Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Losmi17 said:

Moram biti posten i reci da je Javor sinoc ok sudio. Mozda i najbolje neki nas mec u poslednjih 10 godina.

Ostetio nas je par puta sitno ali overall ok.

 

Da ne ispadne da te razbojnike stalno razvlacim ko pitu. Ali mora jos mnogo kacamaka da prodje da bi se oprao...

I Aca razume ulogu Javora.

Edited by pavijan2
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Jel moze ovako neka strucna ocena i poredjenje i za Virtus,lepo bi nam leglo.

I gde mi da se prijavimo za taj NBA?Mada tamo nema Javora,Pukla i Boltauzera prosetali bi se.

 

nema potrebe za aronijom, kaosov upis za tekmu partizan-makabi je bio potpuno na mestu, bilo po prikazanoj igri ta dva tima, bilo u odnosu na ono što je zvezda igrala u tom trenutku.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Da Duško nije neki ludak kome su samo bitna krvava kolena jasno govori i to što mu je Lazarević van 12. Dečko je definicija krvavih kolena, al džaba kad je klasičan zadnji vezni. 

 

Ja mislim da je od svih naših igrača najveći napredak ostvario Petrušev, od potpuno za odbranu nezainteresovanog tipa do igrača na koga Leday ne sme da krene jer će popiti banane, odlično se kreće i zatvara, veoma prisutan u hustle elementima. S obzirom da je on i inače naš igrač koji ima najveći upside jako sam zadovoljan u kom smeru se to kreće.

  • Like 39
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

...i da, uz rizik da zvučim kao u svetu postoji jedno carstvo, mnogo mi je bilo drago što su nakon tekme i raduljica i lazarević bili veseli i došli tamo u krug na centar sa ekipom, zavitlavali se i sve. 

Sto Radule ne bi bio veseo, em lova kaplje bez da se oznoji, em moze da cirka a da ga niko ne smara zbog toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje za to da se Partizanu prepusti uloga favorita. Ivanović je došao u klub prije 15 dana a Obradović je tu već drugu sezonu. Partizan se kvalitetnije pojačao. Naš roster nije toliko loš koliko su ljudi pisali, ali ima očiglednih rupa za EL nivo. Oću da kažem da treba da budemo zadovoljni i da ima razloga za optimizam, ali ne treba se bucati previše. Krenuće porazi u jednom trenutku, isplivaće kad tad nedostaci koje ovaj roster ima. Treba reći i da smo imali sreće u nekim EL tekmama. Očekujem neka pojačanja što prije. Sad je pogotovo kritično bez Ivanovića. Ako misle dovoditi pleja sad je idealan tajming.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da Duško nije neki ludak kome su samo bitna krvava kolena ...

 

i ne samo to. duško insistira na inteligentnoj odbrani, uključenom mozgu sve vreme a ne žrtvovanju tijela koje može da napravi srnje ekipi iz najbolje namere.

ja (verujem i mnogi drugi) mnogo više gotivim pametnu odbranu nego krvava kolena, prosto zato što je efikasnija, iako se maksimalan trud pretpostavlja kao preduslov da bi igrao.

 

iskreno, ne sećam se kada sam video nedovića, poznatijeg na dresu kao nemanja, da igra ovoliko smisleno i defanzivu i ofanzivu. to mi je možda i najdraže od svega a svašta mi je drago.

  • Like 33
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Ima li neka dobra dusa da podeli snimak za mene koji je gledao guzbal? :cigar:

Imas na prehodnoj strani ostavljen link...

Dusko cesto voli da igra i sa 3 pleja ili minimum 2, tako da nije iskljuceno da hoce da dovede pleja po svom ukusu... Onda bi Pefi def ispao van 12, mada bi se rotirali u zavisnosti od protivnika...

Ne verujem da Dusko nece dovesti ni jednog igraca...

Edited by Stefi88
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Losmi17 said:

Napisali ste stosta, al jos par zanimljivih crtica.

 

-lazic odigrao dobro na panteru

-opet jedna minijatura, kad smo namestili pantera na peti faul, kapiram duskova ideja. Zelimir bas naivan ispao

-cini se da na ovom uzorku do sada nemamo velike probleme u odbrani kad je nedovic u igri, cak cesce vildoza pravi gluposti

-dusko jako veruju Segiju iako igra kao pijan

-dusko je 2 koraka ispred svih na terenu, neverovatno situaciono reaguje i prilagodjava se

 

 

Šegi ima sajz, brz je i jak kao konj. Uz to je definicija timskog igrača. To je ono što ga drži na parketu u ovom trenutku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Necu na KKP temu da neko ne shvati pogresno, pa cu ovde.

 

Elem, Vlade Djurovic:

 

Quote

"Drugo poluvreme je ključno! Partizan je postigao 26 poena u drugom poluvremenu. Dao je pre tri dana Realu u Madridu 97 poena, a Zvezdi sada 74 poena. Dali su 23 poena manje Zvezdi nego što su dao Realu, a objektivno je Real jači tim od Zvezde. Potpuni podbačaj", jasan je bio Đurović.

 

Taj covek ne zna gde udara. Pa ok, jesu dali 23 poena vise Realu, ali su i primili 15 poena vise. Jednostavno bila utakmica na kos vise. Ne mozes tako porediti stvari, to su babe i zabe.

 

I generalno mi se ne svidja taj stav da je sve super kad se pobedi a sve uzasno kad se izgubi. Pa da je Partizan igrao uzasno, bilo bi 50 razlike za Zvezdu a ne 16. Neverovatno mi je da ljudi koji su u kosarci ceo zivot ovakve izjave daju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sam B said:

 

I da je potpisao uvek ima izlaz za poziv evroligasa, ti italijani cesto potpisuju igrace na poluotvorene ugovore. Ali mislim da Jovica necemo gledati kod nas.

Nadam se da necemo, samo nam treba sujetni plej koji misli da je najbolji na svetu, uz svo postovanje prema Jovicu kao igracu ali bas nije za ovaj tim..

Edited by Benito
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...