Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Gledao sam Barcu u proslom kolu kod Valensije..hah..tanka predstava,anemicna i dosta haoticna cak..kao da nisu znali kako da iskreiraju nesto. Sem Laprovitole i donekle Kurica svi su podbacili..naravno da veceras ocekujem posve drugaciji pristup. Ovde svi vole da igraju i pokazu se. Svakom timu je stalo da dobije u paklenoj atmosferi..ni najmanje ne sumnjam da ce se Mirotic "pojaviti" u znatno boljem izdanju npr.

Ako izadju sa stavom i igrom kao pre 7 dana,mislim da ih dobijamo..a posto ce ovo biti drugacija Barca,ocekujem zestoki fajt..nismo bez sansi svakako..

Link to comment
Share on other sites

Mirota se malo i čuva od kontakta, tako mi se učinilo protiv Valensije, više je gledao da se izvuče na šut ili iznudi neki faul na reputaciju. Treba odigrati tvrdo na njemu, ne dozvoliti neke lake poene ili faulove/bacanja.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

 

Ja sam novi s upisima na Vox-u, ali sam zapravo stari jer sam obitavao na rahmetli forumu. Nick sam i zaboravio, a nije ni bitno, osim da sam iz grupe cuvara vatre jos iz onog doba 🙂

Registrovao sam se da mogu dodati Devila na ignore listu.

 

Ovde citam samo kosarku jer je to jedini profi sport koji sam odlucio da pratim. Steta sto je nema vise na ovom topicu, pored svih neverovatnih tema koje ovde prodefiluju. Ima i smesnog, mora se priznati.

 

Za vecerasnju utakmicu, mogu reci da mi realno govoreci nismo favoriti, ali verujem da dobijamo. #duskoeffect 

 

P.s. Sala Devil, NHF 😉 i pisi redje 😛

 

 

 

Edited by FireKeeper
  • Like 3
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, suptil said:

FlKvrMZXEAIEZdy?format=jpg&name=largeFlKvrMcXoAI2Gfz?format=jpg&name=large

 

FlKvrMkWYAEZuUR?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Odlicne su! Koliko kostaju? 2000! Jel moze preko foruma da se naruci?

 

 

Perce, i meni obavezno siva XL.  Znas da skupljam.

 

Edit: Nas'o na stranici, ali ne salju u zlu Svabiju.......

 

Ima li dobre duse, koja bi mogla da mi uzme ove majice i posalje za Bec? 

 

image.thumb.png.cc229e8282cd2f34b9f9529b6c6a7d31.png

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Oprostite ako je bilo, ali ja nisam ispratio, koja je precizna dijagnoza Martinove povrede i koliko se odsustvo ocekuje? 
Ja se secam raznih nagadjanja samo

Ako priznaješ dijagnozu doktora mašinstva.
 

Quote

"Pred kraj utakmice sa Žalgirisom je povredio lateralni centralni ligament koji drži ravnotežu kolena. Došlo je do rupture. Minimum je dva i nešto meseca".

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako priznaješ dijagnozu doktora mašinstva.
 

 

 

Je li neko primetio momenat kada se povredio?

 

Ako mene sećanje ne vara, nije pokazivao nikakve znake povrede tokom meča, ni neposredno nakon njega?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Laki21 said:

 

Je li neko primetio momenat kada se povredio?

 

Ako mene sećanje ne vara, nije pokazivao nikakve znake povrede tokom meča, ni neposredno nakon njega?

 

Nije, mada je disao na skrge prilikom poslednjeg tajmauta. Jedva je otisao do klupe, ali nije vidno hramao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...