Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Sam B said:

 

Pa u tome i jeste fora, da ljudi misle kako je sve normalno, a u stvari sve je u kurcu. Ovo je cisto mazanje ociju, i nebitno je da li je to 1% ili 10% nekog ukradenog novca, ovo je nenormalno i laganje ljudi, i ja bih voleo da se to zna pa makar bili i na amaterskom nivou. 

 

Klasičan populizam.

 

Uništene sve klupske lige u državi da bi se stvorio proizvod u vidu četiri kluba za slikanje u Evropi. I naravno ulaganje u olimpijske sportove da bi se kitili njihovim medaljama. Ruku na srce, uništavanje klupskih liga u državi dolazi na naplatu kroz neumitno propadanje, nekada trofejnog, kolektivnog sporta.

 

Naravno, čestitam svima koji su kukali za čuvenim iskorakom. Nadam se da ćemo bar rezultatima opravdati ovoliki novac. Ja zaista ne bih imao problem da gledam Zvezdu u Ligi Šampiona, kao neki. Gledao sam je i u gorim stanjima, sigurno je to da će se ti dani i vratiti.

 

Što se tiče sinoćnjeg poraza, ko god je bio u hali u utorak mogao je da pretpostavi ishod i ovog meča. Ostala je nada u Milanovo samoubistvo. E, sad, ostaje pitanje fizičke spreme ekipe na nivou cele sezone.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@Kontra To i ja mislim.

 

Mi vise nismo sportska nacija, sve je devastirano. Bili smo vrh u kosarci, vise nismo, bili smo u vaterpolu, vise nismo, bili smo u odbojci, nesto se jos drzimo u zenskoj odbojci. Rukomet smo kanta vec 20 godina. Znaci ta prica vise ne pije vodu. Uspesan je Djokovic, svakako ne zaslugom drzave. Mi smo skuvane zabe. Sport nam je bezvredan, pozatvarali smo kosarkaske centre u Leskovcu, Nisu, Novom Sadu, Cacku, Kragujevcu. Sipamo u te rupe bez dna KKCZ i KKP. Zasto? Zbog nekog kratkorocnog uzbudjenja?

 

Ja se sad ozbiljno bojim za Zvezdu ako sutra ovaj padne sa vlasti i ukinu nam novac. Ko zna koliko vec dugujemo...

 

Ja kapiram da je ono mozda nekome smor, da ga sad smaram kada je doslo ovakvo pojacanje, ali mislim da je vazno pricati o takvim stvarima.

 

Da li neko stvarno misli da je samo Zvezda htela Kampaca? Taman posla. Nego je samo Zvezda htela da baci toliki novac. I grcka verzija Zvezde, Olimpijakos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Milko Miller said:

Ne radi nijedna hemijska u kancelariji Covica ili što se još čeka sa zvaničnom objavom?

Ceka se posebna... "Buducnost Srbije" ili tako nesto.

 

 

 

21 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

Šteta za sinoć…

 

Previše praznog hoda na obe strane terena, bez pravog doprinosa 5-6 igrača i opet na jednu odbranu od napada za pobedu…

 

Ajde i ti, o utakmici, pa covece to je davno proslo vreme, sta se vracas na to. 😄   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sam B said:

 

 

Ja se sad ozbiljno bojim za Zvezdu ako sutra ovaj padne sa vlasti i ukinu nam novac. Ko zna koliko vec dugujemo...

 

 

Nema šta da se brineš. Stvar je jasna, kad se ovo završi proćićemo kao Steaua. I mi i Partizan.

 

Ovo sad je situacija kad čovjek proda sve šta ima i živi u hotelu. Na prvi pogled super, ali kad jednom sve dođe na naplatu spavaće u kartonskoj kutiji.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sinisa. Jebem ti...

Koliko sam samo puta zaboravio na sva sranja koja su ti trenuci devedesetih donosili gledajuci Kalco na BK i posle trecem kanalu, one duge lopte koje lete po 70 metara sa levog halfa...

Odes do kuhinje da uzmes klopu, a cale se dere iz dnevne sobe "Slobodni za Lacio". 

Trcis nazad usput trazeci informaciju sa koliko metara i kalkulises verovatnocu da ce pasti gol.

 

Sutra izlazis u Cirio dresu napolje, nosis Tigar gumenjaru koja izaziva telesne povrede, dizes kragnicu i sutiras o zidic.

 

Mator sam, jebes mi sve.

 

Previse je dobrih ljudi otislo.

Neka ti je vecna slava, legendo najveca!

Edited by Gilmour
  • Like 18
  • Love 20
  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

Vec ko zna koji put u poslednjih par godina, me je pogodila smrt nekoga koga nisam znao, kao nekog najblizeg. Mozda ga nisam znao, ali je on deo moga zivota, mojih uspomena. Osecam se kao da je neko otkinuo deo uspomena iz mog zivota i to me je bas pogodilo.

Hvala ti Sinisa za sve uspomene i lepe trenutke u zivotu koji si mi pruzio. ❤️

  • Like 6
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...