Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sta tacno Tomica cini pozeljnim da se vrati? Kod njega smo dobro izgledali jedino u plej-ofu Aba lige na utakmicama u Pioniru, jer je atmosfera bila takva da nas ne bi ni mnogo jaci od Partizana/Buducnosti dobili. Kada je dobio veci budzet na raspologanje skroz je promasio sa rosterom. Bilo je dobrih igraca, ali nije to funkcionisalo kako treba. Pobegao je posle prvog kiksa u drugoj sezoni i ostavio haoticno sklopljen tim. Na sve to igrao mu je F. Covic i bio planiran za rezervnog plejmejkera u EL sezoni.

 

Dobar skauting posao je uradio u prvoj sezoni kada nam je doveo Berona, Fajea, procenio da Perperoglu i dalje moze da igra na vrhunskom nivou, sledece godine je ubod bio Zo Braun (ne znam jel bas Tomiceva zelja), i to je sve okej. Ali sve ostalo sto se tice trenerskog posla, bar kao sefa strucnog staba, je jako upitno. Ja bih recimo voleo da ga vidim na klupi kao pomocnika ili mozda u ulozi nekog sportskog direktora kod nas (jer on je koliko se secam u Olimpijakosu bio zaduzen za skauting), ali ne verujem da je to realno.

 

 

Pesic svakako ne, proslo je njegovo vreme i mislim da bi se zbog njega i ko zna kakvih njegovih ideja jos vise nervirali. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Slobodni su:

  • Milan Tomic - svakako energicniji i iskusniji od Vlade, problem je sto je jednom digao ruke vec.
  • Igor Kokoskov - covek koji zna, ali nekako suvise fin da radi u nasem mulju.
  • Dusko Ivanovic - ako se ne bi pobio sa pola tima i Covicem, mozda bi bio dobra opcija
  • Milenko Topic - iako je legenda, iako je osvojio KLS sa nama kao trener, da ne unistavamo tu sliku nekim nepotizmom
  • Sale Djordjevic - ne znam u kakvom je odnosu sa clanovima nase uprave, ne toliko strucan koliko dobar motivator, nadam se da bi bio i dovoljno profesionalan da ne mesa ljubav i posao. Ako sve to prolazi, mozda bi i mogao, ali sumnjam da prolazi 🙂 
  • Sfairopoulos - jedini stranac (ne racunajuci Ivanovica) kojeg bi imalo smisla dovoditi
  • Laso 🙂 - zarad njegovog zdravlja, bolje ne.
  • Gianmarco Pozzecco - neka light verzija Djordjevica, ali jos energicnija = manje znanja, jos vise motivatorskih sposobnosti. 

  • Zvezdan Mitrovic 

 

Uskoro mozda i Radonjic (ali stvarno mislim da nema sanse da se vrati) i Trinkijeri (sumnjam da ce hteti u Zvezdu, i pored strucnosti ne treba nam takav lik, pokazao se da je ljigav u KKP). 

 

edit: umalo da zaboravim Karija Pesica 😄  

 

Birajte braco cigani 😄 

Edited by Kooineeperk
Kari i Zvezdan
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Slobodni su:
  • Milan Tomic - svakako energicniji i iskusniji od Vlade, problem je sto je jednom digao ruke vec.
  • Igor Kokoskov - covek koji zna, ali nekako suvise fin da radi u nasem mulju.
  • Dusko Ivanovic - ako se ne bi pobio sa pola tima i Covicem, mozda bi bio dobra opcija
  • Milenko Topic - iako je legenda, iako je osvojio KLS sa nama kao trener, da ne unistavamo tu sliku nekim nepotizmom
  • Sale Djordjevic - ne znam u kakvom je odnosu sa clanovima nase uprave, ne toliko strucan koliko dobar motivator, nadam se da bi bio i dovoljno profesionalan da ne mesa ljubav i posao. Ako sve to prolazi, mozda bi i mogao, ali sumnjam da prolazi [emoji846] 
  • Sfairopoulos - jedini stranac (ne racunajuci Ivanovica) kojeg bi imalo smisla dovoditi
  • Laso [emoji846] - zarad njegovog zdravlja, bolje ne.
  • Gianmarco Pozzecco - neka light verzija Djordjevica, ali jos energicnija = manje znanja, jos vise motivatorskih sposobnosti. 
 
Uskoro mozda i Radonjic (ali stvarno mislim da nema sanse da se vrati) i Trinkijeri (sumnjam da ce hteti u Zvezdu, i pored strucnosti ne treba nam takav lik, pokazao se da je ljigav u KKP). 
 
edit: umalo da zaboravim Karija Pesica [emoji1]  
 
Birajte braco cigani [emoji1] 
1. Tomić
2. Salo
3. Poceko
Link to comment
Share on other sites

Po najavama Real se sprema da silbuje Matea, a targetirali su Trinkijerija.

Mislim da nepotrebno diskutujemo, ni jedan trener od kredibiliteta ne bi preuzeo Zvezdu u ovom stanju.

Bojim se da cemo se jos nagledati bravura Vlade Jo na klupi🙄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vlaDixXx said:

Idealan je Dusko Ivanovic(znamo i zasto) ili Sale Nacionale(da se vrati kuci i da mu oprostimo ruznu proslo st) 

Na stranu sto pricamo o grobaru, ali po cemu je Djordjevic idealan? Ja mu za ono sto je kao trener uradio u reprezentaciji skidam kapu, tu je upravo dosla do izrazaja sposobnost da napravi dobru atmosferu i motivise ekipu, ali treniranje kluba je nesto sasvim drugo. U toj ulozi nista vredno pomena nije napravio, niti se bilo gde duze zadrzao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, fradler said:

 

 

Ali svejedno mislim da kum najavljuje pojačanje u igračkom kadru. Holand je sinoć bio van 12, dakle ušao je u poodmaklu fazu šilbovanja.

 

 

Kako se u poodmaklu fazu uklapa 11 i po minuta EL tekme pre neki dan? 

Imamo 15 igrača u rosteru + Topić, a 12 može da igra...hoćemo li posle svake utakmice pričati za ona 3 koja nisu u sastavu da su na pragu šilbovanja ili samo ako je van 12 stranac? 

Može da se desi da ode, naravno, ali ovo je samo jedna utakmica koju nije odigrao. To je sve samo ne - poodmakla faza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salo na klupi pa kap me zveknula i ako od mogucih novih trenera izgleda medju boljim.

 

Laso, nikako, ne jer je los, vec ne bi nas preziveo. Ovakav tim bi preuzeo tipa da dovede jos 2-3 dobra igraca i sutne bar pet.

 

Ostaviti Vladu Joa i to je to...prosto niko normalan nece doci bez doselekcije i katovanja.

 

Jedino da dodje novi predsednik jer npr Coki je organizovao izbor posle roka i to za pet dana i to sve njegovi indijanci.

 

Treba remont klubu..i odakle pare FMPu npr..koja je racunica da klub koji prate 50 ljudi dobija toliko love, a npr Borac Cacak dobije qrac.

 

Sve se to nece desiti, al kad bih stavio pare, to bi bio Sakota..jer Coki nikad nije radio sa boljim trenerom...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kooineeperk said:

Slobodni su:

  • Milan Tomic - svakako energicniji i iskusniji od Vlade, problem je sto je jednom digao ruke vec.
  • Igor Kokoskov - covek koji zna, ali nekako suvise fin da radi u nasem mulju.
  • Dusko Ivanovic - ako se ne bi pobio sa pola tima i Covicem, mozda bi bio dobra opcija
  • Milenko Topic - iako je legenda, iako je osvojio KLS sa nama kao trener, da ne unistavamo tu sliku nekim nepotizmom
  • Sale Djordjevic - ne znam u kakvom je odnosu sa clanovima nase uprave, ne toliko strucan koliko dobar motivator, nadam se da bi bio i dovoljno profesionalan da ne mesa ljubav i posao. Ako sve to prolazi, mozda bi i mogao, ali sumnjam da prolazi 🙂 
  • Sfairopoulos - jedini stranac (ne racunajuci Ivanovica) kojeg bi imalo smisla dovoditi
  • Laso 🙂 - zarad njegovog zdravlja, bolje ne.
  • Gianmarco Pozzecco - neka light verzija Djordjevica, ali jos energicnija = manje znanja, jos vise motivatorskih sposobnosti. 

  • Zvezdan Mitrovic 

 

Uskoro mozda i Radonjic (ali stvarno mislim da nema sanse da se vrati) i Trinkijeri (sumnjam da ce hteti u Zvezdu, i pored strucnosti ne treba nam takav lik, pokazao se da je ljigav u KKP). 

 

edit: umalo da zaboravim Karija Pesica 😄  

 

Birajte braco cigani 😄 

Licno nemam nista protiv Radonje,ali ima li ga smisla vracati?

Verovatno postoji animozitet sa coravim koji ne moze da se prevazidje.Verovatno se mesa u posao svima,a Jovanovic je super za marionetu.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:
6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako se u poodmaklu fazu uklapa 11 i po minuta EL tekme pre neki dan? 

Imamo 15 igrača u rosteru + Topić, a 12 može da igra...hoćemo li posle svake utakmice pričati za ona 3 koja nisu u sastavu da su na pragu šilbovanja ili samo ako je van 12 stranac? 

Može da se desi da ode, naravno, ali ovo je samo jedna utakmica koju nije odigrao. To je sve samo ne - poodmakla faza. 

Može da se desi da ode, naravno, ali ovo je samo jedna utakmica koju nije odigrao. To je sve samo ne - poodmakla faza. 

 

Iz dosadasnjeg iskustva (citaj Adams) kad je stranac van 12 to znaci nesto vise od pauziranja jedne utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Najlepsu kosarku smo igrali sa Tomicem ako izuzmem sezonu sa Kinsijem i Milerom

 

Idealno bi bilo da bude pomocni nekome iskusnijem (Kari kako se govorka) ali od toga nema nista verovatno

 

Cak se pricalo da uopste nije lak za saradnju tako da sumnjam da ce se vracati kod Covica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gaspern Okorn,

imao seriju pobeda sa Cibonom nakon otpustanja Vlade Jo,

bio najbolji trener u Madjarskoj, osvojio tamo titule, i napravio dobre madjarske igrace kao npr Perl,Benke, Varadi, Golomon

Neki su otisli u Ritas, Liatkabelis itd 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Sta vam je s Tomicem? Covek se pogubio cim je seo na klupu EL tima. U sezoni ranije kad nije bilo pritiska je dobro cepao, ali cim je trebao iskorak da se napravi bilo je - igrajte sta ocete...

 

Kokoskov bi bio odlicna prica, ako postoji ideja da to bude nesto dugorocnije. Ali sumnjam. Najrealnije mi deluje da Kari posle ovih prozora uzme ekipu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...