Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Azubuike je smatran za generacijskog talenta. Wingspan da pokrije ceo teren, elitna zastita obruca, u napadu je prikucavao loptu sa sve cuvarima kroz obruc sa svojih 130kg misica, ali takav siloviti stil igre je i dosao na naplatu. Mislim da nema dela tela koji nije povredio i operisao za svoje 23 godine. Nazalost mislim da je kod njega prosao voz za ozbiljniju karijeru.

Link to comment
Share on other sites

Singlton jeste preiskusan i namazan ali daleko je od prajma, duže van treninga i svi kažu da je jako čudna glava.

Tylor je ložana i agresivan u napadu, u istoj sekundi po prijemu lopte je već na obruču. Ume i da spusti loptu, ima opasno navežban roling sa niskog posta i ne pravi korake kada ga udvoje, ume driblingom da se izvuče odatle. Medjutim undersized, totalno bez šuta, bacanja 60% i bez iskustva u Evropi.

Kamagate je po frejmu genuine centar. Ima potencijal i za brutalnog rim protektora jer pored skočnosti uz 2.11cm ima i raspon od 2.22cm. Sada ga neiskusnog često dižu fintama ali je jako teško ubaciti nešto preko njega iz polja. Veoma je eksplozivan u napadu posebno kada ide na skok ili završnicu iz kretnje. Ledjima se uvek okrene preko levog ramena i sve završnice na obruču su mu desnom rukom. Uz tu mladost je i očekivano robustan ume da se pogubi u sistemskoj odbrani i preuzimanjima. Nedostaje mu mase u zagradjivanju jer nema ni 100kg. Nevešt je u postavljanju blokova i odmotavanju kao i generalno u kretnjama iz pika sem realizacije za alej-up. Da se on pita igrao bi samo iznad obruča...i samo za raju.

Petrušev je iste visine, slabije atletičnosti ali i 6-7kg teži i njega je znatno nezgodnije skautirati upravo zbog spektra načina na koji može postići koš.

Kamagate i da nam se desi to će biti kao i sa Filipom na jednu sezonu ali očigledno da ovu idemo all in tako da bi nam veći zicer bio iskusniji EL centar koji nije ispušena muštikla ili se vraća iz povrede i tek podiže formu iako to zvuči kao mission imposible na kraju decembra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle vam vise snage. Koliko ste negativni. Jao, Kampaco jos nije registrovan. Nije igrao protiv Olimpijakosa. Da li bi uopste igrao na toj utakmici to nije vazno. Mozete bar sacekati, pa videti da li ce igrati protiv Barse, a onda osuti paljbu. Pun mi je kofer ove rasprave o rekla kazala sa ciljem samo da se pljune, jer tim trenutno igra odlicno, pa je glupo o njemu.

U drugu ruku ili sto bi stranci rekli on other hand PIONIR>>>>>>>>>>>ARENA.

Jedini problem vidim u debilnom pocetku utakmice koji je u 19h. Sve ostalo je stvar licnih utisaka. Ja nisam video ove godine da onaj ko je hteo nije mogao da sedne. Problem je sto vecina navijaca zeli da stoji, pa i oni koji hoce da sede ne mogu. Jedini deo gde ima viska ljudi je parter B, ali oni koji tamo idu i zele taj ambijent.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Super je ovaj biznis model koji razvijamo... Dobar skoro kao i Terzin sto ce se izucavati na fakultetima kako on kaze... 

 

- Gospon Covke interesovanje za utakmicu je takvo da bi napunili i Arenu klub moze dobro da zaradi...

- Gde ste bili kad smo bili zDovlom 

- znam ali ipak smo mi neko preduzece i klub i stvarno imamo priliku da zaradimo 

- decko mlad si i neiskusan ja imam u kosarci koliko ti godina zivota, Pionir bio mali a sada bi fenseri da se prostiru u Areni. Sta je sledece trazice numerisana sedista... Nego turi ti na onaj tvoj kompjutor da istampa jos jedno 200 komada karata imamo nepokrivene cetiri stepenice kod ulaza C 

 

 

Ej pazi klub kaznjava navijace zato sto ih nije bilo u hali pre dva meseca i odrice se profita jer eto nece nama kafana odredjivate gde cemo igrati... Nisam menadzer Goldman Saksa niti Bulsa ali nekako mi logika govori da bi normalna uprava kluba sela i razmislila da li je mozda problem u njima a ne u navijacima. Uvek su drugi krivi, uvek bocni vetrovi, navijaci ne valjaju, uvek nam rade o glavi samo Nebojsa Covic nikad i ama bas nikad nije kriv valjda smo Jovanovica sa sve strucnim stabom iz obdanista postavili mi sa foruma. Guru, Djuras i Clash. A Raduljicu doveo Radonjic verovatno, posto je on neprijatelj numero 4 trenutno. 

 

 

 

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Fat Zadd said:

 

Da ne ostanem duzan :classic_biggrin:   iako si/ste dobili odgovore na prethodnim stranicama.

 

Jedini koji, ne zamislja, vec posluje i vodi klub kao mali , jos jednom mali, Djokica je Nebojsa dr. .  Na pocetku sezone nismo imali konkurentan Tim, trenera, rezultate samo i jedino zbog Nebojse , svi znamo sta se sve izdesavalo...  I naravno da moze da se EL igra u Areni , ABA u 'Pioniru' , ali je potrebno malo volje, znanja i  planiranja .

 

I zbog cega uvek mora da na svim EL utakmicama bude puna Arena?  Koji to klub ima na svim EL utakmicama 18-20+ K navijaca?

 

 

BTW,   imao sam sezonsku za onu sezonu kad je i Divac odigrao jednu utakmicu u Pioniru za nas, i za koju je vladalo neopisivo interesovanje. Nikada nisam imao problem sa ulaskom u Pionir, ili da mi je eventualno bilo zauzeto mesto ( obicna tribina ), nisam morao da dolazim cca 3h pre utakmice. Ali to je bila neka druga uprava, a ne ova sastavljenja od polusposobnih poltrona i clanova porodice Covic. Sve se moze, samo je potrebno malo volje i pre svega znanja.

Mi smo komentarisali Arena vs. Pionir u pogledu popunjenosti i opravdanosti rezervisanja za celu sezonu. Ako Arena nije puna, ili barem dodje oko 7-8,000, izgleda sablasno, cuje se skripa patika i sl. Najbolje bi bilo da postoji neka dvorana od 10-12,000 (neko je vec pomenuo), ali je nema. Ja se slazem da je Arena bolji izbor, ali samo ako ce da bude pristojno popunjena. Mozda da se gleda kada je slobodna, pa ako moze da se sada rezervise od slucaja do slucaja. Pristoja popunjenost zavisi od protivnika i koliko dobar tim imamo (kao sto rekoh). 

Sto se tice organizacije (administracije) KKCZ, ja kao neko ko ceo zivot radi kao neki sefcic u istoj (kazu uspesno) u nekim velikim organizacijama, mogu da kazem da ne lici ni na sta. Stampanje viska karata, nemogucnost da te ceka kupljeno mesto, ovo sada oko Kampaca, oprecne info o povredama, su samo primeri. Podkasti sa nekim od 'rukovodilaca' su ovo samo potvrdili. Nekako supljikavo to deluje, a naravno da se NC pita za sve. 

Edited by Inbox
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakva arena, jel se niko ne seća Šakota sezone, bila je katastrofa. Većinu utakmica polu prazna hala.  To je sad zbog niza pobeda tolika zainteresovanost + Barselona + Kampaco, a kad bi izgubili 2-3 u nizu već ne bi bio pun pionir.

 

Pa i prošle sezone dobro smo igrali, dobar skor i još Radonja bio na klupi pa nijednom nije bilo ljudi kao protiv Armanija i sad što će biti protiv Barselone. Protiv Armanija i Monaka je čak bio polu prazan Pionir prošle godine.

Edited by Урош19
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nema fudbala, dosadno im je i hladno pa ajde u Pionir da gledamo Zvezdu i grejemo se...

Koliko nas ima sezonaca, 2-3 hiljade?

I kakva Arena se onda spominje?

Ti u Junu Julu kada prodas 2000 sezonskih ne razmisljas uopste o Areni...

Pogotovu sto je to sada grobarski teren...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Valja li cemu taj Kodi Zeler?

Pre 5-6 god. je bio odličan. Ako ga nisu povreda unazadile, za evropsku košarku bi bio vrlo dobar igrač.

Braća Zeller su bili solidni prospekti. Cody je važio za boljeg. Draftovao ga je Šarlot (top 5 pik). Bilo je par sezona kada je bio dvocifren u proseku.

Edited by Stari Wook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...