Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

za kampaca se slazem 

ali petrusev nema mnogo sta da trazi preko bare

samo dok on to shvati, prodjose (znacajne) godine

 

Ma slazem se, pisao sam vec da mislim da ama bas nista nema da ponudi u NBA.

 

Ali on misli drugacije i generalno mu je to cilj. To je posteno rekao i proslo leto kad je potpisivao, mi se slozili, Fila isto aminovala, sad salju signale da ce ga potpisati, tako da jebiga.

 

Svakako se i ja nadam da cemo do avgusta imati sklopljen tim. 

 

I da, nije mozda popularno misljenje, ali zadrzao bih i Vildozu i Martina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Ma slazem se, pisao sam vec da mislim da ama bas nista nema da ponudi u NBA.

 

Ali on misli drugacije i generalno mu je to cilj. To je posteno rekao i proslo leto kad je potpisivao, mi se slozili, Fila isto aminovala, sad salju signale da ce ga potpisati, tako da jebiga.

 

Svakako se i ja nadam da cemo do avgusta imati sklopljen tim. 

 

I da, nije mozda popularno misljenje, ali zadrzao bih i Vildozu i Martina. 

Mislim da Dusko ne bi voleo bas Martina da ostavi,Vildozu bi ali to se meni bas nesto ne svidja,i lovu koju trazi za sledecu sezonu navodno je bas previsoka za ono sto pruza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kvaratskhelia said:

Kad su njih dvojica igrali zajedno u Megi bilo je vidljivo da je Petrušev za klasu bolji igrač. Što ne znači da je Simonović loš, ali nije ni neki kvalitet. Nama treba ozbiljan centar sledeće sezone. Dosta je bilo sukljanja sa polovnim igračima. 

 

Simonović mesto Petruševa u svako doba dana i noći.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da nam uprava nije bila glupa kao kurac ove sezone, cekali bi i mi nasu tekmu i brejk, dal danas ili sutra, manje bitno. 

 

Sami smo sebi pucali u nogu i generalno ce biti veliki podvig Duska, ako uspemo da osvojimo ABA ligu, jer realno nismo favoriti. Ali nismo bili ni prosle godine, pa eto, videcemo, mene generalno raduje ta serija. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kasno je sad pametovati, pružala se podrška na početku sezone potezima čovića i treba lepo reći" zasrali smo" i ne bi to bilo ništa strašno da su i komšije zasrale ali oni vragovi pobeđuju i idu dalje i kvare nam sezonu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bolje jedan Argentinac nego dva Francuza.

 

Dobar je debeloguzi Jabusele, ali ima tu nedovićevsku lenjost kada treba da zapne i zaradi poene i dalje eksploatiše svoju atletsku i fizičku nadmoć i voli da mu guza provede više vremena na poludistanci i 6.75; 

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  mnogi igraci kod nas su dolazili i odlazili, ali mi sigurno ni jedan odlazak nije bio tezak kao sto bi bio eventualni odlazak Kampaca...

 

  i kad je dolazio rekao sam da mislim da to nije dolazak samo za polu sezonu ali videcemo...

da li mozemo da mu ponudimo jos nekog superstara u timu?   verovatno da...ali opet cega je to garancija? pa mi i ove sezone sa ovim timom koji je zavrsio sezonu smo tim za prvih 8 a za nesto vise treba dosta faktora da se poklopi bez obira na igracki kadar...nadam se da kad se zavrsi tekuca sezona vrlo brzo biti poznata i njegova sudbina i da se to nece razvlaciti u nedogled kao Kalina prosle sezone...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...