Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sta god da uradi Nebojsa Covic - ne valja. Imamo preko 50% u EL i da imamo samo jedan poraz u ABA, da imamo strasan tim sastavljen mahom od domacih igraca i da smo doveli dva madjionicara kao doselekciju. Ali eto, Dunavom jos sibaju vetrovi.

 

Neka oni samo ovako nastave sa "diletantizmom", nista se ja necu buniti. Sa 18 pobeda gotovo sigurno ulazimo u PO a sa 2 poraza u ABA smo sigurno prvi. 

 

 

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Objavljeno je 06. januara da je Topić "prosledjen" u FMP do leta a baš tada mu i ističe stipendijski ugovor čim postane punoletan desetog avgusta 2023.
Tako da je verovatno bila pozajmica u pitanju tj pokušaj pozajmice.

Ako je to tačno, on je i dalje igrač KKCZ jedino što zasigurno neće biti prijavljen za KLS, u Kupu nema prostora za njegove minute, ABA ga je suspendovala za ovu sezonu, CZ ga je odjavila iz EL ali i da nije, ne daj Bobe da nam ove sezone tamo ustreba i peti plej...opet.

Čoki legendo.

 

Kao sto sam rekao u prethodnom nekom postu, mislim da se ne prave ugovori o pozajmici u poslednjih 2 godine vec da igraci potpisuju ugovore sa FMP-om a da mi imamo neko pravo na njih nakon toga. Jos jedna Coviceva igrarija. 

 

Negde sam bas za Topica video info da je potpisao sa FMPom ugovor (opet neki stipendijski verovatno) a da Zvezda ima pravo na njega za prvi profesionalni kad napuni 18 (sto je u avgustu ove godine). 

 

Npr. Saranovic ima 4-godisnji ugovor sa FMP-om, gde opet Zvezda ima neko "pravo prece kupovine". 

 

Drugim recima, Covicev FMP ce nam prodavati nasu decu. Odstupnica za slucaj izlaska iz Zvezde. Voleo bih da vidim te ugovore i da neko na neki argumentovan nacin opovrgne ovo moje razmisljanje... 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Obradovica i tuzbe koju je podneo protiv kluba smatram da to nije bio razlog da mu se nesto zamera ili zvizdi, ali me je bas razocarao pre neki dan kada je gostovao u Areni. Ne znam da li je moguce da je toliko ogranicen da ne shvati zbog cega je dobio aplauze Partizanove publike? Cak mu nije bilo jasno ni nakon povika sa tribina, nego se posle zahvaljivao na toploj dobrodoslici zaboravljajuci kakvu je imao pre 5 godina kada je vodio Lokomotivu protiv istog protivnika. Zaista veliko razocarenje i ne zasluzuje nijedan jedini aplauz u cetvrtak od Zvezdasa, ima od sada svoju ekipu koja ce da mu aplaudira. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

cekaj, to sto je tuzio klub nije razlog da mu se zvizdi

ali sto se obradovao na aplauze neke druge publike jeste?

jbt

Da je zaista dobio aplauze jer je bivsi reprezentativac (kao sto je on to shvatio) onda ne bi nista bio problem. Ali je dobio aplauze upravo iz razloga sto je tuzio Zvezdu i nije uspeo to da zakljuci. S obzirom da mi je tesko da zamislim da je neko toliko glupav, onda je jasno da je jako ljigav. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a sto se malog topa tice...

to nema veze sa propozicijama takmicenja, to vam je  kao kada odete na salter u opstinu i vi mislite sve si spremio da vam udare pecat za nesto, a salterusa kaze, fali vam papir od pokojnog dede......... ajd kad to dostavis stani u red ponovo pa se vidimo, do tada, ko je sledeci na redu.

 

to sto je zabrana za registraciju nista ne menja situaciju oko duskovih planova za topa...

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites





Sto se tice Obradovica i tuzbe koju je podneo protiv kluba smatram da to nije bio razlog da mu se nesto zamera ili zvizdi, ali me je bas razocarao pre neki dan kada je gostovao u Areni. Ne znam da li je moguce da je toliko ogranicen da ne shvati zbog cega je dobio aplauze Partizanove publike? Cak mu nije bilo jasno ni nakon povika sa tribina, nego se posle zahvaljivao na toploj dobrodoslici zaboravljajuci kakvu je imao pre 5 godina kada je vodio Lokomotivu protiv istog protivnika. Zaista veliko razocarenje i ne zasluzuje nijedan jedini aplauz u cetvrtak od Zvezdasa, ima od sada svoju ekipu koja ce da mu aplaudira. 


Iskreno...nije Saša mogao ništa tada da uradi u vezi tog aplauza a siguran sam da bi ga menjao upravo za standardni grobarski pozdrav ciganinu kao kada je gostovao sa Lokomotivom jer je verovatno prva legenda kluba koja je dobila takvu "čast" od komšiluka.
Zahvaljivao se jer su ga upravo to i pitali da prokomentariše. Šta je mogao drugo da im kaže? Probao je da sve uvije u: "ja sam srbin i gde god da radim predstavljam srpsku košarku"...trt, mrt.
To mu je sad.

Biće zviždanja garantovano ali bar da ne krenu da ga prozivaju skandiranjem. Sigurno bi i Dušku bilo nelagodno u takvoj situaciji. Imamo mi sada većih problema...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih posebno komentarisao situaciju sa Topićem, jednom rečju: tragikomedija. Nadam se da uprkos diletantizmu nećemo imati krupnijih posledica ni mi kao klub, ni mali.

 

Što se tiče Reala, prilično je nerealno očekivati pobedu večeras i mislim da smo po burencetu magije već dobrano izgrebali sa samog dna pobedama protiv Barse* i Valensije. Real je podigao formu, najjači su tamo gde smo mi pravili dosta štete prethodnim rivalima (pod košem), a jednostavno sa dva kompetentna beka ukupno ne možeš protiv njih. Neću se previše nervirati ako izgubimo i mislim da su nam kud i kamo veće šanse protiv Monaka. Naravno, od Duška i momaka očekujem borbu bre kao i uvek ali za novo čudo bi nama ovde trebao neki novi x faktor i nije realno očekivati da Nedović i Petrušev ponovo iznesu 70% posla sami. Dakle, treba nam neki Dobrić iz finala PO ABA lige 2020/21 ili Holland da se zapali kao što nije poslednjih par godina + Bentil sa početka sezone, Laze da odrade hapšenja, Luka da natera Tavaresa na brze penale nekim fintama, Pefi da se podseti reprezentativnih dana itd itd, sve u svemu teška priča. Mi smo pobedom u Valensiji odradili veliki posao. Dobro je makar što Deck ne igra jer nas on tradicionalno izmaltretira. Ne sumnjam da će u Pioniru grmeti ali ne smemo praviti gluposti, sve oči su uprte u ovaj meč u ovom kolu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da plejmejker našeg tima Fakundo Kampaco ostaje u klubu, čime je pokazao ogromnu lojalnost prema Crvenoj zvezdi i pored ogromnog broja ponuda evroligaških kluba koje je dobio u prethodnih 6 dana!

 

Fakundo Kampaco je ovim gestom pokazao da je ne samo vrhunski košarkaš, već još bolji čovek koji je mogao da bira gde želi da ide, ali je odlučio da ostane član našeg kluba.

 

KK Crvena zvezda Meridianbet nastavlja svoju borbu da omogući Fakundu Kampacu da zaigra na utakmicama Evrolige pre izrečene kazne takozvanog „finansijskog panela“ jer tu kaznu smatramo neopravdano visokom, i štetnom za igrača, Crvenu zvezdu pa i samu Evroligu!

 

Pozivamo sve Zvezdaše da nastave da pune halu „Aleksandar Nikolić“ i pružaju podršku ovom timu u kome će se uskoro (ne samo na utakmicama ABA lige) naći i Fakundo Kampaco!

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...