Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sramna selekcija naravno.

Besmisleni Holand ce out u roku od 5 dana. Martin?? Sta je ovo?

Kuzmic naravno pokazuje da je idealan za 3. centra a ne osamnaestog.

Motley kao kad ja dodjem na basket ispred zgrade sa klincima 2009. god.

 

Smesno i tuzno sve u svemu.

 

Pretpostavljam da ovo nije kiks danas i da je sve manje vise ok. Steta sto Raduljica nije probao neki specijal od 3-4 min

 

e da, i za sve koji glorifikuju Bentila, pa ne znam kako da vam kazem: ako ga poredimo sa Holandom i Adamsom tj momcima koji trenutno ne izgledaju ko profesionalni kosarkasi super je. Ali ova njegova igra je super za Hjuston koji juri visokog pika - tj besmislena je uglavnom

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih, onako drugarski, da popricam sa Vladom. Samo da ga pitam, druze imas li nameru da sam odes ili si u stanju da budes trener Zvezde sve dok te Covic ne skloni, pa makar to bilo posle 100 uzastopnih izgubljenih utakmica.

Sve to neki silni zvezdasi, a zarad svog nekog dobitka, karijernog ili trenutno finasijskog, su u stanju da uniste klub. Nikada mi nece biti jasno, nikada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hasan Martin je izgleda prvi pukao pod ovakvom rotacijom gde ne zna koliko ce igrati sledeci mec.Jbg to je tako kad dovedes 5 centara.

Verovatno kad je dolazio mu je bilo obecano da ce imati status prvog centra a ono ne zna kako ce kad igrati i jbg.I sad izgleda da bojkotuje,

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Voleo bih, onako drugarski, da popricam sa Vladom. Samo da ga pitam, druze imas li nameru da sam odes ili si u stanju da budes trener Zvezde sve dok te Covic ne skloni, pa makar to bilo posle 100 uzastopnih izgubljenih utakmica.

Sve to neki silni zvezdasi, a zarad svog nekog dobitka, karijernog ili trenutno finasijskog, su u stanju da uniste klub. Nikada mi nece biti jasno, nikada.

Vlada nije kriv, pogresnog coveka trazis da popricas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Hasan Martin je izgleda prvi pukao pod ovakvom rotacijom gde ne zna koliko ce igrati sledeci mec.Jbg to je tako kad dovedes 5 centara.

Verovatno kad je dolazio mu je bilo obecano da ce imati status prvog centra a ono ne zna kako ce kad igrati i jbg.I sad izgleda da bojkotuje,

Nije to isti igrac ko pre..mislim da nema blokadu i kucanje do sad..pre na tone. Fizicki nije on fit, jedva se odvaja od parketa. Njega treba katovati ako je do toga, beskoristan je.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Voleo bih, onako drugarski, da popricam sa Vladom. Samo da ga pitam, druze imas li nameru da sam odes ili si u stanju da budes trener Zvezde sve dok te Covic ne skloni, pa makar to bilo posle 100 uzastopnih izgubljenih utakmica.

Sve to neki silni zvezdasi, a zarad svog nekog dobitka, karijernog ili trenutno finasijskog, su u stanju da uniste klub. Nikada mi nece biti jasno, nikada.

Pa vidi, takva su vremena došla. Moralno dno. Da ti ponudi neko 300 soma evra da radiš posao koji ne znaš ili ne znaš dovoljno. Koliko bi ljudi (i to ne samo kod nas!) reklo "izvini, ali ne znam, nisam za to"... I to od predsednika države, ministara, direktora EPS... Zašto bi jedan klub na državnoj sisi bio izuzetak?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Losmi17 said:

Poenta je bila u tome da trebas uzeti bolji sut uvek.

Svakaki je indijanski i to sto radi Vildoza ali je i daleko ucinkovitije.

Kad nemas igru kao sto mi nemsmo, onda biras manje zlo makar.

 

Razumem. Ja sam hteo da kažem da nam je preveliki procenat napada indijanisanje. I iako je večina krivice za to na treneru, nešto mora da ide na dušu i igračima koji prevedu loptu preko pola i opire neki bezvezni šut.

 

I razumem da je teško zadržati koncentraciju i motivaciju u ovim raspadima. Ali neki igrači su se tu jako slabo pokazali. Pre svega baš spomenuti Bentil i Vildoza. Koji kada protivnik  ode na osetljivu razliku, ne pokazuju želju da zagrizu još jače i smanje razliku, nego krenu da igraju za svoju dušu.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...