Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

I meni neko ovde objašnjava kako igrača poput Lazarevića ima u svim EL ekipama. Ima malo sutra.

I inače ne igra ništa u napadu, ali ni to nu nije dovoljno nego treći meč u završnici promašuje zicer. Protiv Bajerna je mogao da zatvori meč, na isto asistenciju Kampaca, imao je zicer protiv Panatinaikosa i večeras ovo. 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Velikim delom na poraz je uticala i brutalna krađa sudija u poslednjoj četvrtini. Zatim jubilarni 10 promašeni zicer Lazarevića kome je izgleda zasmetalo svetlo pa mu je bolje da pokušava zatvorenih očiju. Zatim Vildoza, šteta što do plej-ofa ABA lige ne može igrati za FMP da povrati samopouzdanje. I za kraj kapa dole Kampacu. Neverovatan profesionalac i znalac, čovek ne bira utakmice, imaš osećaj da gde je lopta tu je on. Bravo majstore, ostaje žal što igraš sa većinom onih koji ne znaju. Ajd što ne znaju da prepoznaju neke njegove genijalne ideje, nego što ne znaju da prepoznaju i one situacije za koje ti mozak i nije potreban. Borili smo se, al jbg, mnogo stvari je uticalo da ne dođemo do pobede.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlicno odigrasmo tekmu sobzirom ko je tekmu igrao...da je eventualno Nedović bio tu 99% bi mogli da izvučemo nešto više od ovog.

A Kampacu sam dužan izvinjenje za "histeriku" nakon Bajerna...sad počinje više da mi bude žao njega što mora da igra sa ljudima koji su nesposobni da nabodu zicer.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Dobar deo te "osnove" ne zna osnovne elemente košarke.

 


Ma to su sigurno sve dobri momci, ne sumnjam ja u to ali ne možeš da igraš u Zvezdi a ne umeš dvokorak ili da vodiš loptu ili obično polaganje. To su neke osnove, ako ti se toliko igra odbrana prijavi se u vojsku pa brani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je od najboljeh igrača postao najveći kancer ove ekipe. On je na početku igrao i preko svojih mogućnosti, sa te strane je razumljiv i određeni pad u igri, ali ovo što igra već skoro dva mjeseca je ozbiljno zastiđe. Nije problem samo u što je u lošoj šuterskoj formi. On redovno utakmice završava sa negativnim odnosom asistencija i TO. Večeras 6TO - 1 asistencija. Osim lopti koje baca u bunar i protivničkim igračima u ruke, postao je nesiguran i na prenosu lopte. Mora dobiti kritike i za užasnu igru u odbrani. Večeras se svaki igrač nadavao poena preko njega. Ja se bojim da on glavom uopšte nije u klubu. Sve ovo sa njim predugo traje. Slabija šuterska forma se može tolerisati, ali ovolika količina nonšalantnosti, nezainteresovanosti i malodušnosti ne može.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Imamo toliko ofanzivnih analfabeta u ekipi da je to jezivo. Bukvalno 3-4 igraca koje ne moras ni da cuvas kada napadaju.

 

Kosarka je uvek bila sport umeca, pokreta i osecaja. Sta mi radimo i kakve likove izbacujemo poslednjih godina, uopste mi nije jasno. 


Da li postoji još neka ekipa u EL gde uvek dvojica, trojica u petorci koja je na terenu ne umeju da hodaju sa loptom, da ne pričam o nekom ofanzivnom skillsetu? Ja mislim da ne postoji, mi smo predobri ove sezone kakve igrače imamo. Pa nama Dobric spada u grupu boljih ballhandlera kada je na terenu, to sve govori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Kosarka je uvek bila sport umeca, pokreta i osecaja. Sta mi radimo i kakve likove izbacujemo poslednjih godina, uopste mi nije jasno. 

Bas to. U fudbalu ne mora svaki igrac da zna da da gol, ali u kosarci moras znati da probacis tu loptu kroz obruc, na koji god nacin, inace si igrac manje za svoju ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Vildoza je od najboljeh igrača postao najveći kancer ove ekipe. On je na početku igrao i preko svojih mogućnosti, sa te strane je razumljiv i određeni pad u igri, ali ovo što igra već skoro dva mjeseca je ozbiljno zastiđe. Nije problem samo u što je u lošoj šuterskoj formi. On redovno utakmice završava sa negativnim odnosom asistencija i TO. Večeras 6TO - 1 asistencija. Osim lopti koje baca u bunar i protivničkim igračima u ruke, postao je nesiguran i na prenosu lopte. Mora dobiti kritike i za užasnu igru u odbrani. Večeras se svaki igrač nadavao poena preko njega. Ja se bojim da on glavom uopšte nije u klubu. Sve ovo sa njim predugo traje. Slabija šuterska forma se može tolerisati, ali ovolika količina nonšalantnosti, nezainteresovanosti i malodušnosti ne može.

 

 

Na -2 posle trojke Kampaca čovek u odbrani ide iza Veselog i ostavlja sve vreme ovog sveta Jokubaitisu da šutne. Svaki igrač ima krizu tokom sezone, ali da neko poput njega ima krizu 2 meseca je previše. Kad je bio najbitniji period  u Evroligi nije ga bilo nigde, ajd da vidimo kakav će biti i u plej-ofu ABA lige. Ako i tu nastavi ovako, onda hvala lepo i doviđenja.

Edited by Volter
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...