Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, fradler said:

Adamsov ugovor 500k, biće mu isplaćeno 200k

 

uhuhuhu, 3 x tekme u euroleague i koliko, dve u aba = 40k po tekmi za metar dana; u nba bi mogao da uzme 50k za 10odnevni ugovor ali ovo je isto okej. 

odličan i racionalan potez shilbovanja.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošlica Dušku, jako sam zadovoljan ovom akvizicijom, videćemo da li će biti promena u igračkom kadru, mada ne očekujem velike promene jer mnogo mesta i nema. Ivanović je ozbiljan stručnjak sa ozbiljnim rezultatima u karijeri, i trener koji može da se pobije sa Žocom, za razliku od našeg dosadašnjeg trenera. Da li će u tom šibanju da pobedi, videćemo, jer je mnogo toga već zasrano, ali želim mu puno sreće.

 

Srećan sam što će biti tu i dogodine, da skroji jedan dobar roster.

 

Srećno Duško!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A i ovi novinari, niko da pita za Raduljicu, za Adamsa, čije su to procene. Ko je procenio da se ne računa na Kuzmića pa dovedeno 5 centara da bi se na kraju opet vratilo na Kuzmića. Dalibor Ilić, doveden je i pre trenera, je li trenerova odluka što nije igrao.. Martin i Holand isto. Zašto nije Duško doveden letos...
Ima mali milion pitanja. Znaju svi da kenjaju "po mrežama", evo lepo im Čoki rekao na raspolaganju sam, ono niko nema pitanja..





  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milko Miller said:

Nadam se da je predsednik ubacio opciju produžetka ugovora na godinu dana ukoliko skine repic do kraja godine. 


Neko je rekao pre par dana da ga je skinuo, smorih se bas.

Jednostavno nije to to bez repica.

Just now, srlepajce said:

Tu je, iza Lazarevica

Ladno je tu. Pet puta sam gledao. 
Nadam se da je privremeno, inace odose snovi niz vodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...