Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, drakon1 said:

Ne, to je moralo biti mnogo ranije...

 

EDIT: 22.12.2016. https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/game-center/2016-17/crvena-zvezda-mts-belgrade-real-madrid/E2016/106/#boxscore

 

Taylor 7/10 za tri. Mislim da je to retko ikad vise ponovio.


EDIT 2: I nije u EL nikad vise tako dobro gadjao... https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/players/jeffery-taylor/records/006546/

 

Tu tekmu sam DOSLOVNO prestajao na jednoj nozi drželi se za ogradu iznad ulaza 🙂

 

MwifSGx.jpg

 

XKQbyM0.jpg

 

No vredelo je.

 

RFTAGNF.jpg

  • Like 20
  • Love 3
  • Thanks 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, bosMan_jr said:

Raduljica ne igra ozbiljnu kosarku vec 5 godina, a i pre 5 godina je bio ograniceno upotrebljiv u danasnjoj kosarci. Ovaj je do juna bio u Realu, ne vidim nikakvu slicnost.

 

Imamo i 4 krila, pa sta? Ta krila bar mogu da odbrane nesto, ovi centri ne mogu nista. 
 

Poeni u rukama? Sta ce nam, hocemo li da dajemo 130 po utakmici? A da primamo 132?

Kojih 130 poena? Sada postizemo u proseku izmedju 70 i 80 poena. Mi mozemo da postignemo neki kos pod uslovom da se opet oslonimo na Nedovica i Vildozu. Kampaco je tu da razigra i igra odbranu. Dobric jos nije proradio, a proradice, ali to moze biti za dva meseca, a do tada smo u problemu.Mozemo mi stalno da se branimo, ali nije to ceo smisao kosarkaske igre, mislim ako hoces nesto da uradis. Primer je utakmica za Milanom.

Sada je pitanje hocemo li neki iskorak ili ne.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kojih 130 poena? Sada postizemo u proseku izmedju 70 i 80 poena. Mi mozemo da postignemo neki kos pod uslovom da se opet oslonimo na Nedovica i Vildozu. Kampaco je tu da razigra i igra odbranu. Dobric jos nije proradio, a proradice, ali to moze biti za dva meseca, a do tada smo u problemu.Mozemo mi stalno da se branimo, ali nije to ceo smisao kosarkaske igre, mislim ako hoces nesto da uradis. Primer je utakmica za Milanom.

Sada je pitanje hocemo li neki iskorak ili ne.

Brate doveli smo Kampaca, a ne Roko Leni Ukica da igra odbranu i malo razigra nekoga.

 

Lik dize plafon svima, a i sam moze da ubaci uvek 10-15 poena.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, Holins bi bio top pojacanje, tacno da matretira i umora protivnicke bekove... Panter mu i dalje viri iz dzepa, mogao bi da ga vrati opet... 😁

 

Campaco Vildoza Markovic

Nedovic Lazic

Holins Dobric 

Petrusev Bentil

Mitrovic pojacanje Kuzmic

 

Kasnije bi mi Ivanovic i Martin uskocili umesto Pefija i Kuzmica

Raduljica Lazarevic Ilic nek se skidaju za Aba ligu...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stefi88 said:

Pa ako nam je Holins prva opcija to znaci po tebi da ne zelimo iskorak?

 

 

A ko kaze da nam je on prva opcija? Uvek mi je zanimljivo kako jedan forumas napise: ,, E, bilo bi dobro da dovedemo Holinsa", par sledecih se slozi, a onda neko napise Holins je opcija i to je to. Svi onda preuzmu da je to to i da je on sledece pojacanje. Taj isti Holins koji je teran prosle 2/3 sezone.

Ja sam siguran da nas on nece pojacati, jer bi pojacanje bilo da dovedemo drugacijeg igraca od onih koje imamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A ko kaze da nam je on prva opcija? Uvek mi je zanimljivo kako jedan forumas napise: ,, E, bilo bi dobro da dovedemo Holinsa", par sledecih se slozi, a onda neko napise Holins je opcija i to je to. Svi onda preuzmu da je to to i da je on sledece pojacanje. Taj isti Holins koji je teran prosle 2/3 sezone.

Ja sam siguran da nas on nece pojacati, jer bi pojacanje bilo da dovedemo drugacijeg igraca od onih koje imamo.

@Markoss je pisao juce da je Holins prva opcija.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A ko kaze da nam je on prva opcija? Uvek mi je zanimljivo kako jedan forumas napise: ,, E, bilo bi dobro da dovedemo Holinsa", par sledecih se slozi, a onda neko napise Holins je opcija i to je to. Svi onda preuzmu da je to to i da je on sledece pojacanje. Taj isti Holins koji je teran prosle 2/3 sezone.

Ja sam siguran da nas on nece pojacati, jer bi pojacanje bilo da dovedemo drugacijeg igraca od onih koje imamo.

Daj neki primer kakav nam to igrac treba?i da je realan da ga dovedemo?msm kakav nam igrac treba na poziciji 3?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stefi88 said:

Daj neki primer kakav nam to igrac treba?i da je realan da ga dovedemo?msm kakav nam igrac treba na poziciji 3?

Deluje da brat cilja na Durenta. Ima poene u rukama, moze dobru odbranu da igra, definitivno je iskorak.

 

1 minute ago, Predragdjape said:

Zasto da ne vratimo Kalinica? Mislim da mi I njemu padamo na pamet. Prvo. Imamo love. Drugo imamo tim. Trece imamo trenera. Pa cak i za manje love da odigra, sansu da napada F4 sa Zvezdom, sada, mislim da ne bi propustio. Isto mislim I za Marjanovica.

Pa tesko bismo ga vratili i na igrici, a ne u zivotu.

 

Hocemo li malo realnosti ubaciti u konverzaciju ili smo totalno out of control?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Ja sam bio ubedjen da je Kampaco, hodajuci missmatch u odbrani, sad malo gledao u nba kako je peglao odbranu i pozitivno me iznenadio, nesto nisam u Realu primetio tu odbranu. 

 

Campazzo je vrhunski defanzivac za evropsku košarku. U NBA ga nisam dovoljno pratio...

 

Inače, petica prije trojke što se mene tiče, zbog povrede Hasana.

 

Mada bih rado holandovao, da se razumijemo.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

 

Pa tesko bismo ga vratili i na igrici, a ne u zivotu.

 

Hocemo li malo realnosti ubaciti u konverzaciju ili smo totalno out of control?

Nije bilo realno ni prosle sezone da ga dovedemo. Znam da je tesko, ili nemoguce ali je on lud na svoj nacin, a mnoge stvari su se poklopile sada. Tj poklapaju se. Hocu reci, da me uopste ne bi iznenadio njegov dolazak...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Nije bilo realno ni prosle sezone da ga dovedemo. Znam da je tesko, ili nemoguce ali je on lud na svoj nacin, a mnoge stvari su se poklopile sada. Tj poklapaju se. Hocu reci, da me uopste ne bi iznenadio njegov dolazak...

Ja mislim da je jedini nacin da se vrati ako eventualno ima neki sukob sa Sarasom pa da bas obojica imaju zelju da on napusti Barsu, u suprotnom je njegov dolazak u kkcz naucna fantastika, realno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...