Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Nedović je prvi posed u game 1 rešio uspešnim prodorom i to direktno na Lessorta. Posle se ponovo opredelio za alibi ispucavanje za 3. Međutim, meni apsolutno ne ide u glavu da Dobrić ima više kredita od Nedovića, to je protivprirodni blud, nije sad da Dobrić kida odbranu pa tako kupuje naklonost trenera.

Ja imam neki utisak da kakav god roster da imamo poslednjih par sezona, na kraju uvek nekako Dobric ispadne glavni poenter i 'go to guy' u finalima. A pocne sezonu kao 2 opcija na bekovskim pozicijama. Nista protiv momka ( cenim ga kao igraca) dosta puta nas je i izvukao, ali ne bi to trebala da bude njegova uloga

Link to comment
Share on other sites

Nekako je stvarno manja tenzija, ova tragedija, idemo svi u EL, onda se rasteglo na pola juna nikome nije do košarke..
Lično po meni trofeja imamo dovoljno i ove godine, i prethodnih smo se nakupili..
Samo mi je stalo da ekipa pokaže karakter kad je bitno, večeras će biti teže jer su gore sudije.
Stalo mi je i jer je derbi, normalno.
Dobro malo mi je stalo i da državni projekat opet ostane suva k.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Preoštri ste prema Petruševu. Imao je loš meč i to je to. Nije se plašio, šta više, išao je jednom baš da ukuca preko Lessorta iako bi 99% igrača izabralo mekši pristup. Kod onog airballa sa trojke je previše oklevao i predugo mu je trajao izbačaj, kao da se dvoumio. Ima svoje mane i ne busa se u grudi junačke pa nije tako prijemčiv zapaljivim navijačima ali ne mislim da mu je manje stalo od drugih da odbranimo trofej. Moraće mnogo bolje, to je jasno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragon said:

Veceras samo jako i agresivno, bez zadrske i stekovanja i idemo na 1:1. Jel ima neki info za Vildozu? Ne igra ni veceras?

 

2 hours ago, srlepajce said:

 

 

klikni na srlepajce post, ne moze da obuhvati citat, kada se citira. ima neke sanse, mada se ja ne lozim na temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

 

klikni na srlepajce post, ne moze da obuhvati citat, kada se citira. ima neke sanse, mada se ja ne lozim na temu.

Ako i zaigra možda na neku svežinu da odigra dobar meč ali realnije je da to neće biti spektakularno bez adekvatnog treninga. Malo je igrača koji odmah nakon povrede rasture. Tako da bolje se ne nadati previše nekom njegovom posebnom učinku ako nastupi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dropkick Murphys said:

kAkVo nEpOšToVaNJe pRoTiVnIkA

 

radonja je to rekao vise u sali, i smejao se posle toga i to je ipak radonja kome takva izjava stoji i koji je imao debelo pokrice u prethondim uspesima da tako nesto kaze.

radonja nikad nije bio bez respekta za partizan i nije se desilo da im ne cestita.

 

16 hours ago, Урош19 said:

Sad pogledao konferenciju i baš ne verujem čemu ovoliko pisanje o izjavi Ivanovića. Novinar pitao jel i dalje stoji iza izjave posle derbija u aba ligi, ne kontam šta je trebao drugo da kaže nego to. Možda bolje da je rekao ne, sad mislim da ćemo izgubiti

 

sta je trebao da kaze?

pa mozda nesto normalno?

kao postujemo partizan, jaki su, bili su na korak od f4, timovi su tu negde po kvalitetu, sitnice ce odlucivati, itd...

sto ne kaze zasto mu ekipa prima drugi put 55+ poena za 20 minuta?

ili zasto nedovic igra 12 minuta za 3 cetvrtine? 

 

7 hours ago, DameTime said:

 

Nije problem druga izjava, nego prva. Prvi meč nakon te izjave ekipa mu raštimovana banda :classic_ninja:

 

problem je i druga, naravno da je problem. arogantnoo bez pokrica, bez respekta za rivala, bez ikakvog obrazlozenja zasto je ubedjen...

 

1 hour ago, mister-no said:

Nekako je stvarno manja tenzija, ova tragedija, idemo svi u EL, onda se rasteglo na pola juna nikome nije do košarke..
Lično po meni trofeja imamo dovoljno i ove godine, i prethodnih smo se nakupili..
Samo mi je stalo da ekipa pokaže karakter kad je bitno, večeras će biti teže jer su gore sudije.
Stalo mi je i jer je derbi, normalno.
Dobro malo mi je stalo i da državni projekat opet ostane suva k.

 

oteglo se previse, ljudi su prezasiceni basketom i jos ovo otezanje.

tacno se videlo i u hali i atmosfera i naboj su mnogo manji nego recimo u el ili drugom aba derbiju.

mada rez im je isao na ruku pa je i to doprinelo, ne sumnjam da ce biti tenzije ako krene lose...

 

generalno ocekujem 5. mec, sad da li uz brejk ili bez brejka...

 

i niko nema odgovor zasto partizan ne igra kls?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

 

dovoljno bi bilo da ga čuva Lazarevic, kojem to treba da bude jedina misija

 

pa nemam pojma. lazic nije ni prosle sezone mogao puntera, dosta smo tanki na poziciji lockdown defendera za njihove glavne igrace

edit

zato se lazarevic seta od nemila do nedraga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Preoštri ste prema Petruševu. Imao je loš meč i to je to. Nije se plašio, šta više, išao je jednom baš da ukuca preko Lessorta iako bi 99% igrača izabralo mekši pristup. Kod onog airballa sa trojke je previše oklevao i predugo mu je trajao izbačaj, kao da se dvoumio. Ima svoje mane i ne busa se u grudi junačke pa nije tako prijemčiv zapaljivim navijačima ali ne mislim da mu je manje stalo od drugih da odbranimo trofej. Moraće mnogo bolje, to je jasno.

Isao je da kuca da mu se osveti za onaj udarac a ne jer mu je do pobede. Decko igra za sebe

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nama treba Vildoza od pre Nove godine. Ne ulazem veliku nadu u njega jer ne znam koji ce se Vildoza pojaviti na terenu, onaj iz oktobra,novembra ili onaj iz februara i marta.

Ulazem nadu da Lazarevic ne sme uopste da igra osim mozda pred kraj neke cetvrtine da odigra odbranu zadnjeg napada. Ulazem nadu da ce Nedovic da pocne da igra svoju igru a ne da izvlaci nesto sto ne ume i samim tim dobiti vece minute. Da ce Petrusev biti koncentrisaniji a Dobric opasniji po kos Partizana. Da ce vise lopte ici na Mitrovica da odigra ono u cemu je najinteligentnija petica na terenu. Ulazem nadu da ce nasi momci od prvog minuta krenuti muski i hrabro da igraju i da ce Dusko skratiti rotaciju na minimum. Uz Boziju pomoc do pobede💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, jaka blazic said:

sta je trebao da kaze?

pa mozda nesto normalno?

kao postujemo partizan, jaki su, bili su na korak od f4, timovi su tu negde po kvalitetu, sitnice ce odlucivati, itd...

sto ne kaze zasto mu ekipa prima drugi put 55+ poena za 20 minuta?

ili zasto nedovic igra 12 minuta za 3 cetvrtine? 

Znači upakovano da kaže da ne veruje više u pobedu a pre mesec dana je bio siguran. Kad je već izjavio tad da je siguran u pobedu onda i treba da ostane pri tom mišljenju makar gubili 2 nula i dvocifreno na poluvremenu treće utakmice.

 

Neću da zalazim u to da li mi se svidela ta izjava posle derbija ili ne i da li je uopšte trebao da izjavi tako nešto, ali mi se sviđa što je ostao istog stava i sad, po meni je to jedino logično bilo da kaže kad ga je već novinar pitao da li i dalje to misli. 

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...