Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 
Koji ozbiljan klub?

Pitaj to Milenka ako malom zaista zabrane igranje ABA lige do kraja sezone.
Sretnu ga ortaci i pitaju kako se to desilo? A šta on da im kaže. Da kao legenda kluba objasni da je to ipak splet okolnosti ?
Čak i da se ovo ispegla, u ozbiljnom klubu bi neko odgovarao zbog ovoga. Evo da sačekamo rasplet. Možda Čoki izboksuje da mu prepolove kaznu...




Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Pa trenutno su to svi ostali.
 

 

Ne zajebavaj. Decko vec par meseci trenira sa Kampacom, Vildozom i Nedovicem, mozda ima par klubova u Evropi koji mogu da mu ponude vise iz igracke perspektive. Da i ne govorim o tome da nam na klupi sedi jedan od najboljih evropskih trenera i covek od kojeg najbolje moze nauciti o profesionalnoj etici i radnoj disciplini. Top je 2005. godiste, prestanite da preterujete s njegovim minutama i statusom.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djurava said:

Iskreno meni nije jasno sto su ga i prebacivali u FMP, bolje mu je da trenira sa Zvezdom a igra 40 minuta KLS  u Slodeksu

 

Pretpostavljam da je Dusko procenio da je prerastao Slodeks i da mu trebaju jace utakmice, nema nekog drugog razumnog razloga.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam i ranije pricao, da mislim da je bolje da trenira sa prvom ekipom (pa makar joj trener tada bio Vlada Jovanovic, bez Vildoze i Kampaca), a tek sada sam za tu opciju kad su tu i Dusko i Vildoza i Kampaco. Ne moze on nista vise da dobije, nauci, u FMPu nego sto to moze samo treniranjem u Zvezdi. 

 

E sad, mozda su tamo planirali da udome Frejzera na polusezoni pa bi bila rupa i dobio bi neku minutazu ali to se nije desilo. 

 

U svakom slucaju nije neki problem sto 6 meseci nece igrati ABA, mala verovatnoca je i da bi igrao da je ostao. Tako da nije problem njegova karijera nego glupiranje ljudi u klubu oko propisa... jer ne treba nam ovako nesto u vreme kad je aktuelno #freefacu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 
Ne zajebavaj. Decko vec par meseci trenira sa Kampacom, Vildozom i Nedovicem, mozda ima par klubova u Evropi koji mogu da mu ponude vise iz igracke perspektive. Da i ne govorim o tome da nam na klupi sedi jedan od najboljih evropskih trenera i covek od kojeg najbolje moze nauciti o profesionalnoj etici i radnoj disciplini. Top je 2005. godiste, prestanite da preterujete s njegovim minutama i statusom.


Sve je to lepo. Ja ne sporim da je on do juče imao odlične uslove za razvoj ali to iskustvo je svejedno završeno prebacivanjem u FMP.
Tačnije pokušajem.






Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bonamassa said:

 

Ne zajebavaj. Decko vec par meseci trenira sa Kampacom, Vildozom i Nedovicem, mozda ima par klubova u Evropi koji mogu da mu ponude vise iz igracke perspektive. Da i ne govorim o tome da nam na klupi sedi jedan od najboljih evropskih trenera i covek od kojeg najbolje moze nauciti o profesionalnoj etici i radnoj disciplini. Top je 2005. godiste, prestanite da preterujete s njegovim minutama i statusom.

 

Idemo novi krug relativizacije, nek mu je čast što je trenirao sa Kampacom, Vildozom i Nedovićem, a šta će mu dalje biti s karijerom je nebitno. Anbilivabl.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad procitam da neko napise da ce Topu malom znaciti trening sa ovim i onim tada znam da taj očito ne pretpostavlja kakvu glupost kaže. Tim koji igra dva fronta, sa KRK tri, gdje su mečevi u prosjeku svakih tri dana, zajedno sa putovanjima, gdje su ambicije najviše....mali Top moze samo da dodje sat ranije, odradi suterski trening i sjedne na tribine, jer to malo vremena sto ima za trening 5na5 rade 10 igraca, uz dodatak jos 2 eventualno. Analiza, priprema za sledeceg protivnika, postavka sistema, principa, odredjeni specijali i to je to. To ne mogu mnogo ni Marković i Dzoni da treniraju (pod pretpostavkom da su sva 4 pleja zdrava) a kamoli peti plej. To su vam iskustva igraca koji su bili u takvom položaju i kod vas ranije i u drugim klubovima. Zaboravite te price, trening sa ovim ili onim...nema toga. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Sve je to lepo. Ja ne sporim da je on do juče imao odlične uslove za razvoj ali to iskustvo je svejedno završeno prebacivanjem u FMP.
Tačnije pokušajem.
 

 

Da. I? Pisao si o nekim famoznim ozbiljnim klubovima u koje bi Topic trebalo da pobegne pa sam te samo pitao na koje klubove mislis. Bez Duska Ivanovica odluke o igrackom kadru se ne donose a rekao bih da je covek zasluzio da mu se veruje oko takvih stvari. Ja vise i ne razmisljam o rotacijama, tajmingu za uzimanje TO, brzini reakcije sa klupe, hemiji u timu, statusu igraca i nacinima na koje oni taj status zasluzuju i slicnim stvarima o kojima se inace stalno raspravlja koji god trener da sedi na klupi, brzo sam naucio da Dusko besprekorno upravlja svojim timom i da nema nikakve potrebe baviti se njegovim odlukama. Ozbiljno sumnjam da sam kvalifikovan da odlucujem o sledecem koraku Topiceve karijere ni blizu onoliko koliko Dusko jeste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim Topic do juna moze igrati igrati za Slodes, juniorsku EL, a moze da igra i kls, nije bas da mu je karijera ugrozena sa 17 godina. Opet, za ovaj amaterizam u klubu bi neko morao da odgovara, ali na zalost to se nece desiti.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites








 
Ozbiljno sumnjam da sam kvalifikovan da odlucujem o sledecem koraku Topiceve karijere ni blizu onoliko koliko Dusko jeste.



Nemam argumenata jer Duška nigde spomenuo nisam pošto nije on Topiću sredjivao papire. Sve si okrenuo kako ti odgovara.
Da budem jasniji...neozbiljna uprava.







  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Kad procitam da neko napise da ce Topu malom znaciti trening sa ovim i onim tada znam da taj očito ne pretpostavlja kakvu glupost kaže. Tim koji igra dva fronta, sa KRK tri, gdje su mečevi u prosjeku svakih tri dana, zajedno sa putovanjima, gdje su ambicije najviše....mali Top moze samo da dodje sat ranije, odradi suterski trening i sjedne na tribine, jer to malo vremena sto ima za trening 5na5 rade 10 igraca, uz dodatak jos 2 eventualno. Analiza, priprema za sledeceg protivnika, postavka sistema, principa, odredjeni specijali i to je to. To ne mogu mnogo ni Marković i Dzoni da treniraju (pod pretpostavkom da su sva 4 pleja zdrava) a kamoli peti plej. To su vam iskustva igraca koji su bili u takvom položaju i kod vas ranije i u drugim klubovima. Zaboravite te price, trening sa ovim ili onim...nema toga. 

 

Kad procitam da me neko vredja a da to obrazlaze glupim tezama, ne znam sta bih rekao...

 

1. To sto su utakmice na 3 dana ne znaci da nema vremena za treninge. Pa ne putuje se na svaku utakmicu, pola smo domacini, nema putovanja uvek, itekako ima vremena za trening.

2. Pogotovo kod Duska ima vremena za trening 😄 Uostalom, vecina talenata koji su trenirali samo tokom treninga a ne i individualno, su ostali samo talenati. 

3. Sada kada imamo Vildozu rovitog i Ivanovica povredjenog, dobro dodje jos jedan bek za trening. 

4. Svu tu analizu i pripremu, pa makar i da ne ucestvuje na parketu vec da slusa, otvaraju mu vrata profesionalne kosarke koji mnogi njegovi vrsnjaci ni priblizno nemaju. 

5. I sama prica sa takvim igracima ce mu znaciti, bilo je negde vec o tome, tipa koliko mu cak i Markovic sa svojim iskustvom znaci a kamoli Vildoza, Kampaco, Nedovic... mislim da je to negde sam Top izjavio, da je Markovic dosta pricao sa njim i delio iskustva.

 

 

Evo, trudim se, ali stvarno ne vidim sta bi vise postigao da je celu sezonu bio u FMPu, toliko smo mladih tamo protracili. Imao bi aktivniji trening sa losijim igracima i losijim trenerom. Ne bi se ni tamo naigrao. Frejzer igra 30+ minuta, ostalo pokupi litvanac ili Djenka, nesto malo Vujicic dobije sansu. 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Nemam argumenata jer Duška nigde spomenuo nisam jer nije on Topiću sredjivao papire.
Sve si okrenuo kako ti odgovara.

 

 

 

Nisam ja okrenuo nista. Ova zajebancija s papirima je jedna stvar i to sam vec komentarisao, odluke koje se ticu Topiceve karijere su nesto sasvim drugo. Licno ne verujem da Covic ili bilo ko drugi iz kluba moze i sme bez Ivanovicevog misljenja da intervenise u rosteru i odlucuje gde ce koji igrac iz tima koji on vodi sa klupe. Ako je doneta odluka da Topic ide u FMP sigurno je da je na kraju to bila Duskova odluka ili Topica seniora koju je Dusko aminovao. Mi imamo trenera koji ili radi po svome ili daje otkaz, njemu se niko nikada nije mesao u tim pa nece ni Nebojsa Covic.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Kad procitam da me neko vredja a da to obrazlaze glupim tezama, ne znam sta bih rekao...

 

1. To sto su utakmice na 3 dana ne znaci da nema vremena za treninge. Pa ne putuje se na svaku utakmicu, pola smo domacini, nema putovanja uvek, itekako ima vremena za trening.

2. Pogotovo kod Duska ima vremena za trening 😄 Uostalom, vecina talenata koji su trenirali samo tokom treninga a ne i individualno, su ostali samo talenati. 

3. Sada kada imamo Vildozu rovitog i Ivanovica povredjenog, dobro dodje jos jedan bek za trening. 

4. Svu tu analizu i pripremu, pa makar i da ne ucestvuje na parketu vec da slusa, otvaraju mu vrata profesionalne kosarke koji mnogi njegovi vrsnjaci ni priblizno nemaju. 

5. I sama prica sa takvim igracima ce mu znaciti, bilo je negde vec o tome, tipa koliko mu cak i Markovic sa svojim iskustvom znaci a kamoli Vildoza, Kampaco, Nedovic... mislim da je to negde sam Top izjavio, da je Markovic dosta pricao sa njim i delio iskustva.

 

 

Evo, trudim se, ali stvarno ne vidim sta bi vise postigao da je celu sezonu bio u FMPu, toliko smo mladih tamo protracili. Imao bi aktivniji trening sa losijim igracima i losijim trenerom. Ne bi se ni tamo naigrao. Frejzer igra 30+ minuta, ostalo pokupi litvanac ili Djenka, nesto malo Vujicic dobije sansu. 

 

Pitaj nekoga iznutra nek ti kaže koliko minuta kosarke 5na5 ima sada kada su dva pleja in a dva out a koliko ce tek imati kada se vrate ta dva. Mali je trebao od starta sezone u fmp. Mislim da su timski trening i minuti u aba bitniji od price sa Markovićem, uz to fmp radi odlican posao uz vrlo talentovanog trenera, vidi se i po igri i po rezultatima ali ok, razumijem da ljudi imaju drugačije mišljenje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...