rezultate.

 

 

 

Dobro da je na sredini treće četvrtine ekipa pokazala koliko ima vere u njega kada je luka mitrović imao loptu na 3 metra od koša, okrenuo se pogledao nedovića na 45% kako drži šake ka lopti , sam kao panj i onda pogledao u Lazića koji je u pravcu koša sam na trojci i dodao loptu njemu. 

Vrlo onako imaju poverenja u svog beka šutera. 

Ato što ga klupira je najveća i jedina greška Duška. Stvara mu alibi. Kod mene bi igrao po 35 min svaku , bez pogovora i bez obzira na učinak. Da se ispucava do mile volje i da pojedini vide šta je 30 razlike svaki meč u korist protivnika.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Samo sto tad pobrojani nisu bili krivi a sad jesu?

Sem Kuzmića nisu imali bitnu ulogu 2016/17 ni Mitrović, a ni Dobrić. Šest godina kasnije Kuzmić ima snage za 5 minuta nedeljno, Mitrović i Dobrić imaju veću minutažu i skoro nikakav doprinos. Besmisleno je napisati da je problem što su skupo plaćeni Vildoza, Nedović, Martin i ostali u situaciji kada je tim prepun limitiranih domaćih igrača. Da nije tih "skupih" igrača 10:10 na kraju januara Mitrovic, Kuzmic, Dobric bi videli kao i prošlih sezona.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

Jbg ...kao kad te zaustavi pandur i ako mu se ćefne izmisliće bilo šta da nije ok na autu ili si napravio prekršaj u vožnji samo da te kazni .

Tako i ovo,sviraju kako im se digne,gledaju kad i kako im se ćefne,pa čak i kad gledaju sekirice iz 6 uglova ne vide,Petruševu poene od table ne žele ni da pogledaju,Bentilov faul.

U principu,možeš da se koprcaš i nerviraš koliko hoćeš,kad je lopovima omogućeno da te legalno kradu .

Žao mi je Duška,nije zaslužio ovakav tretman i da mu lopovi oduzmu šansu da na terenu kruniše rad sa ovom grupom momaka.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, StiviKivi said:

Dobro da je na sredini treće četvrtine ekipa pokazala koliko ima vere u njega kada je luka mitrović imao loptu na 3 metra od koša, okrenuo se pogledao nedovića na 45% kako drži šake ka lopti , sam kao panj i onda pogledao u Lazića koji je u pravcu koša sam na trojci i dodao loptu njemu. 

Vrlo onako imaju poverenja u svog beka šutera. 

 

S obzirom da je Lazić postigao 0 poena uz šut iz igre 0 od 0 to deluje kao sasvim dobar izbor Mitrovica

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

S obzirom da je Lazić postigao 0 poena uz šut iz igre 0 od 0 to deluje kao sasvim dobar izbor Mitrovica

Akcenat je na poverenju saigrača. Ne znam dal si zapazio to, meni je to  najkomičnija scena na ovoj turneji po italiji.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, StiviKivi said:

Ma sudije su krive. Oduzeli nam pobede protiv Zalgirisa,Partizana i Bolonje. Mi smo odigrali odlično al ne daju nam u top 8.

...jer treba imati jako veliki IQ da bi se skontalo da možeš i da odigraš ko kurac, a ujedno i da te sudije masakriraju. 

Barselona, Valensija, Armani. Zamisli, možeš imati očajno suđenje i kad pobediš, kao u Valensiji.

 

A prevashodno sam se javio za ovu tvoju laž da je bilo udarca u glavu. Bentil je izbio loptu rukom ispred Šabazovog lica i onda samo ulećeš dalje pominjanjem nekih drugih utakmica. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

Treba uložiti protest zvanično na suđenje. 

NE TREBA pisati saopštenja.

 

Ma nema svrhe. Posle Barse je sudija kažnjen na par utakmica i tresla se gora rodio se miš... A nama pobeda manje i poraz više...

 

Ova je instrukcija iz vrha EL, ne može biti slučajno toliko puta u prethodnim utakmicama. 

 

Moramo da budemo bolji 5-10 razlike na terenu da bi se nadali da dobijemo pola koša ili koš... A to je teško sa ovakvim rosterom u kontinuitetu...

 

Teška je i neizvesna naša budućnost u EL. Ovo su baš ozbiljne poruke...

Edited by Issey
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

...jer treba imati jako veliki IQ da bi se skontalo da možeš i da odigraš ko kurac, a ujedno i da te sudije masakriraju. 

Barselona, Valensija, Armani. Zamisli, možeš imati očajno suđenje i kad pobediš, kao u Valensiji.

Ne, ali očigledno treba imati jako VISOKI IQ da bi se shvstilo da nam sudije nisu odlučile ni jedan poraz sem protiv Barselone. I da smo za situaciju u poslednje 2 nedelje krivi isključivo mi , isto kao i za završenu priču oko top 8.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, StiviKivi said:

Ma sudije su krive. Oduzeli nam pobede protiv Zalgirisa,Partizana i Bolonje. Mi smo odigrali odlično al ne daju nam u top 8.

 

Daleko od toga da smo bili odlični. Ali su se bezobrazno posrali na trud i znoj naših igrača. Dešavaju se previdi, ali ovo je namera, očigledna... Faul na Kuzmiću i Daliborov koš o tablu ne možeš slučajno da previdiš... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Ne, ali očigledno treba imati jako VISOKI IQ da bi se shvstilo da nam sudije nisu odlučile ni jedan poraz sem protiv Barselone. I da smo za situaciju u poslednje 2 nedelje krivi isključivo mi , isto kao i za završenu priču oko top 8.

Tako je matori.
Evo ovde vidimo očigledno čistu blokadu, pre kontakta lopte sa tablom

a ovde jak faul Nedovića uz povlačenje šuterske ruke

uz ovaj šamar Bentila od ranije, to je ukupno 3 dobre odluke sudija, a pošto je bila prevelika razlika na kraju, to nikako i nije uticalo na konačan ishod, pa nije ni bitno, ko nam kriv kad igramo ko sise

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Tako je matori.
Evo ovde vidimo očigledno čistu blokadu, pre kontakta lopte sa tablom

a ovde jak faul Nedovića uz povlačenje šuterske ruke

uz ovaj šamar Bentila od ranije, to je ukupno 3 dobre odluke sudija, a pošto je bila prevelika razlika na kraju, to nikako i nije uticalo na konačan ishod, pa nije ni bitno, ko nam kriv kad igramo ko sise

Sve je tako matori. Da smo večeras dobili bili bi ma kraju 13. a ne 14. na tabeli Evrolige. To je činjenica zbog koje neću moći da spavam noćas. Teško mi pada iskreno. Šta nam radi ta Evroliga. Mrzi nas bre.  Savić nas tužaka , a DR i Radanovu zimulo dupe za svoje pare. Svi su protv nas.

Edit:

I pošto kažeš laž, dakle vređaš.. da ti obijasnim da ja ne lažem već sam možda tako to video, ne vidi se lepo.

I ja bi isto tako voleo da je sudio onako kako je trebalo. Nisam protiv mog tima.

 

 

 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, StiviKivi said:

Ne, ali očigledno treba imati jako VISOKI IQ da bi se shvstilo da nam sudije nisu odlučile ni jedan poraz sem protiv Barselone. I da smo za situaciju u poslednje 2 nedelje krivi isključivo mi , isto kao i za završenu priču oko top 8.

O jbt sta pises

Pa dovoljno taj jedan sto su odlucile

Tada bi imali 9-7 (30.decembar) pobedu manje od Barse

Pogledaj koliko bi zaostajale druge ekipe za nama

Od tada krece katastrofalno sudjenje i to je cinjenica 

 

Primetno je i da ovde pises uglavnom ( da ne kazem samo) posle poraza i naravno protiv Nedovica

Napisi slobodno nesto i posle pobede, bice ih sigurno

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, TB Told said:

Sem Kuzmića nisu imali bitnu ulogu 2016/17 ni Mitrović, a ni Dobrić. Šest godina kasnije Kuzmić ima snage za 5 minuta nedeljno, Mitrović i Dobrić imaju veću minutažu i skoro nikakav doprinos. Besmisleno je napisati da je problem što su skupo plaćeni Vildoza, Nedović, Martin i ostali u situaciji kada je tim prepun limitiranih domaćih igrača. Da nije tih "skupih" igrača 10:10 na kraju januara Mitrovic, Kuzmic, Dobric bi videli kao i prošlih sezona.

Ja ne pricam za ti vec za proslu sezonu kad je bila kriva taktika trenera koji ne zna da nacrta napada i zna samo da postavi odbranu

31 minutes ago, StiviKivi said:

Ma sudije su krive. Oduzeli nam pobede protiv Zalgirisa,Partizana i Bolonje. Mi smo odigrali odlično al ne daju nam u top 8.

Kakve veze ima da li odigras lose ili dobro ako je u pitanju povreda pravila igre? Armani je sutirao 5 od 21 a mi 4 od 21. Sto su oni zasluzili pobedu a mi nismo? Sto mi moramo da igramo dobro da zasluzimo fer sudjenje? Sto nam onda nisu sudili fer protiv Barse kad jesmo igrali dobro? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...