Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ovo sa Vildozom deluje kao jos jedan Covicev spin samo podignut na mnogo visi nivo u odnosu na ono sa Pablom Lasom. 

Ovde je potpisao igraca za kojeg ce se ispostaviti da nece moci da igra za nas. Pa ce posle da bude prica "sta nam rade". 

 

U principu Zvezda tu ne treba da plati nista. To sto Vildoza ima dogovor sa Baskonijom je njegova stvar i to nije klasican ugovor o angazovanju igraca pa da treba da se pita FIBA/EL ili ko vec.

 

Ali se plasim da je Covic bas igrao na tu kartu, posto se o tom polaganju prava na Vildozu znalo u javnosti, bas da bi napravio novi spin... i pojeo vuk magarca na kraju. 

Ok "We All Agree" sto se tice Covinih ispada ali sad si ga bas prećerao bro 😏

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

Ali se plasim da je Covic bas igrao na tu kartu, posto se o tom polaganju prava na Vildozu znalo u javnosti, bas da bi napravio novi spin... i pojeo vuk magarca na kraju. 

Nije da je potpisao Filipa Covica, nego Vildozu koji sa Zvezdom i Covicem nema nista zajednicko i sigurno mu nije u interesu da se zbog njih sad zajebava sa tuzbama.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Guru said:

 

Poenta je imati 2 ball handler-a u petorci, potpuno je nebitno da li će to da budu PG i SG, ili PG i SF... U ovom drugom slučaju bi Dobrić komotno mogao da igra SG, jer za to i ima adekvatan sajz i frejm, za trojku pak nema. 

 

dobric nije ballhandler. ko bi bio taj igrac sa SF?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Benito said:

Ok "We All Agree" sto se tice Covinih ispada ali sad si ga bas prećerao bro 😏

 

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Nije da je potpisao Filipa Covica, nego Vildozu koji sa Zvezdom i Covicem nema nista zajednicko i sigurno mu nije u interesu da se zbog njih sad zajebava sa tuzbama.

 

Ja bih zaista voleo da Vildoza igra za nas, ali ovo sa obestecenjem nece na dobro da izadje. 

 

Mozda Covic nije imalo lose namere ovde (spinovanje) ali plasim se da cemo izvisiti, da ce Vildoza reci "ej, zaboravio sam da vam kazem... imam tu klauzulu... ja to necu da platim, vi ako hocete platite, ako ne, da se razilazimo" i vrati se u Baskoniju. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Ja bih zaista voleo da Vildoza igra za nas, ali ovo sa obestecenjem nece na dobro da izadje. 

 

Mozda Covic nije imalo lose namere ovde (spinovanje) ali plasim se da cemo izvisiti, da ce Vildoza reci "ej, zaboravio sam da vam kazem... imam tu klauzulu... ja to necu da platim, vi ako hocete platite, ako ne, da se razilazimo" i vrati se u Baskoniju. 

Ja sam misljenja da ce se to srediti, slicna prica je bila i sa Nedovicem letos, ipak je u pitanju ozbiljan igrac kog zastupa ozbiljna menadzerska agencija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Benito said:

Ja sam misljenja da ce se to srediti, slicna prica je bila i sa Nedovicem letos, ipak je u pitanju ozbiljan igrac kog zastupa ozbiljna menadzerska agencija.

Ovaj mu je menadžer ... Amer italijanskog porekla, sve jasno :classic_biggrin:

EvkKOOaXYAEKCJ6?format=jpg&name=small

Edited by Kankkunen
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Ja bih zaista voleo da Vildoza igra za nas, ali ovo sa obestecenjem nece na dobro da izadje. 

 

Mozda Covic nije imalo lose namere ovde (spinovanje) ali plasim se da cemo izvisiti, da ce Vildoza reci "ej, zaboravio sam da vam kazem... imam tu klauzulu... ja to necu da platim, vi ako hocete platite, ako ne, da se razilazimo" i vrati se u Baskoniju. 

Mi smo mogli da znamo za ugovor sa Baskonijom samo ako bi nam agencija rekla za to. Sto se Vildoze tice, on je imao ugovor sa Bakonijom do 2024. Onda su se dogovorili oko izlaznog obestecenja za NY. Sada Baskonije tvrdi da je on i dalje njihov igrac u Evropi, sto mi je cudno posto je to bilo obestecenje za izlaz iz ugovora. Mozda jedino da se polemise da li je isplaceno do kraja, pa onda da li i izlaz iz ugovora vredi.

Mozda neko ko zna vise o ovim ugovorima nesto napise.

Octagon je bas velika agencija i Baskonija ima dosta njihovih igraca. Valjda ce se dogovoriti nesto. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Guru said:

 

Neki koga bi doveli umesto portorikanskog Pitbula, čije mane se u velikoj meri preklapaju sa Dobrićevim. 

 

ja zaista izbegavam da se igram menadzera zvezde, posto je to sci-fi.

 

imam i ja 5x igraca boljih od ovih sto imamo, ukljucujuci i dobrica i dzonija, oni su mi prvi za odstrel.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

 

Ja bih zaista voleo da Vildoza igra za nas, ali ovo sa obestecenjem nece na dobro da izadje. 

 

Mozda Covic nije imalo lose namere ovde (spinovanje) ali plasim se da cemo izvisiti, da ce Vildoza reci "ej, zaboravio sam da vam kazem... imam tu klauzulu... ja to necu da platim, vi ako hocete platite, ako ne, da se razilazimo" i vrati se u Baskoniju. 

Mislim da to ne ide bas tako,zaboravio sam da kazem i slicno😄

Link to comment
Share on other sites

  ma bice sve u redu sa Vildozom 100%...nije ovo amaterska agencija pa da dozvoli takav propust...

   Vildoza je jedan solidan EL guard koji u nas tim u principu donosi ono sto nam fali...

 

za sada sklapanje tima izgleda nakaradno ali hajdr da sacekamo da se zavrse dolasci, pa onda i odlasci pa da vidimo sta nam ostaje...

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Guru said:

 

Neki koga bi doveli umesto portorikanskog Pitbula, čije mane se u velikoj meri preklapaju sa Dobrićevim. 

Sa ovim se slažem, iako Holand ima neke prednosti u odnosu na Dobrica, neke mane su im iste. 

51 minutes ago, uini said:

 

ja zaista izbegavam da se igram menadzera zvezde, posto je to sci-fi.

 

imam i ja 5x igraca boljih od ovih sto imamo, ukljucujuci i dobrica i dzonija, oni su mi prvi za odstrel.

Što bi odstrelio Dobrica, a doveo Holanda ? E sad kad je Holand već tu opet bih pre ostavio Dobrića.

Dakle što Dobrić?

Link to comment
Share on other sites

S druge strane, sve ovo nije uticalo na Crvenu zvezdu. Za nju su stvari čiste: Vildoza je bio igrač Milvokija, koji je kasnije raskinuo ugovor s ovim igračem… Prema saznanjima našeg portala, crveno-beli su od FIBA zatražili važan dokument – “letter of clearance” (dokument koji pokazuje da li neki igrač ima obaveze prema prethodnom klubu). U narednih nekoliko dana se očekuje da ga dobiju (posle komunikacije FIBA i NBA)  što će da bude dokaz da mogu da registruju Vildozu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ja zaista izbegavam da se igram menadzera zvezde, posto je to sci-fi.

 

imam i ja 5x igraca boljih od ovih sto imamo, ukljucujuci i dobrica i dzonija, oni su mi prvi za odstrel.

 

Ne radi se o igranju menadžera, nego o narativu da je Dobrić trojka i da samo to treba da igra - nije i ne treba, jer em nema fizički kvalitet da parira masivnijim krilima, em je ta pozicija u Zvezdi tradicionalno pretrpana, pa neko od njih ipak mora da se pomeri na SG, ili PF (kao što je to bio slučaj sa Davidovcem, što se na kraju ispostavilo i kao bolja opcija za njega). Na stranu što Dobriću fali štošta i za dvojku, pomeranje na trojku bi samo otvorilo nove probleme i napravilo dodatnu gužvu u situaciji kada tu već imamo previše igrača - Lazića, Holanda i Lazarevića.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nini3112 said:

Mislim da to ne ide bas tako,zaboravio sam da kazem i slicno😄

Karikirao sam.

 

Jos jedna misao - mozda je to i Vildozi fora neka da digne sebi cenu u pregovorima sa Baskonijom. Videcemo u narednim danima. 

 

Ko se na mleko opece i u jogurt duva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo jedno jako nepopularno misljenje, samo je jos @L' Imperatore optimista ovde vidim.Mi smo odigrali dobar mec protiv PAO.Kako?

Pa sut za 3 je bio 27%,sa bacanja smo imali 73% a pleja apsolutno ali apsolutno nemamo.Da je Dobric pogodio barem jednu od pet promasenih trojki...Da je Uskok imao 30min juce isto bi bilo sto se tice pleja,par prodatih ali cak bi nesto i proigrao ima vecu kreaciju od ove 2ice.Eto toliko je lose, i u tim okolnostima mi smo imali EL mec u rukama i postigli pristojnih 75p.Zaista igra u globalu nije losa.

 

E sad,da smo prodali mec jesmo,da je Vlada gresio strasno-jeste,da ce nam ovo zbog rasporeda bas jako izaci na nos u EL-hoce,mozda ce nam citavu sezonu zapecatiti vec sad.Ali ja komentarisem igru,ona je bila dobra,a izmene,plej i apokalipse poput bacanja Raduljice posle tehnicke su izgubile.

 

Kada se dovodi igrac rizika nivoa Adamsa ne ostavljaju se Pefi i Ivanovic koji se raspadao i celu proslu sezonu.Nije njemu ova forma nesto od juce.Jos je ovozenski Markovic bolja verzija od proslosezonskog i tacno je steta da stoji u istoj recenici sa Ivanovicem.Dzabe posle i da dovedes Nedovica i pogodis sa Bentilom i napravis smislenu odbranu gde svi preuzimaju sa Martinom ako ti plej dribla loptu u mestu 20sek ali bas svaki napad.

 

Ja verujem da ce ova ekipa dostici zenit u nekom momentu koji ce biti jako dobar sigurno,kazem u EL ce verovatno biti kasno ali za to nam je falilo i malo srece,pored gresaka naravno.

 

Sta dalje?Ako se uskopa i VIldoza super,mi vec sada bi morali ipak malo brze da igramo,imamo to na svim pozicijama,pogotovo sto Adams trenutno samo tada izgleda kao EL igrac,sa Vildozom i Nedovicem bi tranzicija morala da bude bas jak adut,a sve se pribojavam da nece biti forsirana dovoljno.Od Kuzmica se ne sme odustati,on je nas covek za visoke centre u EL,Mitrovic i Hasan su bas niski,Raduljica to ne moze,kad je vec tu nek se skida kada protivnicima fali mesa u reketu i to je to.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...