Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, pantelia said:

 

Nas covek, zove se Mladen, ali nema sanse da se setim prezimena. Trenirao sa mnom u mladjim danima 🙂 Sretao sam ga povremeno, znao sam da se bavi trenerskim poslom, ali nisam imao pojma da je ovako daleko dogurao.

 

edit: setio se, Mladen Manojlovic

 

https://basketball.eurobasket.com/coach/Mladen-Manojlovic/59803?Women=1

Bravooo, bio jedne godine na Zlatiboru na kosarkaskom kampu, mislim da je dosao sa trenerom mladjih selekcija Zenita tada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Benito said:

Pa imas Markovica, nije Jovic nista spremniji od njega a svakako ako vec jurimo nesto pretpostavljam da ce to biti zamena za Dzonija sto svakako Jovic nije.

Ma nisam mislio na Jovica, nego neki igrac slicnog stila.

Link to comment
Share on other sites

  sinoc je nekako sve bilo na svom mestu, odigrali smo mnogo pametnih napada...odbrana na nivou koliko ss moze protiv ovakvog napadackog tima...da se ne bavim Partizanom mnogo ali ono sto oni igraju u odbrani se ne moze recima opisati, ali njihov problem...

 

  Nedovic poezija od igre, posebno u prvom pol...obe one trojke pred kraj (Dobric i Vildoza) su dosle posle njegove kreacije...

 

  ako vidim neke nase tendencije u igri dovodjenje pleja moze biti sasvim logican potez...sad me samo zanima koga cemo dovesti, dal ce to biti neko krpljenje ili neko ozbiljniji igrac...ako dovedemo nekog ozbiljnijeg jasno je da se puca na najvise ciljeve i u El...

 

  sad treba biti pametan ako se bude moglo dobiti ovih par u El da se uhvati prikljucak skroz, mada svaka El utakmica je potencijalna mina...

 

  ovaj Virtus nit smrdi nit mirise...od tima koji je ovde protiv Partizana dao  62 poena do pobede u Madridu posle sa datih 95...favoriti jesmo, samo da to opravdamo...

Link to comment
Share on other sites

iz mog ugla treba nam two-way igrac sa sutem

sad to moze biti ili neki kombo koji dodatno ima ballhandling, prajm djenka stajl

ili fizicki jaca trojka ili 3/4 tipa kalina, ponitka, hanga...

zavisi gde ivanovic vidi veci problem...da li je to odsustvo dzonija i manjak ballhandlera ili kanal dobrica + pogubljenost pitbula

mozda saceka jos decembar da vidi sta moze da dobije od dobrica pa onda presece

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Džoni 2 slomljena rebra, za treće nisu još uvek sigurni. Ok je ovako, ali teško diše. Srećom, nije došlo do povrede unutrašnjih organa prilikom pucanja rebara.

Nezvanična procena 6 nedelja oporavka, ali to je još uvek samo prognoza u ovom trenutku.

Ovo je najbitnije. Dobro je da je tako. Rebra ce da se srede... 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da nama treba startno krilo, tacnije neki 3/2 igrac i da bi cak i Holins od januara tu odradio sjajan posao. 

 

Vildoza, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Dobric

Holins, Lazic

Bentil, Petrusev

Martin, Mitrovic, Kuzmic

 

Steta stvarno sto Holand nije bolji igrac, i to ne u ponekom, nego u apsolutno svakom segmentu. Nepouzdan je i u sutu, a to mu je forte, mada je sinoc i korektan bio. Al me uhvati anksioznost kad god je lopta kod njega, bukvalno ocekujem da sutne na nas kos u jednom trenutku. No, treba gurati ovako do daljnjeg, po mom misljenju.

 

Cim trener zna sta radi, odmah i neki igraci poput Lazica dobijaju smisao. A proigrace i Dobric, kao i svaki put sto proigra kad treba. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

s obzirom na prethodna iskustva sa povredama igrača, našim medicinskim štabom, te dužinom (projektovanog/stvarnog) odsustva, Džoni će biti možda spreman za PO ABA lige -- a tada nećemo moći da ga ubacimo, jer ne ide da tek oporavljeni igrač ulazi pod takvim pritiskom i fizičkim intezitetom.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...