Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

25 minutes ago, Guru said:

 

Ove sezone je 15 puta krenuo u levo iz spot up-a, rezultat je 0/9 iz igre, 4 izgubljene lopte i 2 puta je iznudio faul za bacanja... I pogodio je sva četiri bacanja, tako da je na 0.267 poena po posedu iz tih situacija.

 

Ako je u pitanju Synergy analitika, onda su tih 15 puta samo u napadacima kada se po metodologiji samog synergy-a to evidentira kao finalni deo napada, ili bitan deo napada.
Naravno u skladu sa stvarima koje su se desile pre toga...
Pa tako npr pik iz urucenja, koji se nastavi nekim dribling iz spot-upa pa onda pas negde za zicer/trojku, se evidentira kao samo to na kraju.
Tako nesto, zaboravio sam, mozda se i menjalo od kad sam prestao da radim to sranje.
U svakom slucaju, ako je synergy stats, on je pre bio busan u odnosu na sam kontekst igre. Moz'se nesto promenilo u poslednjim godinama...

4 minutes ago, uini said:

 

možda se u mojoj glavi desilo :lol_2:

Vrlo verovatno te zbunilo to sto smo imali jednu sezonu pre, ili posle toga (i ja zaboravio) kada smo zapravo bili i bolji nego kad smo dosli do 1/8. Ali nas neka opaka nesreca ujebala...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

deluje da mu je to jača strana 🙂

 

+ zakinuo si ga za asistenciju juče, inicijalni polazak u desno je ustvari bio samo varka, otišao je u levo i dao asistenciju luki

 

Bolji je kada krene u desno, tu iz 12 poseda ima 1/8 iz igre, 1 izgubljenu loptu i 3 puta je iznudio faul za bacanja, odakle ima 5/6... Znači ukupno 7 poena iz 12 poseda, ili 0.583 ppp. 🙃

 

 

Al' na stranu operisanost u situacijama kada mora da spusti loptu na parket, kada samo cepa no dribble jumpere iz spot upa je stvarno odličan: trenutno je na 26/54 (48.1%) i 1.370 ppp, očekivani ppp u tim situacijama je 1.080. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

teško kurčenje za klub koji je 2x dogmizao do plejofa i tamo ispao očas posla. da smo trenutno prvi sa 5x pobeda više od drugog, ne bih se tako ložio*

 

*šta mislite, kada bi se lozana zvala ložana, da li bi čovke tužio evroligu?

Voli coek kosarku, hoce da odgleda F4, da dozivi taj spektakl. Sta je lose u tome?

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je bitno za tim jeste kosarkaski IQ vecine igraca, onima koja nije to jaca strana oni rade po direktivi u granicama svojih sposobnosti.

 

Faktori x su svakako Mitrovic i Petrusev. Predugacak roster da se povrede i ne osete. Steta ako ovolika ulozena drzavna sredstva  ne dodje do top 8..mecevi sa Zalgirisom i Zelimirovom decom mogu biti presudni.

 

 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Nažalost po njega, on i tamo za sada ne opravdava očekivanja. Na tri meča je odigrao solidno, postigao je redom 19, 16 i 15 poena, ali je i na njima imao dosta niske procente šuta. U dresu “orlova” je nastupio devet puta, a prosečno beleži 7.8 poena, 3.2 skoka i 2.7 asistencija, uz samo 33.3 odsto uspešnosti u šutu iz igre i veoma loših 23.5 odsto van linije 6.75 metara!

Važno je da se pomene da su ove brojke izrazito skromne za standarde lige kakva je kineska, pošto nije neobično da u njoj košgeteri postižu i do 70 poena! Takođe mu i minutaža drastično opada (5.5 minuta na poslednje četiri utakmice, na petoj nije ni igrao), pa se postavlja pitanje da li će i Kingdao Iglsi da odluče da sa njime raskinu ugovor.

^Adams. Sreća pa ga nismo čekali. Kakva prevara majko moja.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pero_Cameron said:

 

^Adams. Sreća pa ga nismo čekali. Kakva prevara majko moja.

 

kakva ovlaš bačena glupost. dovedi clyburna umesto dobrića (koji bi u tom scenariju bio stranac koji ima otkaz nakon metar dana), pa da ti pričam koja je glupost što smo ikada ugovorili dobrića.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Iskreno, imao bih bolje statse od Adamsa u kineskoj ligi.

 

ti lično?

mora da si strava košarkaš.

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

dzoni hilandar, lazna kobra, i prepodobni dzejlen adams

uinijevo sveto trojstvo

 

jedini igrač kojeg ne znamo u smislu kapaciteta, je adams.

Link to comment
Share on other sites

[mention=364]guru[/mention]
Hvala za ove statistike..
Kod Kobre je i "golim okom" vidljivo.
Pre dve,tri sezone smo se molili samo da ne ide na flouter. Onda prošle godine je bilo Aj baš ako mora.
Ove godine mi nimalo ne smeta.
Mislio sam da su više odraz manjka samopouzdanja u šutu, posle vraćanja iz povrede a ustvari ih izgleda sve više i vežba i koristi.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

 

Šurnjaja

Pitao sam gospodzu da li ima 2 minuta da joj objasnim kakvi idioti rade na vratima i da su mi ponistili sezonsku.Gospodza mi je rekla mnogo je.Da nije zena i da ne radi gde radi svasta bi joj rekao za taj nadmen stav.Ovako sam joj samo rekao da nije Zvezda Maxi pa da je zamenim za IDEU.U poreskoj upravi su ljudi prijatniji nego u KK Crvena Zvezda.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Placebo Lone star said:

Pitao sam gospodzu da li ima 2 minuta da joj objasnim kakvi idioti rade na vratima i da su mi ponistili sezonsku.Gospodza mi je rekla mnogo je.Da nije zena i da ne radi gde radi svasta bi joj rekao za taj nadmen stav.Ovako sam joj samo rekao da nije Zvezda Maxi pa da je zamenim za IDEU.U poreskoj upravi su ljudi prijatniji nego u KK Crvena Zvezda.

Jel stvarno šurnjaja?

Koja joj je tačno funkcija?

Šta bi sa onom Tamburinjovom Marijom?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, da li neko zna da li ce biti organizovanog puta za utakmicu protiv barce. Pitam jer bih trebao da budem tad u Barseloni pa me zanima da li preko kluba mogu da kupim samo karte za tekmu, da ne prodjem kao neki navijaci jednog naseg kluba😅 hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pavijan2 said:

Jel stvarno šurnjaja?

Koja joj je tačno funkcija?

Šta bi sa onom Tamburinjovom Marijom?

 

To je ona.Zalosno nadmena i nepristojna sa ponasanjem polaznika akademije mladih lidera sns a.Inace pored 2 sezonske sam morao da dokupim karte za Bajern.Nazvala me Grobarom i ubacenim elementom i rekla mi da ne pokusavam da prevarim klub.Inace sam kupio sezonsku u korona sezoni iako sam znao da necu gledati.Gledao Zvezdu u tom istom Pioniru daleko pre njenog rodjenja.Ma sve u svemu prilicno nepristojna zena.

Inace sam bio domacin navijacima Zalgirisa na F4,tako da ocekujem kasno prolecovanje na Baltiku.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...