Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

42 minutes ago, anubisgrau said:

ako dusko ivanovic uspe da sve ove coviceve gadosti ne dopru do igraca i prodju bez uticaja na njihovu dobru igru, moracu dobro da se potrudim da nadjem odgovarajuce komplimente koje ce zasluziti.

 

iskreno se bojim izduvavanja posle ovog epiloga sa kampacom, ko to izdrzi a da nastavi da pobedjuje, svaka mu cast.

Боли њих уво шта Човић прича по конференцијама.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Лазић је мотор овог тима годинама у назад хтели људи да се помире са тим или не

Сваки тим би требало да има једног таквог играча наручито ловбуџет тимови

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Лазић је мотор овог тима годинама у назад хтели људи да се помире са тим или не

Сваки тим би требало да има једног таквог играча наручито ловбуџет тимови

 

 

Laza je nas dobri  SDI 1,9 diesel ( ko razume znace :classic_biggrin: )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ovo oko Zelera nije prazna prica. Gledam sad hajlajtse i 90% vremena me neodoljivo podseca na Stimaru, a onda pravo niotkuda naleti tipa banana na Janisu ili neko monstruozno kucanje. Ima i taj trademark Stimbe potez kad namerno promasi zicer da bi upisao i ofanzivni skok i poene.

 

Vidim da vazi za high iq i dobrog pikenrol igraca, mogao bi Faku da ga lansira medj zvezde.

 

Doduse, vise sam za nekog pokretljivijeg, skocnijeg, atleticnijeg centra, da ne kazem prajm-Hasana.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Laza je nas dobri  SDI 1,9 diesel ( ko razume znace :classic_biggrin: )

A Kampaco je moj Twins Park 1.6 12v u Alfi 147 

 

Vozim je samo jednom u nedelju ili dve jer nemam para da sipam gorivo, 3000 me izadje da vozim 60km i to van grada.  Kao i mi sto vozimo Kampaca samo u Aba a nemamo para za El

 

 

Baj d vej, ukoliko neko zeli da kupi malo vozenu i skroz utegnutu Alfu neka mi se javi 

 

147

2002 godiste. 

10 godina u porodicnom vlasnistvu 

Zaista malo vozena, vikendom i na putovanja auto putem jer tu malo trosi 

Koza 

Klima 

Abs 

Esp 

El podizaci 

Alu felne 

Ma sve full, na pp kog zanima, poslacu i slike 

 

Ne zajebavam se

 

 

 

 

 

Edited by Redstar0356
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Redstar0356 said:

A Kampaco je moj Twins Park 1.6 12v u Alfi 147 

 

Vozim je samo jednom u nedelju ili dve jer nemam para da sipam gorivo, 3000 me izadje da vozim 60km i to van grada.  Kao i mi sto vozimo Kampaca samo u Aba a nemamo para za El

 

 

Baj d vej, ukoliko neko zeli da kupi malo vozenu i skroz utegnutu Alfu neka mi se javi 

 

147

2002 godiste. 

10 godina u porodicnom vlasnistvu 

Zaista malo vozena, vikendom i na putovanja auto putem jer tu malo trosi 

Koza 

Klima 

Abs 

Esp 

El podizaci 

Alu felne 

Ma sve full, na pp kog zanima, poslacu i slike 

 

Ne zajebavam se

 

 

 

 

 

Alfa malo vozena?

Znači više gurana i šlepovana 😆😆😆

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Svako sranje treba nazvati pravim imenom i to uvek stoji, ali navijacko breme realno je golemo.

Ja licno, onako objektivno (cega nema kod navijaca) ne bih trebalo da navijam za Zvezdu, prevashodno fk, pa onda i kk, kad se posmatraju likovi koji tu defiluju i koje smatram talogom ovog drustva u svakom pogledu.

Al jbg, ja cu uvek pratiti Zvezdu, zeleti pobede, voditi svog sina na tekme kako je mene deda vodio i tako mi usadio ovo sto prema Zvezdi osecam...

 

  • Like 16
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Manoly said:

Svako sranje treba nazvati pravim imenom i to uvek stoji, ali navijacko breme realno je golemo.

Ja licno, onako objektivno (cega nema kod navijaca) ne bih trebalo da navijam za Zvezdu, prevashodno fk, pa onda i kk, kad se posmatraju likovi koji tu defiluju i koje smatram talogom ovog drustva u svakom pogledu.

Al jbg, ja cu uvek pratiti Zvezdu, zeleti pobede, voditi svog sina na tekme kako je mene deda vodio i tako mi usadio ovo sto prema Zvezdi osecam...

 

Upravo tako Mane druze moj napaceni. Zvezda je bila i pre, a bice i posle njih. Nisu oni Zvezda, kao sto nisu ni Srbija, Beograd… Mozemo mi danima da ovde pisemo o vremenu losih djaka i pogledima neopterecenim inteligencijom, ali to nema veze sa nasom ljubavi prema Zvezdi koja je iznad njih. Covic samo nije neobrazovan i glup kao ovi drugi sportski radnici, pa nam takav deluje nesto simpaticnije. FK je npr apsolutna gadost…

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

Ako ima nesto sto bih zelio od Djeda Mraza to bi bilo da se produzi ugovor sa Petrusevim na jos 2 3 dodatne sezone,koliko god da kosta,Srbin sa 211 koji ima ovakve pokrete,sut,kliker,i jos je mlad i igra za KKCZ.

Ako u koga treba uloziti to je on.U mojoj glavi neobjektivnoj on je mjesavina Novickog i Milutinova.

E sad koliko je realno da mu mi mozemo platiti duzi ugovor, nemam pojma,ali znam sta zelim

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jelencom said:

Ako ima nesto sto bih zelio od Djeda Mraza to bi bilo da se produzi ugovor sa Petrusevim na jos 2 3 dodatne sezone,koliko god da kosta,Srbin sa 211 koji ima ovakve pokrete,sut,kliker,i jos je mlad i igra za KKCZ.

Ako u koga treba uloziti to je on.U mojoj glavi neobjektivnoj on je mjesavina Novickog i Milutinova.

E sad koliko je realno da mu mi mozemo platiti duzi ugovor, nemam pojma,ali znam sta zelim

Prvo obezbediti Duska na vise godina, a onda dati pare (koje izgleda da imamo) Petrusevu i sl. igracima. Petrusev, Gudura, Kalina, Neda... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fradler said:
Izgleda da ovo oko Zelera nije prazna prica. Gledam sad hajlajtse i 90% vremena me neodoljivo podseca na Stimaru, a onda pravo niotkuda naleti tipa banana na Janisu ili neko monstruozno kucanje. Ima i taj trademark Stimbe potez kad namerno promasi zicer da bi upisao i ofanzivni skok i poene.
 
Vidim da vazi za high iq i dobrog pikenrol igraca, mogao bi Faku da ga lansira medj zvezde.
 
Doduse, vise sam za nekog pokretljivijeg, skocnijeg, atleticnijeg centra, da ne kazem prajm-Hasana.

U odnosu na sva imena koja su se do sada provlačila Zeller je no-brainer, namazani hauzmajstor sa ogromnim iskustvom ali i najskuplji i najmanje realna opcija.


Sa 19 godina je kao ruki odigrao 80 tekmi u Šarlotu sa 17mpg.
Za deset sezona u NBA ima 22mpg i bolje procente za 2 poena od Mirotića kao i TRB 6.0 (Mirotic 5.9). Genuine old skul hasler. Nije eksplozivan ni atraktivan ali je ozbiljno potkovan fundamentima, uporan i snažan i ne plaši se nikog. Već nakon jednog hajlajca jasno je da je to veoma pametna glava i da će ako ima prostora uvek pre posegnuti za praktičnijim rešenjem...ali zato stav sa kojim ide na obruč iz kretnje je za rispekt.


Imamo Petruševa za fensi košarku: da širi odbranu šutem spolja, napada licem i blokira...Zeler ume valjano da pokrije onaj "prljaviji" šljakerski deo...to uspešno radi već deceniju u NBA.
Za sezonu ,,All in..." nakon koje odlaze Faku, Vildosa, Bentil i Petrušev...trebalo bi da posegnemo za nekim iskusnijim rešenjem na petici.

Kod Zellera, iako mu ističe ugovor,ne vidim razlog zašto bi prelazio u EL ? 

Ovu sezonu igra za 2,6 M.
 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Rajon Rondo said:

Izgleda je nepopularno misljenje, ali meni nikad nije bilo zalije sto nekom strancu ne ide i sto mu preti teranje.

Odakle to da njemu ne ide. On pruza upravo onoliko koliko se i ocekivalo, pogotovo u ovim godinama. Pravo pitanje bi bilo sta koji on radi kod nas u EL.

Link to comment
Share on other sites

Zamislite bekove Kampaco, Vildoza, Nedovic, Guduric [emoji846] Znaci to ne bi bila "jedna od..." nego ubedljivo najbolja bekovska linija evrolige. Ovo su ozbiljne price.
Pre 5 godina bi kuću stavio da će Guduric postati najbolji igrač Evrolige, a sad ga stavljamo u ovakvu rečenicu manje-više samo zato što je igrao u Zvezdi.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...