Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Najgore je sto smo pokazali da mozemo sa svima da se nosimo i onda izgubis ovako. 

 

Jbg desava se da stane napad, oni nisu imali nijedan faul i zategli su odbranu maksimalno, mi nismo pokusali da ih uvedemo u bonus, sudije su se samo prilagodile na njihovu agresivnost i to je to u sustini.

 

Dobro je sto iz svake nase utakmice moze da se izvuce neka pouka, da se uoce greske i isprave za naredne meceve. Steta ali idemo dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

Drugi,posle Barse,"samoubilacki" poraz. Mogli smo bar izgubiti manje o 5 razlike. Stekao sam utisam da nasi toga uopste nisu bili svesni..trebalo je na kraju probati sa nekim ulazom..

Necu reci da je "odlucujuci" momenat,ali jeste onaj koji je okrenuo momentum. Vildoza na +7 nonsalantno gubi loptu. Nije bio fokusiran..kao da mislio da je gotovo i otuda lezernost.
Pritegli su odbranu "zeleni"..ja sam stekao utisak kao da mi uopste nismo sutnuli na kos skoro 5.minuta.. Ni Nedovic se veceras nije proslavio.

Treba terati dalje.
Spremiti se za derbi i pokusati dobiti komsije. Nece biti lako jer je i njima "biti ili ne biti" utakmica...poremetice nas sigurno ovakav poraz ipak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa protiv Duška, ali mi deluje da je večeras malo robovao zvezdama tima u završnici, iako ništa nisu mogli, a prednost smo imali dok su bili na klupi. 

Znam da nije lako u tim trenucima izvesti ih napolje, kad nam treba poena ko lebac, samo konstatujem. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Statistika je kao bikini.

Ово су чињенице са њима смо направили предност. Вилдозина статистика каже 5 украдених лопти, 4 асистенције, а заправо је убедљиво најгора његова партија код нас.

Link to comment
Share on other sites

Sa izuzetkom sjajne treće četvrtine, ostatak utakmice je bio vrlo loš i haotičan, pobedio je tim koji je igrao smireniju i pametniju košarku. Mi smo na ovom meču dosta zaličili na komšije, nekakve izolacije i alibi šutevi. Naravno da je teško kad te sahrani prokleti Ulanovas ali ništa bolje nismo zaslužili večeras. Od kada igraju zajedno, ovo je najslabija partija tandema Vildoza - Nedović, s tim što je Nemanja bio baš katastrofalan. Dobrić na svakoj utakmici bukvalno ima poteze kao da prvi put vidi objekat zvani lopta u životu. Bar da je Mitrović nešto odigrao ali i on očajan i u onom destruktivnom modu kad gubi lopte kao na traci. Žalgiris ne pleni individualnim kvalitetom ali kod njih nema sumnje da će uvek izginuti, zato su trenutno i na odličnom skoru. Ne bih pravio nikakve fatalizme ovde ali da smo ovo dobili i taj derbi bismo mogli rasterećenije da igramo. Mogli smo barem da izvučemo poraz sa manjom razlikom od 4 ali je Nedović opet odlučio da glumi Lillarda, bezuspešno kao i u 90% slučajeva ove sezone. Ljut jesam ali idemo dalje, imamo sasvim solidan raspored u narednih nekoliko kola, jedino u Tel Avivu nemamo velike šanse, ali nisu ni oni neki etalon stabilnosti.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Ово су чињенице са њима смо направили предност. Вилдозина статистика каже 5 украдених лопти, 4 асистенције, а заправо је убедљиво најгора његова партија код нас.

I Petrušev ima -12, pa?

Nikome ništa ne zameram.

Naravno da su Vildoza i Nedović uvek najodgovorniji.

Pefi je epizodista. Nekad bolji, nekad lošiji, ali nikad presudan.

Jedino što pamtim od njega večeras je jedna oteta lopta Petruševu, pa smo umesto def. skoka imali posed za Žalgiris i par dobrih faulova u odbrani.

Napad čista 0.

Link to comment
Share on other sites

Nepopularno misljenje: Pobeda sa onakvim Fakuom u Pg je uzrok danasnjeg poraza.

 

Dusko je tamo mogao da izvede Nedu i Vildozu, jer je imao Fakua koji je kidao. Danas nije mogao, Neda i Luca su imali back-up u Pg, danas Fakua nije bilo. Malo se sve poremetilo i u hijerarhiji i u glavama Nedovica i Vildoze i to nas je kostalo ovog poraza. Nije se desilo da ova dvojica ne mogu da izmisle bar 1 kos kad je do or die u dosadanjem toku sezone.

Danas se prvi put desilo.

 

Jbg, valjda ce stvari leći na svoje mesto.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Medjusobni dueli ce biti jako vazni s obzirom da je razlika u pobedama medju timovima mala (mi smo na "samo" tri pobede od prvog mesta, a deseti smo). I tu smo malo u problemu s obzirom na danasnji rezultat i cinjenicu da cemo tesko nadoknaditi minus protiv Efesa i Baskonije. Od Monaka imamo bolji medjusobni, ali mi je tesko poverovati da ce oni ostati ispod crte. Protiv Makabija se crta jako bitna utakmica, pogotovo sto smo i njih dobili malom razlikom u prvoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Kod prve trojke Ulanovasa (znaci druge od ove tri na kraju Zalgirisa) mislim da je to bilo neko preuzimanje gde je Petrusev pokusao da spasi sta se spasiti moze. Kod Dimse je bio predaleko i na drugoj Ulanovasovoj je u samom sutu bio blizu lopte. Ali, uglavnom su se sva tri puta igraci dizali na sut relativno lako.  Ali, ko zna sta mu je bio zadatak. O tome odlucuje trener.

 

1 hour ago, fradler said:

Neki novinar na konferenciji ishvalio Petruseva, kaze Dusko da, da, igra on dobro, ali recite mi preko koga je Ulanovas pogodio dve trojke u zavrsnici?

 

Sistemska greška, da ponovim, pogledati pod Mirotić.

Odbrana šuta za tri mu je ubedljivo najlošiji segment čitave igre. 

Na prošloj gde je imao fenomenalan napadačji učinak takođe je popio kritiku od Ivanovića.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Nedovic se nikada nece promeniti. Live and die by the gun. To jednostavno moramo shvatiti. Nekada donese ali cesto i odnese. Tako je uvek bilo s njim i pri kraju karijere se to nece promeniti. Non stop se nadam da ce biti zreliji ali je jednostavno takav tip igraca. 

Nedovic je overate, gledati ga +2 godine je previse. Srecom po vas dosli su Argentinci, inace fenjer EL i sa kupom mozda..

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nedovic je overate, gledati ga +2 godine je previse. Srecom po vas dosli su Argentinci, inace fenjer EL i sa kupom mozda..

 

Fali ti još jedan za kvorum da možeš da učestvuješ na tata temi kao treći entitet

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...