Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, СтелаРоса said:

Na kraju nemoc Lesora i sabanski faul nad Kampacom, prelepo za videti. U jakoj konkurenciji je uspeo da postane najiritantniji njihov igrac. Razumem da se razocarao jer je u prvom poluvremenu vec smisljao sta ce zapevati na koncertu, ali to ne moze biti opravdanje za takvo bahato ponasanje.

 

Ne treba zaboraviti da je što se tiče košarkaškog IQa Lesor i dalje jedan od najglupljilh igrača koji su igrali na ovim prostorima.

 

Na nama je, tj do našeg tima i pripreme istog za utakmicu, da mu se omogući da taj talenat ispuni u punoj meri na svakoj tekmi kada igramo sa Partizanom.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Jel ima negde snimak utakmice ili barem 4/4 da napravim jedan gif, hocu opet da me plusicarite to mi dize samopouzdanje pa mislim da sam duhovit. 

 

 

Evo ti još za samopouzdanje, skupio si preko 200 lajkova 🙂

 

 

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Ja takodje nisam primetio neku kradju na bilo koju stranu. Kurcenje nad Duskom i iskljucujuca su sramotne stvari, ali svakako nije kradja. 
 
Ono sto ne razumem je povlacenje u svlacionicu i vracanje bez ikakve promene. Neko je lepo rekao, kad tvojoj ekipi ne ide, ubaci 10 upaljaca i dobio si time out od pola sata. Nevidjena glupost.
Pa gde ćeš veću krađu, isteraš za pola minuta našu najveću snagu don Duška, koji je najjači u in game odlukama i pride im pokloniš još 5-6 poena. To je praktično završena utakmica kod ovako jakih protivnika. Uzmi recimo da su isterali Željka tako na početku..
A onaj skandal kada su prekinuli naš nalet, kada je voda do grla i bore se za vazduh i onda prave prekid..
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

E upravo mi je to palo na pamet da napisem (ne za Carlesa, nego za onog mentola Karaicica). Sta se tu izdesavalo? Vidim da su se svi izrukovali i onda kad je onaj nas pomocnik dosao do mentola ovaj poceo zustro da mu se proserava u facu i to toliko dugo da je ovom nasem bilo dosta pa ga odgurnuo. Any takes?

Krecemo kolima sinoc za Le i prolazimo kroz centar Nisa kad ono zastoj jer igraci Partizana izlaze iz busa u hotel, prolazi jedan nas navijac koji dobacuje Tristanu nesto i u tom trenutku Bogdan krece sa psovkama i krece fizicki na tog navijaca, naravno policija staje uz Bogdana i hapsi decka…

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bekrinjo said:

Karaičić je i u toku meča (tokom napada CZ) par puta gestikulirao nešto u pravcu naše klupe, to je takođe radio i tokom te rasprave sa Jakovljevićem na kraju meča. Uz napomenu da se odmah ograđujem jer sam gledao na TV, moja teorija je je da Jakovljević ide po instrukcije do Ivanovića a da je Karaičić to primetio.

 

U jednom trenutku jeste kamera snimila Jakovljevića da odlazi ka tunelu ali bih morao da pogledam snimak kada se to desilo tj. da nije bilo poluvreme.

 

Da li je uopšte dozvoljeno da pomoćni trener odlazi do glavnog a koji je prethodno isključen, po pravilima igre?

 

Što se tiče karaičića, on je taj koji na SVAKOM meču sa nama najžustrije reaguje (žustrije od Žoca), gestikulira ka našoj klupi, ne retko u pauzama dolazi do same klupe i svađa se, itd.

 

Ima jedna sjajna narodna poslovica koja ga sjajno i precizno opisuje, pominju se Turci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Dok se Nikolic (koji je talentovan, ali isto tako i sudija problematicnog temperamenta) moze podvesti u isti rang sa Lamonicom, trebace dosta dosta vremena da prodje. Ovaj ispad sa Ivanovicem juce je rezultat sudijske nezrelosti. Opet kazem: nakon opomene trebao je da se udalji od Ivanovica, a ako ovaj i dalje insistira da mu lupi tehnicku i onda definitivno ode od njega. Ali ne, ostaje kod njega, pokazuje kao da se ovaj smiri (a Ivanovic u Obradovic rumenilu), i onda mu posle tehnicke za 5 sekundi daje iskljucujucu.

 

Ne mislim da ga je svojim ostankom u blizini Ivanovica hteo da isprovocira za iskljucujucu, ali ako je sudijska mantra da se generalno ide na deeskalaciju, onjda se udaljis i ev. pustis kolegu da dovrsi razgovor. Sankcije u serijama (opomena, tehnicka, iskljucujuca u kratkom vremenu) UVEK imaju sudijsku komponentu, uvek. Ne znam sta mu je Dusko rekao pa da ovaj nije mogao da to precuje, ali opet kazem da je ostajanje u blizini trenera koji je u serial killer mode velika, skoro pa pocetnicka greska. Udaljis se lepo, trener ne sme previse da te prati u teren kao recimo igrac i to zna biti dovoljno. Ako i za 30-45 sekund ne prestane kuknjava onda lepo kolega da tehnicku ili iskljucujucu i eliminise licnu konotaciju iskljucenja. Ovako ostaje nepobitno da je Nikolic delimicno kriv za iskljucenje i da to ima licnu notu.

 

 

 

Pre utakmice sam napisao da nikolić ima lične razmirice sa klubom i da nam zbog toga loše sudi, što se ispostavilo kao tačno.

 

S obzirom da mu performans nije uspeo, kao ni protiv Cedevite pre dve godine, treba proveriti u kakvom je stanju svlačionica i da nije opet slomio šaku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Laki21 said:

 

Što se tiče karaičića, on je taj koji na SVAKOM meču sa nama najžustrije reaguje (žustrije od Žoca), gestikulira ka našoj klupi, ne retko u pauzama dolazi do same klupe i svađa se, itd.

 

Ima jedna sjajna narodna poslovica koja ga sjajno i precizno opisuje, pominju se Turci.

 

Ma Karaicic je jedan od onih tipova koga ne gotive ni navijaci Zvezde, ni navijaci Partizana, sto stvarno nije lako postici.

 

Retko antipatican lik.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mister-no said:

Pa gde ćeš veću krađu, isteraš za pola minuta našu najveću snagu don Duška, koji je najjači u in game odlukama i pride im pokloniš još 5-6 poena. To je praktično završena utakmica kod ovako jakih protivnika. Uzmi recimo da su isterali Željka tako na početku..
A onaj skandal kada su prekinuli naš nalet, kada je voda do grla i bore se za vazduh i onda prave prekid..

 

Ja ne verujem da su oni imali ideju da iskljuce Duska. Verujem da je to sve posledica loseg sudjenja, ali bez namere. Recimo Lazic je jurio Pantera bar 20 minuta, nije mu sviran nijedan faul, drugi Exumov takodje nisu morali da sviraju itd. Ubedljivo najveca sramota je povlacenje u svlacionicu na pola sata. Ili odmah prazni tribine, ili postavljaj mrezu pa nek gadjaju do prekosutra. Ovako si sramno vratio u zivot ekipu sa kracom rotacijom koja je bila u minus fazi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Jel ima negde snimak utakmice ili barem 4/4 da napravim jedan gif, hocu opet da me plusicarite to mi dize samopouzdanje pa mislim da sam duhovit. 

 

 

Treba gifovati Veterana, momenat kad je plesao, mlatio rukama u fazonu "samo trpaj trpaj trpaj' 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

 

Au tek sad vidim da ga je namerno i nogom zakacio, mislio sam da je bilo samo povlacenje. Neverovatan je Lesor. Ne znam sta mu se desilo, ne secam se da je kod nas bio ovakav, a ni na pocetku epizode u Partizanu. Od simpaticnog momka izrastao je u ______ (dodati po zelji, posto ja dobijam banove kada pravim imenom nazovem ovakve ljude). 

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

KSS postoji kao administrativno telo bez ikakvog autoriteta.

Mi odigrali kljucne minute u postavi 1 do 2 Kampaco Vildoza,3Lazic,4-5Bentil Martin.Drugim recima postavi blokove Gaucosima i igraju kao na poligonu u napadu.

Naneli odigrao najbolju utalmicu kojiu sam gledao otkako je dosao u Evropu.

Lesor je previse emotivno shvatio sve ovo.(blago receno)

Lepo izgleda ova rotacija Nemanja,Luka,Kampaco na bekovskim linijama.Jako tesko za skautiranje.Posebno raduju iskradanja sa ceone linije u odbrani gde Vildoza i Kampaco kradu loptu nesmotrenim bekovima Partizana.

Branko Lazic = zakljucavanje po potrebi.Mislim da ce ga Panter tuziti za ugrozavanje privatnosti.

Vlade Djurovic bolje da kaze sto  ga muci svojim recima.

Ova 2 lika sto su komentarisali utakmicu  na Areni sport su to dobili na nagradnoj igri “budi neko drugi na jedan dan” jer to im profesija nije…Gledao paralelno Huventud Baskonija koju je prenosio Edin koji je pravi komentator kosarkaskih utakmica.

Uros Nikolic se ponasa kao da je zavrsio akademiju mladih lidera.

Nadmen,pun samopouzdanja bez osnova i sa nedostatkom kucnog vaspitanja.

Sve ostalo treba da se podvede pod strast derbija gde su jedni i drugi igrali posteno za svoj klub i ponasali se pristojno.Eto Lesor je malo klinacki izgubio kontrolu nad sobom ali je Egzum pokazao da je veliki profesionalac i igrac.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...