Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Uz svo postovanje protivnika, Zalgiris je bez Brazdeikisa (ajde i Kalnietisa i Dimse ali manje) prema imenima najslabija ekipa Evrolige i ta utakmica mora da se dobije. I da, jesmo favoriti kod kuce protiv ovakvog Zalgirisa. 
Bukvalno imaju 1 igraca za koga si siguran da ce prebaciti 9 poena (Evans) i nekoliko korisnih igraca uloge - Smits koji je veoma cvrst igrac i koga dosta cenim, Ulanovas koji igra najruznije za oko u Evroligi ali je dokazani igrac uloge, Lekavicius koga ne cenim ni najmanje kosarkaski i Cavanaugh koji je bezveze igrac ali moze da mu se desi da se zapali  sa distance.

Na centru su u najmanju ruku losi, Hayes i 2 litvanska igraca druge klase.

Sve ovo deluje dosta tanko i mislim da je sadasnji skor odlican uspeh za njih i da ce u nastavku sezone padati na tabeli.


Armani je druga prica, tu nismo favoriti, ali idemo korak po korak.
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto ne igra Brazdeikis, retko uzasan kosarkas, ima neke jezive procente i kanali ih kad god je na terenu. Kalnietis im ne ulazi ni kad je zdrav, u ovoj fazi karijere je beskorisniji od Pefija.

 

Sustinski su jedino oslabljeni odsustvom Lekaviciusa, ima istu povredu kao Dzoni, ne bi trebalo da se pojavi u Beogradu. On isto ne briljira ove sezone, ali protiv nas je po pravilu inspirisan.

 

Lepa sansa za pobedu, bice tvrdo, ali u svakom slucaju lakse nego protiv Armanija. Verujem da cemo Evansa iskontrolisati, vise me brine Ulanovas, za njega bas i nemamo adekvatno resenje.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fradler said:

Steta sto ne igra Brazdeikis, retko uzasan kosarkas, ima neke jezive procente i kanali ih kad god je na terenu. Kalnietis im ne ulazi ni kad je zdrav, u ovoj fazi karijere je beskorisniji od Pefija.

 

Sustinski su jedino oslabljeni odsustvom Lekaviciusa, ima istu povredu kao Dzoni, ne bi trebalo da se pojavi u Beogradu. On isto ne briljira ove sezone, ali protiv nas je po pravilu inspirisan.

 

Lepa sansa za pobedu, bice tvrdo, ali u svakom slucaju lakse nego protiv Armanija. Verujem da cemo Evansa iskontrolisati, vise me brine Ulanovas, za njega bas i nemamo adekvatno resenje.

Stefan Lazarevic. Sasvim adekvatno resenje, ocekujem ga u rosteru

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Džoni je nažalost zaradio povredu koja će verovatno ozbiljno uticati na njegov najveći forte u napadu. Kada nam rival izadje iz bonusa a pri kraju četvrtke odmaramo Vildosu ili Nedaru i trebaju nam jeftini poeni sa penala iznudjeni njegovim signature fejk prodorom. Džoni zbog frejma ne može tu levu stranu da zaštiti već kontakt prima baš po rebrima...vratu, licu i to se uvek svira kao jedan-dva. Nema potrebe da flopovanjem to naglašava. Zna li se bar sa koje strane je povreda...?


Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Pero_Cameron said:
Čović zamolio navijače bez incidenata ali je ipak podsetio da su nas vrijedjali i mahali nato zastavom [emoji1787]

Prefarban masnom farbom iz dve, tri ruke...lakiran nitro lakom i ispoliran sa vodošmirglom iljadarka granulacija.

Šumarima gaće nikad same ne spadaju...vazda sinonim za Die Hard ekipu ali ovaj put idu skraćeni mečki na rupu.

Siguran sam da ulazimo fokusirani i naloženi jer strah koji izmiče kontroli ne stanuje u Pioniru.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Threekola said:

Pušteno je još karata u prodaju za Žalgiris (A, C i D tribinu). Ajmo ljudi ko god može da podržimo i ekipu i klub finansijski koliko god možemo

 

 

Sto? Da ne zakasni Raduljici plata mozda. Dokle god taj sns lik obitava u klubu i izvlaci pare ko zna za koga reagovacu na svaki poziv da se klub podrzi novcano.

Sve zarade od Pionira za EL ne mogu da pokriju platu coveku koji je dosao kao neka lopovska kombinacija sto ej valjda svima jasno samo eto pravimo se blesavi... jer Srbija...znas kako stoje stvari... jbg morali smo... ne moze Kalinic ali moze Raduljica on je pravi cigan Kalinic jeo govna oko Kosova...  
Nista licno ofkors 🙂 

 

 

edit: napisah za Raduljicu da je igrac i onda skapirah da se on penzionisao pre dve godine 

Edited by Tamburinjo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Tamburinjo said:

edit: napisah za Raduljicu da je igrac i onda skapirah da se on penzionisao pre dve godine 

Ako ne i vise. Jeste mozda izlizana prica ali ovo sto igra Raduljica moze isto, ako ne i bolje neki nas mlad igrac.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Steta sto ne igra Brazdeikis, retko uzasan kosarkas, ima neke jezive procente i kanali ih kad god je na terenu. Kalnietis im ne ulazi ni kad je zdrav, u ovoj fazi karijere je beskorisniji od Pefija.

 

Sustinski su jedino oslabljeni odsustvom Lekaviciusa, ima istu povredu kao Dzoni, ne bi trebalo da se pojavi u Beogradu. On isto ne briljira ove sezone, ali protiv nas je po pravilu inspirisan.

 

Lepa sansa za pobedu, bice tvrdo, ali u svakom slucaju lakse nego protiv Armanija. Verujem da cemo Evansa iskontrolisati, vise me brine Ulanovas, za njega bas i nemamo adekvatno resenje.

 

Za mene je ipak bolje sto ne igraju njih dvojica.

Prvi ima pedigre i verovatno je pitanje momenta kada ce poceti da igra, kanali i nas Dobric pa je proradio poslednjih par utakmica.

Koliko vidim oni ce maltene u utakmicu uci sa 7-8 igraca, plus par anonimusa koji nisu videli parket.

 

Nase je da za razliku od poslednjih par utakmica udjemo tvrdo, izmrcvarimo ih u ne dozvolimo osovini Evans-Hejs da se razmase.

Da iskoristimo njihov ocekivani pad u drugom poluvremenu i prelomimo utakmicu.

 

Lepo se namestilo da ih zveknemo, u padu su, doduse i mi idemo ka tome ali taj pad uspesno odlazemo i idealno bi bilo da razvucemo ovaj momentum do Pireja.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Možda samo jedan transparent ali kulturan, a opet dovoljno direktan da im se stavi do znanja™️: "Prošle sezone niste nas lepo dočekali i povredili ste nam osećanja. Not kul!" Ne znam da li uzvičnik na kraju previše oštar ton daje kritici, ali to je otprilike to, da ih ipak malo naučimo pameti.:smiley53:

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Sam B said:

 

Po rosteru gledano skroz si u pravu, ali po igri pre smo favoriti protiv Armanija nego protiv Zalgirisa. Armani igra katastrofalno lose spram kvaliteta koji nesumljivo imaju.

Za Armani je samo pitanja dana kada ce poceti da melju sve redom, nadam se da to nece biti cetvrtak. 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...