Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Sector said:

 

Dobrić nije krilo, to što nema dribling ga čini podnošljivijim na SF ne znači da je krilo. Lazić je igrao 26 minuta protiv KKP.

 

Nadam se da nećemo po hiljaditi put istu temu da obrađujemo.

 

Po tebi Dobrc nema poziciju, posto bek svakako nije. Dakle, krilo, nisko krilo, kako god. Jbg, u bekove i krilne centre ne moze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Postujem to sto je ipak izasao na parket i predao pehar. 

Kod naseg Kapicica npr. je to mnogo prirodnije i profesionalnije delovalo svojevremeno, ali sta sad...

Nije lako i to treba da bude olaksavajuca okolnost.

Danilovic bi zbog drugih stvari trebalo da odgovara za svoje predsednikovanje...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Karakondzula! said:

Postujem to sto je ipak izasao na parket i predao pehar. 

Kod naseg Kapicica npr. je to mnogo prirodnije i profesionalnije delovalo svojevremeno, ali sta sad...

Nije lako i to treba da bude olaksavajuca okolnost.

Danilovic bi zbog drugih stvari trebalo da odgovara za svoje predsednikovanje...

Pa morao je kad mu je to posao.

Mada ja bih lično voleo da nam Vlasta uvek predaje pehar ❤️

spacer.png

  • Like 4
  • Love 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Firga said:

 

Po tebi Dobrc nema poziciju, posto bek svakako nije. Dakle, krilo, nisko krilo, kako god. Jbg, u bekove i krilne centre ne moze.

 

Po meni Dobrić nije dovoljno dobar ni za jednu poziciju da bi bio go-to guy i on je najkorisniji iz drugog plana.

 

Ali to je nebitno za ovu diskusiju, on je konstitucijom bek i u CZ igra beka. Glede pomenutog Papapetrua, on igra nisko krilo gdje mi odgovaramo sa Lazićem i Lazarevićem, koji su napadački irelevantni igrači, dok je u defanzivi potpuno druga priča. Moj zaključak bi bio da Grk nije igrač od kog će zavisiti naši budući ishodi sa KKP, što ne znači da me neće demantovani sa nekom 15+ partijom jelte, ali nije neko ko vreba iz prvog plana KKP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja bio prije do grada, vozio me taksi. Ulazim u auto, kad Marko Simonović za volanom. Simone, okle ti tu? Brate, ostao sam bez posla, pa taksiram malo dok ne iskoči nešto drugo. Bolje i ovo nego da sjedim cijeli dan kući.

Je li rekao da bi igrao u NBA ali ga sjebala povreda primicaca i treneri forsirali decu od politicara?

Link to comment
Share on other sites

Da se fokusiramo malo i na loše stvari: Despot i ono malo napada što je znao kao da je skroz zaboravio. Bukvano igrač manje u napadu, mislim da je u poslednje vreme bacio više airballova i cigletina nego normalnih šuteva + dosta promašenih zicera. Nadam se da će se osloboditi, nema razloga da bude tako stegnut kad je jasno da je apsolutno standardan član rotacije.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, necke said:

IMG-20230220-164622.jpg

Bas velika kvota na Albu. Mada pasce to do petka.

 

Realno, sada kada smo skoro kompletni, trebali bi da ih zgazimo, ovo je u potpunosti realna kvota, oni sem sistema zaista imaju jako slabašan kvalitet. Sve ispod 10-15 razlike bi bilo prvoklasno iznenađenje.

 

Samo je bitno da ne uđemo u tekmu po sistemu lako ćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...