Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 hours ago, Kvaratskhelia said:

Bentil je u Panati odigrao dvije skromne sezone. Meni je to dovoljan pokazatelj što se tiče njegovih kvaliteta. Kad ne možeš da se istakneš u ekipi koja godinama tavori na dnu tabele onda je jasno da nijesi igrač za EL. 

Doveli smo 4 strana igraca na pocetku sezone. Jedan je otisao, Holand ne igra nikako i nejasna mi je njegova uloga. Bentil je malo igrao na pocetku (Petrusev tada bio los), a sada je los. Martin los, pa bolji, pa se povredio. Sve u svemu, da nije dosao Vildoza, a sada i Facu, ova sezona bi bila sezona epskih promasaja u kupovini. 

6 hours ago, propolis said:

Nadam se vrlo maloj minutaži Ivanovića jer će ga Pajola,Heket i Teo nositi u zubima svaki minut koji provede na terenu.

Slazem se, ali gde ubaci Tea koji je poznat kao zver u odbrani. 🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, propolis said:

Faku jeste odigrao loše tako da ne vidim neku dramu oko toga.

Kad može da kaže da nije zadovoljan sa igrama Petruseva onda može isto to i za  Kampaca,ako zasluže kritike.

 

Meni se ne svidja to otvoreno kritikovanje u javnosti. To se kaze u 4 oka. Naravno da je trener u pravu, bio je Faku los, i onomad Petrusev zaista jeste odigrao losu odbranu na Ulanovasu, ali ipak je bolje u 4 oka.

7 minutes ago, BojanaCZV said:

Srecno danas, crveno-bela ljubavi ❤️🤍

 

To se sad vadis sto si juce trazila crno-belu majicu?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BojanaCZV said:

Srecno danas, crveno-bela ljubavi ❤️🤍

Kao sto sam u petak imao los predosecaj,tako danas imam neki dobar osecaj..❤️🤍

4 minutes ago, BojanaCZV said:

^ ni najmanje 🙃

 

A doslo je vreme da se i nama malo vrati za prethodne utakmice 🙂

 

Nadam se da ce biti pravo uzivanje za nase navijace koji idu, a i za nas kraj malih ekrana.

 

Ovo mora biti lepa nedelja ♥️

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da nam je baš razvaljena ona igra od pre mesec i da nam kemija nije na potrebnom nivou za ovako teška gostovanja. Nadam se da će Duško pronaći kratkoročno rešenje do marta.

Ovo sa Kampacom se baš oteglo i počelo je da utiče na ekipu.

Jedna pobeda u sledeća tri gostovanja bi bila premija!!!

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

Meni deluje da nam je baš razvaljena ona igra od pre mesec i da nam kemija nije na potrebnom nivou za ovako teška gostovanja. Nadam se da će Duško pronaći kratkoročno rešenje do marta.

Ovo sa Kampacom se baš oteglo i počelo je da utiče na ekipu.

Jedna pobeda u sledeća tri gostovanja bi bila premija!!!

Sve 3 dobijamo. Mark my words

  • Like 5
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Inbox said:

Doveli smo 4 strana igraca na pocetku sezone. Jedan je otisao, Holand ne igra nikako i nejasna mi je njegova uloga. Bentil je malo igrao na pocetku (Petrusev tada bio los), a sada je los. Martin los, pa bolji, pa se povredio. Sve u svemu, da nije dosao Vildoza, a sada i Facu, ova sezona bi bila sezona epskih promasaja u kupovini. 

Slazem se, ali gde ubaci Tea koji je poznat kao zver u odbrani. 🙂  

Teo tako dobro igra odbranu da se to ne vidi…Jednog dana ce se to predavati na skolama kosarke.😂

Link to comment
Share on other sites

Tek sad nije jasno zašto je Pefi višak, a tek oporavljeni Džoni u 12. Pefi je sasvim solidno igrao trećeg pleja, brljao, ali i imao rešenja za neke situacije, dobar u odbrani. Džoni je pre Duška bio, barem ovde na forumu, među prvima za Adamsovanje, kod Duška počeo da igra, imao solidne partije, povredio se i ponovo se vratio u isti ritam sa početka sezone, gde u duelu sa EL bekovima izgleda kao junior. Potpuno van šuterske forme, pregled igre ništa, odbrana preslaba. Ne verujem da će kod njega nešto drastično da se promeni kako odmiče sezona. Čini se da ga Duško forsira, kako bi malo osetio igru i ušao u formu, ali se vidi iz aviona da je loš. Pamtićemo njegovu promašenu otvorenu trojku u petak, kao Lesorov zicer onomad protiv Future. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Tek sad nije jasno zašto je Pefi višak, a tek oporavljeni Džoni u 12. Pefi je sasvim solidno igrao trećeg pleja, brljao, ali i imao rešenja za neke situacije, dobar u odbrani. Džoni je pre Duška bio, barem ovde na forumu, među prvima za Adamsovanje, kod Duška počeo da igra, imao solidne partije, povredio se i ponovo se vratio u isti ritam sa početka sezone, gde u duelu sa EL bekovima izgleda kao junior. Potpuno van šuterske forme, pregled igre ništa, odbrana preslaba. Ne verujem da će kod njega nešto drastično da se promeni kako odmiče sezona. Čini se da ga Duško forsira, kako bi malo osetio igru i ušao u formu, ali se vidi iz aviona da je loš. Pamtićemo njegovu promašenu otvorenu trojku u petak, kao Lesorov zicer onomad protiv Future. 

Ovo jedino ako bude presudno kad podvučemo crtu posle 34 kola.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najveći problem kod Ivanovića što se krije po terenu i uplašen je kao junior. On treba da igra kao microwave scorer kad uđe u igru, bezobrazno, neka ispuca i koju loptu više pa ako ne ide nek ga Duško zakuca za klupu. Trebaju nam poeni van Vildoze i Nedovića, Dobrić daje neki doprinos ali mora još neko a Ivanović je uz sve mane potentniji da proizvede neke poene od ostatka rostera, isključujući Petruševa i Mitrovića kad ima povoljan match up.

 

Virtus je ekipa koja ne pleni igrom ove sezone ali su dobili neke teškaše i na gostovanjima. Vrlo nepredvidiva ekipa. U odnosu na meč u Beogradu jači su za Tea i Šengeliju, obojica su digli formu a znamo ko su i šta mogu još uvek. Nadam se da protiv nas neće da se razgoropadi Hackett, Ojeyele ili ne daj bože neki Payola. Pod košem imaju mesa i fizike, ali Jordan Mickey je meni verovatno najveće razočaranje individualno od svih evroligaških igrača ove sezone, a Jaiteh i Bako su limitrani na igru ispod samog obruča. Ipak, Teo ih često u poslednje vreme spaja sa košem tako da je jasno da moramo pritisnuti Miloša i igrati fizikalno na njemu. Lundberg i Weems su ok igrači ali ne mogu sami da nas pobede. Mnogo važna utakmica, eventualna pobeda bi nas digla iz letargije u koju smo pomalo upali. Virtus je ekipa koja nije previše dinamična tako da ne verujem da mogu da kažnjavaju naše izgubljene lopte kao što su radili Žalgiris i Partizan. Treba nam ovde pobeda kao leba, značila bi i pred Milano itekako kao boost samopouzdanja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...