Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, LevonKendal said:

Ne znam da li je iko pisao, ali Barcelona sutra ima ACB utakmicu od 19 časova, dakle duplo kolo sa pak manjim intenzitetom. 

Navijao sam da dobiju Valensiju, ne samo jer Valensiju vidim kao konkurenta za top8, nego zato sto ce ovu utakmicu sa nama sada docekati na 100% naspanovani, jer su i sami na 2 pobede od toga da ispadnu iz 8.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

adidas spezial su najjače patike. to su mi prve koje sam dobio kao klinja a nosim ih i danas, na svečanosti svakako.

inače su originalno bile namenjene za rukomet.

I top tenke su bile zakon. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

I top tenke su bile zakon. 
Prve top-tenke video sam kod Divca kada je imao 17-18 godina. Tada ih je reprezentacija nosila. On u njima redovno izlazio da se frajeriše...tek potpisao za Partizan.
Tog leta kupio sam ih u Solunu za neke preterane novce...ebiga, ništa, Kina, Tajvani i Melezije.
Tada su nove kožne patike mirisale kao kožna jakna. Ove danas mirišu na mušemu.


  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pre nego sto se potpise stranac gledaju se i ljudske osobine pored kosarkaskog znanja. Ne mogu da se setim da je neki stranac kod nas bio los lik.

 

Sto se Holanda tice mislim da ako ne pokaze nesto na EL nivou u naredne dve utakmice leti, a mi cekamo tog Holinsa.

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

Pre nego sto se potpise stranac gledaju se i ljudske osobine pored kosarkaskog znanja. Ne mogu da se setim da je neki stranac kod nas bio los lik.

Mekel, Sofo, Job, Silb..Bilo ih je poprilicno cak je Jovic u onom podkastu rekao da ni Miler nije bio bas sjajan tip za atmosferu.

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Mekel, Sofo, Job, Silb..Bilo ih je poprilicno cak je Jovic u onom podkastu rekao da ni Miler nije bio bas sjajan tip za atmosferu.

 

to što je klub otpustio pobrojane, ne znači da su bili kvariigre.

uostalom, često odnos radnika prema kolektivu bude uslovljen odnosom nadređenih prema radniku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Benito said:

Mekel, Sofo, Job, Silb..Bilo ih je poprilicno cak je Jovic u onom podkastu rekao da ni Miler nije bio bas sjajan tip za atmosferu.

Meni Jovic npr uopste nije reper za neku ljudinu. 
 

A Miller mi je ta luda glava kao Holland npr…

 

https://24sedam.rs/sport/kosarka/68674/kvinsi-miler-za-24sedam-ja-sam-srbin-u-zvezdu-bih-se-vratio-i-peske/amp 😄

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...