Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, Sector said:

 

Nismo.

 

Krivi smo jer smo dopustili da dođe do ovoga ali nismo krivi jer njima treba 30 dana da donesu kaznu, ako ne i više. Ovo je neozbiljno i neodgovorno. Olimpijakos je imao zabranu od 25 dana za istu stvar, mislim da smo mi već probili taj period.

 

Da ne pričam kako im je takmičenje profitabilno. Postavljaju neke uslove a daju mizerne premije, rupa bez dna. 

 

Ako se već zna da je birokratija Evrolige takva kakva jeste, onda ne treba da se dovodiš u situaciju da zavisiš od njihove sporosti.

Tromost EL je elementarna nepogoda, ali kriv si što ne nosiš kišobran u džepu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Budimo realni...sada je cigansko pitanje svih pitanja : ,,kada će više EL manguparija pustiti Kampaca da igra?"
Dok u stvarnosti pitanje bi trebalo da bude:
Da li će Čoki ikada naučiti da sistem plaćanja igrača u formi ,,dodjem ti" uvek izadje na skuplje kada ti zaigra mečka pred vratima...kao i u slučaju Dangube...i svih ostalih BATina koje smo popili.
Spominjem i BAT jer i nakon skidanja ove zabrane u obavezi smo da platimo novčanu kaznu za načinjeni prekršaj kao što BAT povuče kamate na okasnelu isplatu.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Budimo realni...sada je cigansko pitanje svih pitanja : ,,kada će više EL manguparija pustiti Kampaca da igra?"
Dok u stvarnosti pitanje bi trebalo da bude:
Da li će Čoki ikada naučiti da sistem plaćanja igrača u formi ,,dodjem ti" uvek izadje na skuplje kada ti zaigra mečka pred vratima...kao i u slučaju Dangube...i svih ostalih BATina koje smo popili.
Spominjem i BAT jer i nakon skidanja ove zabrane u obavezi smo da platimo novčanu kaznu za načinjeni prekršaj.

 

Neće nikada.

I nekako mi se čini da se u klubu i kod nekih navijača taj sistem smatra normalnim.

Sjećam se kad je onomad onaj nesrećni Stefan Janković aktivirao klauzulu odlaska bez obeštećenja bukvalno dan po isteku roka za plaćanje. Kako su svi tada vrisnuli kao da je lik opljačkao banku, a on je samo iskoristio pravo koje mu ugovor pruža. Bila je priča, i na forumu tada, kao, malo govno se ušutio i samo brojao dane, sram ga bilo. Valjda treba da vrištiš okolo da bi dobio garantovanu platu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Ništa od Fakua protiv Barse, baš se ozbiljno sramotimo, da 10 dana ne možemo da registrujemo igrača.

Kako znas,nesto zvanicno ili? Ima li kakvih naznaka kad bismo ga mogli registrovati ?

Edited by Jelencom
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Green23 said:

Ništa od Fakua protiv Barse, baš se ozbiljno sramotimo, da 10 dana ne možemo da registrujemo igrača.

To je tako kad se u klubu razmislja danas za sutra.Umesto da su krenuli da resavaju odmah kad su dobili zabranu oni su ostavili...I sad kad su doveli Fakunda i gori im ne mogu tj cekaju da se EL smiluje...Da su odmah krenuli verovatno bi to bilo reseno jos ranije...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Budimo realni...sada je cigansko pitanje svih pitanja : ,,kada će više EL manguparija pustiti Kampaca da igra?"
Dok u stvarnosti pitanje bi trebalo da bude:
Da li će Čoki ikada naučiti da sistem plaćanja igrača u formi ,,dodjem ti" uvek izadje na skuplje kada ti zaigra mečka pred vratima...kao i u slučaju Dangube...i svih ostalih BATina koje smo popili.
Spominjem i BAT jer i nakon skidanja ove zabrane u obavezi smo da platimo novčanu kaznu za načinjeni prekršaj kao što BAT povuče kamate na okasnelu isplatu.
 

Pa cela drzava tako funkcionise, a i 80 posto stanovnistva. Biras sta ces da platis i sta je hitnije. To se zove igram takmicenje preko platezne  mogucnosti. Tada kada je trebalo nije ih platio, jer je bilo da se plati nesto vaznije, a sada kada je imao novac, platio je, ali sada malo zatezu spanci, jer im tako odgovara.

Uvek mozemo da ukinemo igranje u  EL i Eurokupu (posto za sve to nemamo para), ali mislim da bi se mnogi ovde prvi bunili.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Klub je napravio sranje, nije plaćao bivšim igračima i ne želim da nas izuzmem od kritike, ali koliko smo mi neozbiljni toliko je i EL.

Da li je moguće da najjače evropsko takmičenje ne želi da jedan od najboljih igrača koji će to takmičenje igrati i koji se vratio iz NBA zaigra što pre?Zar nemaju sponzori interes da taj čovek bude registrovan i igra? Koliko ljudi će pratiti tu prvu Kampacovu tekmu, pogotovo ako je protiv Barse? Posle se čudimo što nema love u EL, amaterizam epskih razmera.

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Jelencom said:

Po cemu da zakljucim da li ce biti registrovan danas u 4,ili sledece srijede u 3 i 15,ili krajem aprila? 

Zato i pitam sto sam slab u zakljucivanju bez nekih informacija

 

Ne možeš da zaključiš zato što oni mogu da skinu tu zabranu danas a mogu za 2 mjeseca. Kako im se ćefne.

 

 A klub je koliko znam odavno izmirio dugovanja ali EL ima drugačija pravila i ne skidaju kaznu odmah po izmirenju. 

 

Zato kažem da su oni krivi koliko i mi, smeće od organizacije.

Edited by Sector
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Klub je napravio sranje, nije plaćao bivšim igračima i ne želim da nas izuzmem od kritike, ali koliko smo mi neozbiljni toliko je i EL.

Da li je moguće da najjače evropsko takmičenje ne želi da jedan od najboljih igrača koji će to takmičenje igrati i koji se vratio iz NBA zaigra što pre?Zar nemaju sponzori interes da taj čovek bude registrovan i igra? Koliko ljudi će pratiti tu prvu Kampacovu tekmu, pogotovo ako je protiv Barse? Posle se čudimo što nema love u EL, amaterizam epskih razmera.

Ali smo na dve pobede od Barse i Reala 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dobijamo Barsu i bez Fakunda 💪

Nisu nista posebno ove sezone, mnogo osciliraju, mislim na nije ni sjajna hemija unutar ekipa, imamo solidne sanse u petak...

Samo se nadam da ce klub ovaj put ispostovati sve sezonce i da ce moci normlano da se udje na utakmicu...

Link to comment
Share on other sites

Čekajte ljudi, klub je suspendovan jer ima dugovanja prema igračima i očigledno nije ni izveštavao o tome, iako je bio obavezan. EL uradila sve po pravilniku. Odakle vam to da je nešto od njih, ko kaže da smo mi izmirili sve obaveze i dostavili adekvatnu dokumentaciju? 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...