Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

I Polonara potvrdio da je postojao dogovor da dođe..
Još jedan dokaz da Čovke priča samo istinu..
Plati porez Ostoja.
Ali eparhiji da uvali kraden auto, u fazonu ko će crkvi da gleda broj šasije :)
Elem, sad kad su svi protiv nas radi izinat sistem opruge, Duško nas odapinje, deremo sve redom.. Dve sledeće najslađe.
  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

Mogao bi Kuzmanovic da sredi da Covic bude gost podkasta kod Luke i Kuzme 🙂 To bi bila poslastica. 

 

mogao bi kuzma da gostuje kod chovketa u podcastu, da ćuti i klima glavom i ne upada u kadar

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kao navijač jednog kluba koji nije iz Beograda a veliki sam ljubitelj košarke stvarno mislim da je puklo između Zvezde i EL i da od sledeće sezone treba menjati takmičenje. Nema smisla

igrati takmičenje u kom te ne žele i gde se vrši ovakav pritisak. 
Čović nije cvećka dobro je doprineo celoj ovoj situaciji ali nije slučajno da se javlja Litvanski portal i kuka oko jednog Gif-a jednog košarkaša. Javlja se Jenning koji apsolutno nije bitan u celoj ovoj priči itd… Centrala hoće da pogreši jednom a ne sto puta. 
 

Najiskrenije mislim da se treba okrenuti Fibi i LŠ takmičenju. 
Šta vi mislite?

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wakeup said:

Ja kao navijač jednog kluba koji nije iz Beograda a veliki sam ljubitelj košarke stvarno mislim da je puklo između Zvezde i EL i da od sledeće sezone treba menjati takmičenje. Nema smisla

igrati takmičenje u kom te ne žele i gde se vrši ovakav pritisak. 
Čović nije cvećka dobro je doprineo celoj ovoj situaciji ali nije slučajno da se javlja Litvanski portal i kuka oko jednog Gif-a jednog košarkaša. Javlja se Jenning koji apsolutno nije bitan u celoj ovoj priči itd… Centrala hoće da pogreši jednom a ne sto puta. 
 

Najiskrenije mislim da se treba okrenuti Fibi i LŠ takmičenju. 
Šta vi mislite?

Ako ti kazem sta ja mislim dobio bi dozivotni ban.

Bog se javi!

Link to comment
Share on other sites

Ma reci slobodno, ovde smo da diskutujemo, biraj samo reči 😂

 

Ja se ne sprdam sa ovom temom. Jedan Galatasaray može da igra Fiba LŠ. Ništa manji klub od Efesa i Fenera u košarci. Ima tamo velikih i kvalitetnih ekipa. Sada je kvalitetnije takmičenje od EC. Bolje plaćaju i od EL. I onako postoje indicije da će Ruski timovi igrati Fiba LŠ. Diže se to takmičenje i mislim da je bolje biti bitan negde nego ovako da se trpi pritisak zbog tuđih interesa.

 

Razumem ja da svi žele EL i da je to prestižno takmičenje ali dokle će biti tako.

Edited by Wakeup
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wakeup said:

Ja kao navijač jednog kluba koji nije iz Beograda a veliki sam ljubitelj košarke stvarno mislim da je puklo između Zvezde i EL i da od sledeće sezone treba menjati takmičenje. Nema smisla

igrati takmičenje u kom te ne žele i gde se vrši ovakav pritisak. 
Čović nije cvećka dobro je doprineo celoj ovoj situaciji ali nije slučajno da se javlja Litvanski portal i kuka oko jednog Gif-a jednog košarkaša. Javlja se Jenning koji apsolutno nije bitan u celoj ovoj priči itd… Centrala hoće da pogreši jednom a ne sto puta. 
 

Najiskrenije mislim da se treba okrenuti Fibi i LŠ takmičenju. 
Šta vi mislite?

 

Gde si Tango4 kuco stara? Mislimo.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wakeup said:

Ja kao navijač jednog kluba koji nije iz Beograda a veliki sam ljubitelj košarke stvarno mislim da je puklo između Zvezde i EL i da od sledeće sezone treba menjati takmičenje. Nema smisla

igrati takmičenje u kom te ne žele i gde se vrši ovakav pritisak. 
Čović nije cvećka dobro je doprineo celoj ovoj situaciji ali nije slučajno da se javlja Litvanski portal i kuka oko jednog Gif-a jednog košarkaša. Javlja se Jenning koji apsolutno nije bitan u celoj ovoj priči itd… Centrala hoće da pogreši jednom a ne sto puta. 
 

Najiskrenije mislim da se treba okrenuti Fibi i LŠ takmičenju. 
Šta vi mislite?

AromaticRapidGalapagostortoise-size_rest

Link to comment
Share on other sites

Navijač sam Vojvodine ali sam odrastao pored Pionira i igrao za Ofk Beograd kada su se moji preselili pre mnogo godina kada sam bio klinac.

Mnogo volim košarku pa eto pratim. Verovatno gledam na sve ovo manje emotivno od vas. Naravno da bi vama palo teško da se napusti najprestižnije takmičenje i da na celu tu situaciju gledamo sa različitog aspekta. Eto bar da otklonimo dilemu da li se sprdam ili provociram ovde. 

Edited by Wakeup
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wakeup said:

Navijač sam Vojvodine ali sam odrastao pored Pionira i igrao za Ofk Beograd kada su se moji preselili. Mnogo volim košarku pa eto pratim. Verovatno gledam na sve ovo manje emotivno od vas. Naravno da bi vama palo teško da se napusti najprestižnije takmičenje i da na celu tu situaciju gledamo sa različitog aspekta. Eto bar da otklonimo dilemu da li se sprdam ili provociram ovde. 

 

Mi se sprdamo. Sta drugo da radis sa ovakim nenormalnim vremenima i situacijama nego li da se sprdas. Pisi slobodno.

 

Pazi boga ti, neko zahteva istragu jer je neko nekome napisao shut the fuck up na tviteru. Ma strašno, ne znam kako ce preziveti jadni novinar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TB Told said:

Pa možeš da raspravljaš koliko hoćeš, ali Monako ti ruši sneška o nekoj principijelnoj Evroligi koja se bori protiv prljavih para. Od francuskog drugoligaša do majstorice za F4, parama ukrajinskog i (najviše) ruskog tajkuna, sa sve velelepnom dvoranom koja i sa fiktivnim sedištima po hodnicima ne ispunjava minimum propisan od Evrolige. 

 

Ne rusi nikakvog sneska jer sam vec pisao o toj organizaciji i o tome sta mislim o njoj (a mislim sve najgore, pocev od formata pa do bezobrazluka vezanog za minimalan budzet i biranje ko ce da igra, a ko ne).

 

Sto i dalje ne menja realnost u kojoj je ta ista EL zestoko izgubila na imidzu i popularnosti, i godine u godinu sve vise propada i poslednje sto im treba je Aleksandar Veliki koji ce da kupuje titule narodnim parama iz jadne i siromasne Srbije (u kojoj samo dva fudbalska kluba imaju veci budzet od KKCZ).

 

53 minutes ago, Nellthe said:

Navijaci Zalgirisa su show ove sezone, ne znam da li iko prati euroleague na redditu ali od prvog dana sezone oni placu na Zvezdu, a pojacalo se 100x od kad je potpisan Vildoza, a kad su se spominjala druga imena i kasnije potpisan Kampaco nastao je kolaps 😄 U sustini kako nama Putin licno salje pare da mi trosimo i kako nas nije sramota ...

 

Samo da ih nabijemo sutra pa da se tek onda raskukaju, bila bi mi najdraza pobjeda ove sezone iskreno...

 

Meni su neki navijaci Crvene zvezde bili sou kada su ubedjivali navijaca PAO da im je klub privilegovan u EL i da imaju mnogo veci budzet. Ovaj nije mogao da veruje, kaze, "prijatelju, mi igramo sa bracom Kalaitzakis i Bochoridisom, DPG je u ratu sa EL, o cemu ti pricas?".

Just now, Firga said:

Sad kad nam kazne i Martina, ovde ce pojedini da nam objasne kako nam nije EL nista kriva, nego Martin mora da snosi posledice za svoje postupke i da je podlegao Covicevim spinovima. 😏

 

 

Pa zar nije taj isti Covic trazio da se Partizan kazni jer su skandirali uvredljive reci faraonu? I sad, kad to kaze Covic to je jako smesno, kada se to napise za Martina ide zgrazavanje?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Može da se napravi konstruktivna diskusija na temu Fiba - Uleb 

Fiba CL - EL

 


FIBA awards a base fee of €50,000 for reaching the regular season. In addition, FIBA pays teams reaching the round of 16 €20,000, each quarter-finalist €30,000, €40,000 for the fourth-placed team, €100,000 for the third-placed team, €300,000 for the runners-up, and €900,000 for the winners.[8]

Base fee for the regular season: €50,000

Round of 16: €70,000

Quarter-finals: €100,000

4th placed team: €140,000

3rd placed team: €200,000

Losing finalist: €400,000

Winning the Final: €1,000,000

 

Ima tu jako kvalitetnih ekipa koje su po prestižu EL klubovi ili imaju jake budžete : Rytas, Bamberg, Galatasaray, Limoges. Hapoel Jerusalem, Unicaja, Aek, Strasbourg itd itd… Pretežno u EC trenutno ostaju klubovi koji bi da se domognu EL ali sve ekipe koje drže do sebe zbog nakaradno uređenog takmičenja su prešle pod okriblje Fibe.  Jako sam dobar sa dosta košarkaških novinara. Postoje indicije da se radi na prelasku još nekih važnijih EC ekipa u Fiba LŠ. 
Plus se Ruski klubovi ozbiljno interesuju da od sledeće sezone igraju tamo jer im je EL lupila rampu već za sledeću sezonu. Nekoliko klubova već gubi dosta strpljenja sa EL. Ne počinje košarka sa Špancima niti se sa njima završava. Panathinaikos pregovara opet sa Fibom ali zbog penala jer ima A licencu još nije dao odgovor mada bi onaj ludak njihov prešao.

 

Biće zanimljivo leto na relaciji Fiba - Uleb ispratite. 
 

I da vam kažem jaz između takmičenja se jako brzo smanjuje. 

Edited by Wakeup
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Wakeup Ajde prvo Zeljko posto je osvojio sve u EL dosadilo mu to takmicenje neka predje u Uleb novi izazovi pa kad probije led jer je ledolomac onda mi da krenemo tim utabanim stazama, stim da cemo priznati vizionarstvo Zeljkovo sa sve potpisom i pecatom. 

 

 

Edited by suptil
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...